SENIORZY : DRUGI TYDZIEŃ PRZYGOTOWAŃ!

Po znakomitej grze w poprzednim sezonie nasi piłkarze w dobrych humorach przystąpili do treningów przygotowujących do następnej kampanii. Pierwszy tydzień należał do głównie zawodników testowanych, którzy odbyli dwie jednostki treningowe oraz zagrali ciekawy mecz sparingowy. Rywalem był zespół z Niemiec- SV Altludersdorf (oberliga). Po dobrym meczu rywale musieli uznać wyższość zawodników Vinety. Wynik 3-0 odzwierciedla naszą przewagę. W drugim tygodniu do treningów przystąpili już wszyscy zawodnicy znajdujący się w szerokiej kadrze drużyny. W porównaniu do ubiegłego sezonu klub opuścili Paweł Szewczykowski (powrót z wypożyczenia do Chemika Police) oraz Kamil Zieliński (wyjazd do Niemiec). Serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i pomoc w wygraniu III Ligi Bałtyckiej. Do zespołu dołączyło wiele nowych twarzy. Za kilka dni, gdy trener Paweł Ozga zdecyduję którzy zawodnicy zostaną przedstawimy ich sylwetki. Drugi mikrocykl piłkarze Vinety zakończą meczem kontrolnym z kolejnym niemieckim zespołem. Tym razem rywalem będzie FV Preussen Eberswalde. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 15:00 na stadionie miejskim w Wolinie.Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców. W przyszłym tygodniu drużyna zagra kolejne ciekawe gry kontrolne.

Poniżej terminarz sparingów:

16.07.2016 (SOBOTA) - godz. 15:00 FV PREUSSEN EBERSWALDE (w Wolinie)
19.07.2016 (WTOREK) -godz. 19:00  STILON GORZÓW (w Gorzowie lub Różankach)
20.07.2016 (ŚRODA)   - godz. 17:30  JEZIORAK ZAŁOM ( Oś. Kasztanowe)
22.07.2016 (PIĄTEK)  - godz.  17:00  zespół z Niemiec (Wolin)
22.07.2016 (PIĄTEK)  - godz.  19:00  PIAST CHOCIWEL (Wolin)
27.07.2016 (ŚRODA)   - godz. 18:30  POGOŃ SZCZECIN (CLJ w Szczecinie)
30.07.2016 (SOBOTA) - godz. 18;00 GRYF (w  Kamieniu Pom.)
02.08.2016 (WTOREK) -godz.  18:30 TORGELOWER FC GREIF (Torgelow)

Zapraszamy naszych kibiców na stadion! Wstęp na wszystkie mecze oczywiście bezpłatny!