zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
5:1
Brazil da Bola
Unia Stargard
3:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
3:3
Ina Ińsko
Unia Dolice
13:1
Orkan Suchań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
1:11
Sparta Węgorzyno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:3
Brazil da Bola
Ina Ińsko
0:5
Sokół Pyrzyce
Unia Stargard
3:0
Unia Dolice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brazil da Bola
4:3
Ina Ińsko
Sparta Węgorzyno
6:0
Unia Stargard
Unia Dolice
14:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sokół Pyrzyce
13:1
Orkan Suchań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:7
Ina Ińsko
Orkan Suchań
0:8
Brazil da Bola
Unia Dolice
7:2
Sparta Węgorzyno
Unia Stargard
1:9
Sokół Pyrzyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
2:0
Unia Dolice
Ina Ińsko
6:3
Orkan Suchań
Sparta Węgorzyno
8:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Brazil da Bola
6:2
Unia Stargard
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
3:0
Brazil da Bola
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:3
Orkan Suchań
Sparta Węgorzyno
1:2
Sokół Pyrzyce
Unia Stargard
1:4
Ina Ińsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
2:3
Unia Stargard
Sokół Pyrzyce
4:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Brazil da Bola
1:1
Sparta Węgorzyno
Ina Ińsko
3:0
Unia Dolice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brazil da Bola
0:2
Sokół Pyrzyce
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:3
Unia Stargard
Ina Ińsko
1:1
Sparta Węgorzyno
Orkan Suchań
2:6
Unia Dolice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
7:1
Ina Ińsko
Brazil da Bola
4:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
3:0*
Orkan Suchań
Unia Dolice
4:2
Unia Stargard
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
0:5
Sokół Pyrzyce
Unia Stargard
0:3
Sparta Węgorzyno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:6
Unia Dolice
Ina Ińsko
1:5
Brazil da Bola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
7:0
Unia Stargard
Brazil da Bola
3:1
Orkan Suchań
Ina Ińsko
10:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
1:1
Unia Dolice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
4:2
Sokół Pyrzyce
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:5
Sparta Węgorzyno
Unia Stargard
3:0
Brazil da Bola
Orkan Suchań
2:6
Ina Ińsko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Ińsko
6:4
Unia Stargard
Sokół Pyrzyce
4:4
Sparta Węgorzyno
Orkan Suchań
2:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Brazil da Bola
2:4
Unia Dolice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
6:1
Orkan Suchań
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:7
Sokół Pyrzyce
Sparta Węgorzyno
2:1
Brazil da Bola
Unia Dolice
9:0
Ina Ińsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij