zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
3:1
Graf Bukówko
Darłovia Darłowo
6:1
Radew Białogórzyno
Mechanik Bobolice
4:4
Jantar Siemyśl
Wrzos Wrzosowo
3:3
Bajgiel Będzino
Saturn Mielno
2:2
Darpol Barzowice
Płomień Myślino
1:6
Sokół Karlino
Pomorzanin Slawoborze
3:0
Grom Świelino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
6:1
Płomień Myślino
Bajgiel Będzino
1:2
Jantar Siemyśl
Radew Białogórzyno
2:5
Mechanik Bobolice
Grom Świelino
0:2
Darłovia Darłowo
Graf Bukówko
0:2
Pomorzanin Slawoborze
Darpol Barzowice
0:1
Błękitni Stary Jarosław
Sokół Karlino
3:0
Saturn Mielno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
0:2
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
4:0
Graf Bukówko
Mechanik Bobolice
3:2
Grom Świelino
Saturn Mielno
2:3
Wrzos Wrzosowo
Płomień Myślino
3:1
Bajgiel Będzino
Pomorzanin Slawoborze
3:0
Darpol Barzowice
Jantar Siemyśl
3:2
Radew Białogórzyno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
5:1
Radew Białogórzyno
Darpol Barzowice
0:1
Darłovia Darłowo
Wrzos Wrzosowo
2:0
Błękitni Stary Jarosław
Płomień Myślino
3:6
Saturn Mielno
Graf Bukówko
2:7
Mechanik Bobolice
Sokół Karlino
5:0
Pomorzanin Slawoborze
Grom Świelino
3:1
Jantar Siemyśl
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
0:2
Sokół Karlino
Saturn Mielno
5:0
Bajgiel Będzino
Radew Białogórzyno
2:2
Grom Świelino
Pomorzanin Slawoborze
1:1
Wrzos Wrzosowo
Mechanik Bobolice
9:1
Darpol Barzowice
Błękitni Stary Jarosław
0:0
Płomień Myślino
Jantar Siemyśl
7:2
Graf Bukówko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
1:0
Jantar Siemyśl
Wrzos Wrzosowo
1:3
Darłovia Darłowo
Saturn Mielno
1:1
Błękitni Stary Jarosław
Bajgiel Będzino
2:1
Grom Świelino
Płomień Myślino
0:2
Pomorzanin Slawoborze
Graf Bukówko
10:1
Radew Białogórzyno
Sokół Karlino
5:2
Mechanik Bobolice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
2:1
Płomień Myślino
Mechanik Bobolice
4:1
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
2:3
Darpol Barzowice
Grom Świelino
6:3
Graf Bukówko
Pomorzanin Slawoborze
2:2
Saturn Mielno
Błękitni Stary Jarosław
7:0
Bajgiel Będzino
Jantar Siemyśl
0:1
Sokół Karlino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
0:4
Pomorzanin Slawoborze
Darpol Barzowice
5:0
Grom Świelino
Wrzos Wrzosowo
2:1
Jantar Siemyśl
Saturn Mielno
0:3
Darłovia Darłowo
Bajgiel Będzino
2:3
Graf Bukówko
Płomień Myślino
2:7
Mechanik Bobolice
Sokół Karlino
12:0
Radew Białogórzyno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
0:1
Błękitni Stary Jarosław
Mechanik Bobolice
7:1
Saturn Mielno
Radew Białogórzyno
3:5
Wrzos Wrzosowo
Grom Świelino
0:2
Sokół Karlino
Pomorzanin Slawoborze
2:1
Bajgiel Będzino
Graf Bukówko
1:3
Darpol Barzowice
Jantar Siemyśl
2:2
Płomień Myślino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
2:5
Mechanik Bobolice
Darpol Barzowice
7:0
Bajgiel Będzino
Wrzos Wrzosowo
2:0
Grom Świelino
Saturn Mielno
5:2
Jantar Siemyśl
Płomień Myślino
1:4
Radew Białogórzyno
Pomorzanin Slawoborze
1:1
Darłovia Darłowo
Sokół Karlino
6:0
Graf Bukówko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
2:0
Bajgiel Będzino
Darpol Barzowice
0:1
Sokół Karlino
Mechanik Bobolice
1:0
Pomorzanin Slawoborze
Radew Białogórzyno
2:6
Saturn Mielno
Grom Świelino
0:1
Płomień Myślino
Graf Bukówko
1:5
Wrzos Wrzosowo
Jantar Siemyśl
4:3
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
0:3
Mechanik Bobolice
Sokół Karlino
7:0
Bajgiel Będzino
Wrzos Wrzosowo
3:1
Darpol Barzowice
Saturn Mielno
5:1
Grom Świelino
Płomień Myślino
4:2
Graf Bukówko
Pomorzanin Slawoborze
2:3
Jantar Siemyśl
Błękitni Stary Jarosław
2:1
Radew Białogórzyno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
4:0
Bajgiel Będzino
Darpol Barzowice
4:0
Płomień Myślino
Radew Białogórzyno
1:2
Pomorzanin Slawoborze
Graf Bukówko
1:2
Saturn Mielno
Sokół Karlino
3:1
Wrzos Wrzosowo
Grom Świelino
1:3
Błękitni Stary Jarosław
Jantar Siemyśl
2:2
Darłovia Darłowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
3:0*
Wrzos Wrzosowo
Grom Świelino
2:0
Pomorzanin Slawoborze
Graf Bukówko
3:0
Błękitni Stary Jarosław
Darpol Barzowice
1:0
Saturn Mielno
Radew Białogórzyno
3:1
Darłovia Darłowo
Jantar Siemyśl
3:4
Mechanik Bobolice
Sokół Karlino
3:0
Płomień Myślino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
1:1
Darpol Barzowice
Jantar Siemyśl
5:1
Bajgiel Będzino
Darłovia Darłowo
6:0
Grom Świelino
Mechanik Bobolice
3:2
Radew Białogórzyno
Saturn Mielno
1:5
Sokół Karlino
Płomień Myślino
3:0*
Wrzos Wrzosowo
Pomorzanin Slawoborze
0:2
Graf Bukówko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
0:3*
Płomień Myślino
Darpol Barzowice
3:0
Pomorzanin Slawoborze
Wrzos Wrzosowo
6:4
Saturn Mielno
Graf Bukówko
0:2
Darłovia Darłowo
Radew Białogórzyno
2:3
Jantar Siemyśl
Sokół Karlino
2:0
Błękitni Stary Jarosław
Grom Świelino
0:6
Mechanik Bobolice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
4:0
Graf Bukówko
Saturn Mielno
2:0
Płomień Myślino
Pomorzanin Slawoborze
0:2
Sokół Karlino
Darłovia Darłowo
2:0
Darpol Barzowice
Błękitni Stary Jarosław
5:0
Wrzos Wrzosowo
Jantar Siemyśl
2:4
Grom Świelino
Radew Białogórzyno
1:0
Bajgiel Będzino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
4:4
Pomorzanin Slawoborze
Darpol Barzowice
3:3
Mechanik Bobolice
Graf Bukówko
0:0
Jantar Siemyśl
Bajgiel Będzino
3:2
Saturn Mielno
Płomień Myślino
1:4
Błękitni Stary Jarosław
Sokół Karlino
0:0
Darłovia Darłowo
Grom Świelino
0:1
Radew Białogórzyno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Świelino
4:1
Bajgiel Będzino
Mechanik Bobolice
1:7
Sokół Karlino
Radew Białogórzyno
1:4
Graf Bukówko
Pomorzanin Slawoborze
1:2
Płomień Myślino
Jantar Siemyśl
5:2
Darpol Barzowice
Darłovia Darłowo
3:0*
Wrzos Wrzosowo
Błękitni Stary Jarosław
6:1
Saturn Mielno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
3:1
Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo
4:6
Mechanik Bobolice
Saturn Mielno
2:5
Pomorzanin Slawoborze
Bajgiel Będzino
1:3
Błękitni Stary Jarosław
Płomień Myślino
2:1
Darłovia Darłowo
Graf Bukówko
0:5
Grom Świelino
Sokół Karlino
6:0
Jantar Siemyśl
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
2:0
Saturn Mielno
Mechanik Bobolice
3:0
Płomień Myślino
Grom Świelino
1:0
Darpol Barzowice
Pomorzanin Slawoborze
2:0
Błękitni Stary Jarosław
Graf Bukówko
1:3
Bajgiel Będzino
Radew Białogórzyno
0:4
Sokół Karlino
Jantar Siemyśl
1:4
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
2:1
Graf Bukówko
Wrzos Wrzosowo
8:2
Radew Białogórzyno
Saturn Mielno
1:0
Mechanik Bobolice
Bajgiel Będzino
1:4
Pomorzanin Slawoborze
Płomień Myślino
2:4
Jantar Siemyśl
Błękitni Stary Jarosław
3:1
Darłovia Darłowo
Sokół Karlino
1:1
Grom Świelino
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
7:1
Pomorzanin Slawoborze
Mechanik Bobolice
4:2
Błękitni Stary Jarosław
Bajgiel Będzino
0:2
Darpol Barzowice
Grom Świelino
3:4
Wrzos Wrzosowo
Graf Bukówko
0:3
Sokół Karlino
Jantar Siemyśl
2:0
Saturn Mielno
Radew Białogórzyno
2:0
Płomień Myślino
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
0:1
Darłovia Darłowo
Wrzos Wrzosowo
5:0
Graf Bukówko
Saturn Mielno
1:2
Radew Białogórzyno
Płomień Myślino
1:3
Grom Świelino
Pomorzanin Slawoborze
0:3
Mechanik Bobolice
Błękitni Stary Jarosław
4:5
Jantar Siemyśl
Sokół Karlino
4:0
Darpol Barzowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
0:1
Sokół Karlino
Mechanik Bobolice
4:2
Darłovia Darłowo
Darpol Barzowice
2:4
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
1:3
Błękitni Stary Jarosław
Grom Świelino
4:1
Saturn Mielno
Graf Bukówko
4:7
Płomień Myślino
Jantar Siemyśl
7:3
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
3:2
Grom Świelino
Darłovia Darłowo
3:0*
Jantar Siemyśl
Wrzos Wrzosowo
1:2
Sokół Karlino
Saturn Mielno
2:1
Graf Bukówko
Bajgiel Będzino
1:4
Mechanik Bobolice
Płomień Myślino
4:4
Darpol Barzowice
Pomorzanin Slawoborze
1:1
Radew Białogórzyno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij