zamknij reklamę

SENIORZY : CZAS REWANŻU! Z JAROTĄ W SOBOTĘ O 14:00 W WOLINIE.

SENIORZY : CZAS REWANŻU! Z JAROTĄ W SOBOTĘ O 14:00 W WOLINIE.

Po falstarcie w Chwaszczynie i porażce 1-3(1-2) nasi piłkarze wracają (po 119 dniach) do ligowych zmagań w Wolinie. Rywal to mająca duże ambicje drużyna Jaroty Jarocin. Aktualnie nasz zespół zajmuję 13. pozycję w ligowej tabeli z 20 punktami. Goście plasują się na ósmym miejscu z dorobkiem 30. punktów. W pierwszym w historii meczu ligowym pomiędzy Vinetą a Jarotą padł wynik 0-3...Jutro o godzinie 14:00 z pewnością możemy spodziewać się innego spotkania. Nasi piłkarze głodni zwycięstwa i ligowych punktów zapowiadają walkę o każdy centymetr boiska.
Mimo wielu osłabień (aż 7 zawodników!) trener Vikingów Paweł Ozga wierzy w swoich piłkarzy.

"Zawodnicy bardzo mocno pracowali w okresie przygotowawczym i z pewnością efekty przyjdą!. Jeśli ktoś myśli, że poddamy się i odpuścimy to jest w błędzie. Mam bardzo ambitnych piłkarzy i bardzo na nich liczę."

W pierwszym wiosennym meczu zespół Jaroty dość szczęśliwie zwyciężył 1-0 Polonię Środę Wielkopolską. Jedyną bramkę zdobył Krzysztof Matuszak, wracający do Jarocina po ośmiu latach. Trener Janusz Niedźwiedź wystawił w tym spotkaniu kilku bardzo doświadczonych i zaawansowanych wiekowo graczy (Garbarek, Piróg, Skokowski, Matuszak, Pacyński - wszyscy grubo ponad 30 lat). Ciekawe jak jutro poradzi są z tymi piłkarzami nasza młodzież?

Zapraszamy naszych fanów już jutro o godzinie 14:00 do Wolina. Zapowiada się ciekawe widowisko. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości