zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn III Mielno
0:2
Rasel III Dygowo
Sława III Sławno
2:6
FCSM III Kołobrzeg
Wrzos III Wrzosowo
3:4
Arkadia III Malechowo
Wieża III Postomino
3:0
Bajgiel III Będzino
Akademia Sportu Zryw Kretomino
2:0
Sokół III Karlino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
2:1
Sława III Sławno
Saturn III Mielno
0:11
FCSM III Kołobrzeg
Sokół III Karlino
3:0
Bajgiel III Będzino
Arkadia III Malechowo
2:0
Wieża III Postomino
Rasel III Dygowo
3:1
Wrzos III Wrzosowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn III Mielno
1:3
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Wieża III Postomino
4:0
Rasel III Dygowo
Bajgiel III Będzino
1:4
Arkadia III Malechowo
Wrzos III Wrzosowo
2:6
FCSM III Kołobrzeg
Sława III Sławno
0:0
Sokół III Karlino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
2:1
Wrzos III Wrzosowo
Sława III Sławno
4:1
Saturn III Mielno
Sokół III Karlino
2:1
Arkadia III Malechowo
FCSM III Kołobrzeg
10:1
Wieża III Postomino
Rasel III Dygowo
4:3
Bajgiel III Będzino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn III Mielno
0:5
Sokół III Karlino
Wieża III Postomino
1:2
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Bajgiel III Będzino
2:5
FCSM III Kołobrzeg
Arkadia III Malechowo
3:0
Rasel III Dygowo
Wrzos III Wrzosowo
0:1
Sława III Sławno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
4:0
Bajgiel III Będzino
Saturn III Mielno
1:2
Wrzos III Wrzosowo
Sława III Sławno
3:2
Wieża III Postomino
Sokół III Karlino
3:0
Rasel III Dygowo
FCSM III Kołobrzeg
2:1
Arkadia III Malechowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża III Postomino
6:0
Saturn III Mielno
Bajgiel III Będzino
0:0
Sława III Sławno
Arkadia III Malechowo
1:6
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Wrzos III Wrzosowo
0:5
Sokół III Karlino
Rasel III Dygowo
3:6
FCSM III Kołobrzeg
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn III Mielno
1:8
Bajgiel III Będzino
Sokół III Karlino
2:1
FCSM III Kołobrzeg
Wrzos III Wrzosowo
2:1
Wieża III Postomino
Sława III Sławno
6:1
Arkadia III Malechowo
Akademia Sportu Zryw Kretomino
3:0
Rasel III Dygowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół III Karlino
4:0
Wieża III Postomino
Bajgiel III Będzino
0:3
Wrzos III Wrzosowo
Arkadia III Malechowo
9:0
Saturn III Mielno
FCSM III Kołobrzeg
4:2
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Rasel III Dygowo
0:0
Sława III Sławno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół III Karlino
0:2
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Arkadia III Malechowo
1:2
Wrzos III Wrzosowo
FCSM III Kołobrzeg
1:2
Sława III Sławno
Bajgiel III Będzino
0:2
Wieża III Postomino
Rasel III Dygowo
4:1
Saturn III Mielno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża III Postomino
6:2
Arkadia III Malechowo
Bajgiel III Będzino
1:0
Sokół III Karlino
FCSM III Kołobrzeg
7:0
Saturn III Mielno
Wrzos III Wrzosowo
0:5
Rasel III Dygowo
Sława III Sławno
1:2
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
4:0
Saturn III Mielno
Sokół III Karlino
1:2
Sława III Sławno
Arkadia III Malechowo
0:1
Bajgiel III Będzino
FCSM III Kołobrzeg
0:0
Wrzos III Wrzosowo
Rasel III Dygowo
3:1
Wieża III Postomino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn III Mielno
0:7
Sława III Sławno
Wieża III Postomino
3:3
FCSM III Kołobrzeg
Bajgiel III Będzino
1:1
Rasel III Dygowo
Arkadia III Malechowo
- : -
Sokół III Karlino
Wrzos III Wrzosowo
2:5
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
6:2
Wieża III Postomino
Sokół III Karlino
6:0
Saturn III Mielno
Rasel III Dygowo
2:0
Arkadia III Malechowo
Sława III Sławno
5:0
Wrzos III Wrzosowo
FCSM III Kołobrzeg
8:1
Bajgiel III Będzino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża III Postomino
3:1
Sława III Sławno
Bajgiel III Będzino
2:8
Akademia Sportu Zryw Kretomino
Arkadia III Malechowo
0:4
FCSM III Kołobrzeg
Wrzos III Wrzosowo
3:2
Saturn III Mielno
Rasel III Dygowo
0:1
Sokół III Karlino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Zryw Kretomino
3:0
Arkadia III Malechowo
Saturn III Mielno
1:1
Wieża III Postomino
Sokół III Karlino
0:0
Wrzos III Wrzosowo
FCSM III Kołobrzeg
3:0
Rasel III Dygowo
Sława III Sławno
2:3
Bajgiel III Będzino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża III Postomino
5:0
Wrzos III Wrzosowo
Bajgiel III Będzino
1:1
Saturn III Mielno
Arkadia III Malechowo
0:4
Sława III Sławno
Rasel III Dygowo
2:4
Akademia Sportu Zryw Kretomino
FCSM III Kołobrzeg
4:3
Sokół III Karlino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn III Mielno
3:2
Arkadia III Malechowo
Wieża III Postomino
0:5
Sokół III Karlino
Wrzos III Wrzosowo
3:3
Bajgiel III Będzino
Akademia Sportu Zryw Kretomino
1:0
FCSM III Kołobrzeg
Sława III Sławno
1:0
Rasel III Dygowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij