SENIORZY: VINETA WOLIN ZESPOŁEM ROKU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO !!!

SENIORZY:  VINETA WOLIN ZESPOŁEM ROKU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO !!!

W piątek 22 stycznia w Policach odbyła się uroczysta gala piłkarska – Piłkarz Roku, podczas której zostały wręczone 24 nagrody m.in. dla najlepszego Piłkarza Roku 2015, jak i najlepszego zespołu. Stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy Vineta Wolin zostało docenione za swoje wysokie osiągnięcia w 2015 roku pucharem dla najlepszego Zespołu Roku województwa zachodniopomorskiego. Wyboru dokonała kapituła złożona z członków zarządu ZZPN, dziennikarzy sportowych oraz przedstawicieli mediów sportowych.

To był piękny wieczór dla całego piłkarskiego środowiska naszego województwa. Wspólnie bawili się przedstawiciele wielu klubów z całego regionu. Gośćmi specjalnymi byli Tomasz Iwan, Paweł Janas czy Stefan Majewski. Piłkarzem roku został Adam Frączczak, sędzią - Łukasz Bednarek, trenerem - Czesław Michniewicz, ale najważniejsza nagroda zespołowa trafiła do naszego klubu! Rok ciężkiej pracy zarządu ale przede wszystkim piłkarzy i trenerów został doceniony przez władze Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Sukcesy naszego pierwszego zespołu odbiły się głośnym echem w całym województwie. Otrzymaliśmy gratulację z rąk min. Prezesa ZZPN- Jana Badnarka. Również były reprezentant kraju w piłce nożnej Tomasz Iwan nie szczędził nam pochwał! Ta nagroda mobilizuję klub do jeszcze większej pracy, tak aby kolejny rok był co najmniej tak udany jak poprzedni. Jesteśmy dumni z tego co udało się osiągnąć, dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają - podsumował Prezes LKS Vinety Wolin Jacek Kowalczyk.