zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Sparta Sycewice
Sparta Sycewice 5 15 25 - 2 5 0 0
2
Orzeł Międzyrzecz
Orzeł Międzyrzecz 5 12 9 - 2 4 0 1
3
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
FC Polesie Mozyr (Białoruś) 5 7 11 - 8 2 1 2 1 1 0 - 0
4
Błękitni Dobiegniew
Błękitni Dobiegniew 5 7 3 - 6 2 1 2 1 1 0 - 0
5
Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław 5 3 5 - 13 1 0 4
6
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Goal Academy Edynburg (Szkocja) 5 0 3 - 25 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
5:2
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
0:5
Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Dobiegniew
2:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:2
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
0:9
Sparta Sycewice
Błękitni Dobiegniew
0:1
Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
6:0
Ślęza Wrocław
Błękitni Dobiegniew
1:0
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
1:2
Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dobiegniew
0:4
Sparta Sycewice
Orzeł Międzyrzecz
1:0
Ślęza Wrocław
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
6:1
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
4:2
Goal Academy Edynburg (Szkocja)
Błękitni Dobiegniew
0:0
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
Orzeł Międzyrzecz
0:1
Sparta Sycewice
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Ślęza Ryba Taxi Wrocław 5 13 21 - 3 4 1 0 1 1 3 - 3
2
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
MKS Steinpol Ilanka Rzepin 5 13 32 - 4 4 1 0 1 1 3 - 3
3
FC Slutsk (Białoruś)
FC Slutsk (Białoruś) 5 9 11 - 8 3 0 2
4
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Kamień Pomorski 5 6 10 - 10 2 0 3
5
FC Polonia Berlin (Niemcy)
FC Polonia Berlin (Niemcy) 5 1 2 - 29 0 1 4 1 1 1 - 1
6
Błękitni Dobiegniew
Błękitni II Dobiegniew 5 1 1 - 23 0 1 4 1 1 1 - 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
3:3
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
FC Polonia Berlin (Niemcy)
0:7
FC Slutsk (Białoruś)
Błękitni II Dobiegniew
0:4
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
11:0
FC Polonia Berlin (Niemcy)
Gryf Kamień Pomorski
1:2
FC Slutsk (Białoruś)
Błękitni II Dobiegniew
0:6
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Polonia Berlin (Niemcy)
1:5
Gryf Kamień Pomorski
Błękitni II Dobiegniew
0:11
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
FC Slutsk (Białoruś)
0:2
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
5:0
Gryf Kamień Pomorski
Błękitni II Dobiegniew
1:1
FC Polonia Berlin (Niemcy)
FC Slutsk (Białoruś)
1:5
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
5:0
FC Polonia Berlin (Niemcy)
Gryf Kamień Pomorski
0:2
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
Błękitni II Dobiegniew
0:1
FC Slutsk (Białoruś)
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
UKS Hattrick Głuchołazy I
UKS Hattrick Głuchołazy I 4 12 9 - 3 4 0 0
2
Farma Kalina
Farma Kalina 4 7 10 - 5 2 1 1
3
Sprotavia Szprotawa
Sprotavia Szprotawa 4 5 7 - 6 1 2 1
4
UKS Javoria Jawor
UKS Javoria Jawor 4 3 7 - 8 1 0 3
5
UKS Hattrick Głuchołazy II
UKS Hattrick Głuchołazy II 4 1 2 - 13 0 1 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Hattrick Głuchołazy I
Pauza
Sprotavia Szprotawa
2:2
Farma Kalina
UKS Javoria Jawor
5:0
UKS Hattrick Głuchołazy II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Hattrick Głuchołazy II
Pauza
Sprotavia Szprotawa
4:0
UKS Javoria Jawor
UKS Hattrick Głuchołazy I
2:1
Farma Kalina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
0:3
UKS Hattrick Głuchołazy I
UKS Javoria Jawor
Pauza
UKS Hattrick Głuchołazy II
0:5
Farma Kalina
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
Pauza
Farma Kalina
2:1
UKS Javoria Jawor
UKS Hattrick Głuchołazy II
1:2
UKS Hattrick Głuchołazy I
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
1:1
UKS Hattrick Głuchołazy II
UKS Javoria Jawor
1:2
UKS Hattrick Głuchołazy I
Farma Kalina
Pauza

Faza Pucharowa

1/8 finałów
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
- : -
UKS Hattrick Głuchołazy II
Sparta Sycewice
- : -
Błękitni II Dobiegniew
UKS Hattrick Głuchołazy I
- : -
Błękitni Dobiegniew
Farma Kalina
- : -
Ślęza Wrocław
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
- : -
Sprotavia Szprotawa
Orzeł Międzyrzecz
- : -
Gryf Kamień Pomorski
FC Slutsk (Białoruś)
- : -
UKS Javoria Jawor
1/8 finałów U-9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
5:0
UKS Hattrick Głuchołazy II
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
1:1   k. 2 : 0
Błękitni II Dobiegniew
Farma Kalina
5:4
Ślęza Wrocław
Orzeł Międzyrzecz
2:1
Gryf Kamień Pomorski
FC Polesie Mozyr (Białoruś)
1:2
Sprotavia Szprotawa
FC Slutsk (Białoruś)
0:0   k. 3 : 2
UKS Javoria Jawor
Ćwierćfinały U-9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
4:1
FC Slutsk (Białoruś)
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
0:2
UKS Hattrick Głuchołazy I
Farma Kalina
0:6
Orzeł Międzyrzecz
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
6:1
Sprotavia Szprotawa
Puchar Pocieszenia Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
0:1
Ślęza Ryba Taxi Wrocław
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
2:0
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
Orzeł Międzyrzecz
4:1
UKS Hattrick Głuchołazy I
Mecz o III miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Steinpol Ilanka Rzepin
2:2   k. 2 : 0
UKS Hattrick Głuchołazy I
Finał U-9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
4:0
Orzeł Międzyrzecz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij