III LIGA : SENIORZY WEZMĄ UDZIAŁ W TRZECH TURNIEJACH HALOWYCH.

Po bardzo dobrej rundzie jesiennej w wykonaniu naszego zespołu w III Lidze Bałtyckiej zawodnicy udali się na zasłużony odpoczynek. Runda wiosenna rozpocznie się 12 marca. Naszym rywalem w Wolinie będzie zespół Drawy Drawsko. Trener Paweł Ozga zaplanował na 4 stycznia początek przygotowań.Pierwszy tydzień nasi zawodnicy popracują indywidualnie, następnie od 11 stycznia rozpoczną przygotowania zespołowe. Od 20 stycznia zarząd klubu zaplanował akcję promocyjną i spotkania z piłkarzami dla uczniów w szkołach w Wolinie. W związku z bardzo długim okresem przygotowawczym do ligi trenerzy naszego zespołu zaplanowali kilka gier sparingowych oraz jako urozmaicenie udział w trzech turniejach halowych.
Już 9 stycznia nasi zawodnicy zaprezentują swoje futsalowe umiejętności w Niemieckim Schwedt.

Do turnieju Local Energy Cup 2016 gospodarze zaprosili :
1. FC Frankfurt (Oberliga)
Vineta Wolin (III. Liga Polen)
TSV Friedland 1814 (Verbandsliga)
Odra Chojna (IV. Liga Polen)
Penkuner SV Rot-Weiß (Landesliga)
Pogon Szczecin u19 (1. Juniorenliga)
1. FV Stahl Finow (Landesklasse)
FSV Schorfheide Joachimsthal (Landesklasse)
FC Schwedt 02 (Landesliga)

Turniej rozpocznie się o godzinie 13 w hali sportowej w Schwedt.

Tydzień później druga grupa naszych zawodników weźmie udział w kolejnym turnieju halowym, tym razem organizatorem będzie klub TORGELOWER FC GREIF. W turnieju ME-LE CUP zagra osiem drużyn (7 z Niemiec+Vineta). Impreza odbędzie się 16.01 o godzinie 15:00 w hali sportowej w Torgelow.

Zespół Vinety Wolin weźmie również udział w tradycyjnym już turnieju halowym (Memoriał im. M. Koła)
organizowanym przez Sarmatę Dobrą Nowogardzką - 24 stycznia 2016.

Oczywiście nasz sztab szkoleniowy zaplanował również gry kontrolne. Drużyna zmierzy się min. z Kotwicą Kołobrzeg, Pogonią II Szczecin, Świtem Skolwin, niemieckim Torgelower FC, Iną Goleniów czy Stalą Szczecin.
Wkrótce dokładne terminy gier sparingowych. Zapraszamy naszych kibiców do kibicowania naszym piłkarzom podczas meczów sparingowych jak i turniejów halowych.