zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
3:5
Victoria Sianów
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:1
Gryf Polanów
Bajgiel Będzino
0:3*
Wiekowianka Wiekowo
Wybrzeże Biesiekierz
0:2
Błękitni Stary Jarosław
Mechanik Bobolice
1:2
LZS Kowalewice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
1:3
Bajgiel Będzino
LZS Kowalewice
0:4
Wiekowianka Wiekowo
Błękitni Stary Jarosław
1:9
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Gryf Polanów
4:0
Wicher Mierzym
Mechanik Bobolice
6:1
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
0:3
Błękitni Stary Jarosław
Akademia Sportu Zryw Kretomino
12:0
Mechanik Bobolice
Wybrzeże Biesiekierz
1:2
LZS Kowalewice
Wiekowianka Wiekowo
5:1
Victoria Sianów
Bajgiel Będzino
4:1
Gryf Polanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
6:5
Victoria Sianów
Błękitni Stary Jarosław
0:3
Bajgiel Będzino
Wybrzeże Biesiekierz
0:5
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Gryf Polanów
2:1
Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice
3:0
Wicher Mierzym
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
6:2
Wybrzeże Biesiekierz
Wiekowianka Wiekowo
1:0
Błękitni Stary Jarosław
Victoria Sianów
0:7
Gryf Polanów
Bajgiel Będzino
12:0
Mechanik Bobolice
Akademia Sportu Zryw Kretomino
5:2
LZS Kowalewice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
1:3
Gryf Polanów
Wybrzeże Biesiekierz
0:2
Bajgiel Będzino
Mechanik Bobolice
4:3
Wiekowianka Wiekowo
Akademia Sportu Zryw Kretomino
5:0
Wicher Mierzym
Błękitni Stary Jarosław
3:6
Victoria Sianów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
1:7
LZS Kowalewice
Wiekowianka Wiekowo
9:0
Wybrzeże Biesiekierz
Victoria Sianów
16:2
Mechanik Bobolice
Bajgiel Będzino
0:2
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Gryf Polanów
6:3
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
0:2
Bajgiel Będzino
Akademia Sportu Zryw Kretomino
3:0
Wiekowianka Wiekowo
LZS Kowalewice
2:3
Błękitni Stary Jarosław
Wybrzeże Biesiekierz
1:5
Victoria Sianów
Mechanik Bobolice
0:3
Gryf Polanów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
3:2
Wicher Mierzym
Victoria Sianów
0:6
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Błękitni Stary Jarosław
5:1
Mechanik Bobolice
Gryf Polanów
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Bajgiel Będzino
8:0
LZS Kowalewice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
2:3
Mechanik Bobolice
Błękitni Stary Jarosław
2:0
Wybrzeże Biesiekierz
Gryf Polanów
0:1
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Wiekowianka Wiekowo
1:2
Bajgiel Będzino
Victoria Sianów
7:3
Wicher Mierzym
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
1:6
Gryf Polanów
Wiekowianka Wiekowo
6:4
LZS Kowalewice
Bajgiel Będzino
2:1
Victoria Sianów
Wybrzeże Biesiekierz
2:0
Mechanik Bobolice
Akademia Sportu Zryw Kretomino
8:0
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
3:4
Wybrzeże Biesiekierz
Victoria Sianów
0:0
Wiekowianka Wiekowo
Błękitni Stary Jarosław
6:3
Wicher Mierzym
Gryf Polanów
4:1
Bajgiel Będzino
Mechanik Bobolice
1:3
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
2:0
Mechanik Bobolice
Akademia Sportu Zryw Kretomino
6:1
Wybrzeże Biesiekierz
Victoria Sianów
8:1
LZS Kowalewice
Bajgiel Będzino
6:0
Błękitni Stary Jarosław
Wiekowianka Wiekowo
0:2
Gryf Polanów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
2:0
Wiekowianka Wiekowo
Wybrzeże Biesiekierz
0:2
Wicher Mierzym
Gryf Polanów
9:0
Victoria Sianów
Mechanik Bobolice
3:3
Bajgiel Będzino
LZS Kowalewice
1:5
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Mierzym
0:8
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Wiekowianka Wiekowo
3:0
Mechanik Bobolice
Victoria Sianów
12:2
Błękitni Stary Jarosław
Bajgiel Będzino
3:1
Wybrzeże Biesiekierz
Gryf Polanów
4:2
LZS Kowalewice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
3:0
Bajgiel Będzino
LZS Kowalewice
3:0
Wicher Mierzym
Błękitni Stary Jarosław
1:4
Gryf Polanów
Wybrzeże Biesiekierz
2:0
Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice
3:1
Victoria Sianów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
1:7
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Victoria Sianów
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Błękitni Stary Jarosław
5:0
LZS Kowalewice
Bajgiel Będzino
- : -
Wicher Mierzym
Gryf Polanów
2:1
Mechanik Bobolice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
6:2
Błękitni Stary Jarosław
Wicher Mierzym
5:4
Wiekowianka Wiekowo
Akademia Sportu Zryw Kretomino
3:0
Victoria Sianów
LZS Kowalewice
0:4
Bajgiel Będzino
Wybrzeże Biesiekierz
3:2
Gryf Polanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij