ADAM NAGÓRSKI I MARIUSZ TAŁAJKOWSKI ZAKOŃCZYLI TESTY.

Nasz czołowy napastnik Adam Nagórski (król strzelców IV ligi w sezonie 2014/2015) w dniach 06-13.07.2015 brał udział w testach do klubu GKS Bełchatów (spadkowicz z Extraklasy). Spisał się na tyle dobrze, że dostał propozycję pozostania na kolejne dni i wystąpienia w następnych meczach kontrolnych. Adam zdecydował się jednak pozostać na kolejny sezon w Vinecie Wolin i pomóc macierzystemu klubowi w walce o utrzymanie w III lidze. Miejmy nadzieję, że doświadczenie jakie zdobył trenując pod okiem bardzo dobrego trenera- Rafała Ulatowskiego zaprocentuje na III-ligowych boiskach, Adaś będzie błyszczał skutecznością i po sezonie znowu dostanie propozycję udziału w tego typu sprawdzianie. Nagórski podczas tygodnia testowego w Bełchatowie rozegrał dwa sparingi w których zdobył jedną bramkę.

GKS BEŁCHATÓW - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 1-0 (br. Nagórski 80', Adam zagrał pełne 90'))
GKS BEŁCHATÓW - MKS KLUCZBORK 0-2 ( Adam rozegrał 30')

Również na testach, lecz w zespole juniorów starszych Pogoni Szczecin w bieżącym tygodniu przebywał nasz utalentowany junior - Mariusz Tałajkowski. W tym okresie pomocnik Vinety zagrał w dwóch test-meczach , brał udział w badaniach motorycznych oraz zaliczył cztery jednostki treningowe. Niestety Mariuszowi nie udało się przebić przez sito selekcyjne Pogoni, jednak zaprezentował się na tyle okazale, że w przerwie zimowej dostanie kolejną szansę pokazania się trenerom ze Szczecina. Tałajkowski wraca do treningów w zespole seniorów Vinety i walczy o miejsce w kadrze na sezon 2015/2016.