zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
1:0
Mechanik Warnice
Sparta Węgorzyno
1:2
Piast Chociwel
Pomorzanin Krąpiel
3:0*
Orzeł Grzędzice
Orkan Dalewo
6:3
Orzeł Pęzino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Warnice
1:4
Pomorzanin Krąpiel
Piast Chociwel
3:7
Orkan Dalewo
Sarmata Dobra
2:12
Sparta Węgorzyno
Orzeł Pęzino
0:2
Orkan Suchań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
3:1
Piast Chociwel
Mechanik Warnice
4:2
Orzeł Grzędzice
Pomorzanin Krąpiel
2:7
Orzeł Pęzino
Orkan Dalewo
11:2
Sarmata Dobra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmata Dobra
1:2
Orkan Suchań
Sparta Węgorzyno
2:2
Orkan Dalewo
Piast Chociwel
12:0
Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Pęzino
10:2
Orzeł Grzędzice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
1:2
Sparta Węgorzyno
Orzeł Grzędzice
1:10
Piast Chociwel
Pomorzanin Krąpiel
4:1
Sarmata Dobra
Mechanik Warnice
6:3
Orzeł Pęzino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
9:0
Pomorzanin Krąpiel
Sarmata Dobra
7:4
Orzeł Grzędzice
Orkan Dalewo
1:0
Orkan Suchań
Piast Chociwel
3:0*
Mechanik Warnice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
0:5
Sparta Węgorzyno
Pomorzanin Krąpiel
0:3
Orkan Dalewo
Mechanik Warnice
1:7
Sarmata Dobra
Orzeł Pęzino
1:5
Piast Chociwel
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
24:0
Pomorzanin Krąpiel
Sparta Węgorzyno
3:0*
Mechanik Warnice
Sarmata Dobra
10:1
Orzeł Pęzino
Orkan Dalewo
8:2
Orzeł Grzędzice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
3:1
Orkan Suchań
Orzeł Pęzino
0:6
Sparta Węgorzyno
Mechanik Warnice
3:3
Orkan Dalewo
Piast Chociwel
5:0
Sarmata Dobra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmata Dobra
Pauza
Orzeł Grzędzice
2:2
Pomorzanin Krąpiel
Mechanik Warnice
1:5
Orkan Suchań
Piast Chociwel
4:1
Sparta Węgorzyno
Orzeł Pęzino
2:8
Orkan Dalewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
Pauza
Orkan Suchań
4:2
Orzeł Pęzino
Orkan Dalewo
5:0
Piast Chociwel
Pomorzanin Krąpiel
3:2
Mechanik Warnice
Sparta Węgorzyno
4:2
Sarmata Dobra
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
Pauza
Sarmata Dobra
4:9
Orkan Dalewo
Orzeł Pęzino
6:10
Pomorzanin Krąpiel
Piast Chociwel
3:3
Orkan Suchań
Orzeł Grzędzice
1:1
Mechanik Warnice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Warnice
Pauza
Orkan Suchań
5:1
Sarmata Dobra
Orkan Dalewo
1:3
Sparta Węgorzyno
Orzeł Grzędzice
2:2
Orzeł Pęzino
Pomorzanin Krąpiel
1:2
Piast Chociwel
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dalewo
Pauza
Sarmata Dobra
4:1
Pomorzanin Krąpiel
Sparta Węgorzyno
7:0
Orkan Suchań
Piast Chociwel
3:0*
Orzeł Grzędzice
Orzeł Pęzino
5:8
Mechanik Warnice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęzino
Pauza
Mechanik Warnice
0:3
Piast Chociwel
Orkan Suchań
4:3
Orkan Dalewo
Orzeł Grzędzice
4:3
Sarmata Dobra
Pomorzanin Krąpiel
0:2
Sparta Węgorzyno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
Pauza
Sarmata Dobra
1:2
Mechanik Warnice
Piast Chociwel
4:2
Orzeł Pęzino
Orkan Dalewo
0:4
Pomorzanin Krąpiel
Sparta Węgorzyno
7:3
Orzeł Grzędzice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
Pauza
Pomorzanin Krąpiel
1:2
Orkan Suchań
Orzeł Grzędzice
2:1
Orkan Dalewo
Mechanik Warnice
0:3
Sparta Węgorzyno
Orzeł Pęzino
4:2
Sarmata Dobra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Krąpiel
Pauza
Orkan Suchań
1:4
Orzeł Grzędzice
Sarmata Dobra
0:12
Piast Chociwel
Sparta Węgorzyno
3:0*
Orzeł Pęzino
Orkan Dalewo
9:1
Mechanik Warnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij