zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zagłębie Lubin II
Zagłębie Lubin II 3 7 7 - 1 2 1 0
2
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz 2 4 1 - 0 1 1 0
3
Jagielonia Białystok
Jagielonia Białystok 3 3 4 - 6 1 0 2
4
UKP Falubaz Zielona Góra
UKP Falubaz Zielona Góra 2 0 3 - 8 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
3:0
Jagielonia Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
0:0
Zagłębie Lubin II
Jagielonia Białystok
4:2
UKP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKP Falubaz Zielona Góra
1:4
Zagłębie Lubin II
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Jagielonia Białystok
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Motor Lublin
Motor Lublin 3 7 7 - 2 2 1 0 2 2 2 - 2
2
MZKS Arka Gdynia
MZKS Arka Gdynia 3 7 6 - 1 2 1 0 2 2 2 - 2
3
Pomologia Prószków
Pomologia Prószków 3 3 3 - 5 1 0 2
4
Bałtyk Koszalin
Bałtyk Koszalin 3 0 0 - 8 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
1:4
Motor Lublin
Bałtyk Koszalin
0:4
MZKS Arka Gdynia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:0
Bałtyk Koszalin
MZKS Arka Gdynia
1:0
Pomologia Prószków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
2:0
Bałtyk Koszalin
Motor Lublin
1:1
MZKS Arka Gdynia
MZKS Arka Gdynia
1:1
Motor Lublin
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Warta Poznań
Warta Poznań 3 7 14 - 3 2 1 0 1 1 1 - 1
2
Progres Kraków
Progres Kraków 3 7 9 - 2 2 1 0 1 1 1 - 1
3
ROW 1964 Rybnik
ROW 1964 Rybnik 3 3 9 - 8 1 0 2
4
Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 3 0 1 - 20 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:6
Progres Kraków
ROW 1964 Rybnik
2:5
Warta Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
2:1
ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań
8:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
1:6
ROW 1964 Rybnik
Progres Kraków
1:1
Warta Poznań
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów 3 7 5 - 1 2 1 0
2
Legia Warszawa S.A.
Legia Warszawa S.A. 3 6 3 - 1 2 0 1
3
UKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź 3 4 5 - 3 1 1 1
4
Korona Kielce
Korona Kielce 3 0 1 - 9 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
1:4
UKS SMS Łódź
Stal Rzeszów
1:0
Legia Warszawa S.A.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
2:0
Korona Kielce
UKS SMS Łódź
1:1
Stal Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0
Korona Kielce
Legia Warszawa S.A.
1:0
UKS SMS Łódź

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
1:0
Legia Warszawa S.A.
Zagłębie Lubin II
0:2
Progres Kraków
MZKS Arka Gdynia
1:1
Stal Rzeszów
Zawisza Bydgoszcz
1:1
Warta Poznań
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
1:1
MZKS Arka Gdynia
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
1:1
Warta Poznań
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
2:1
MZKS Arka Gdynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij