zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
5:2
Start-Iskra Mokre
Wrzos Wrzosowo
1:1
Grom Świelino
Saturn Mielno
3:3
Sława Sławno
Radew Białogórzyno
3:2
Pomorzanin Slawoborze
Płomień Myślino
3:3
Zefir Wyszewo
Darpol Barzowice
0:2
Graf Bukówko
Sokół Karlino
0:0
Bajgiel Będzino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
1:0
Grom Świelino
Pomorzanin Slawoborze
1:2
Darpol Barzowice
Start-Iskra Mokre
4:1
Płomień Myślino
Sokół Karlino
3:0
Radew Białogórzyno
Zefir Wyszewo
2:0
Saturn Mielno
Graf Bukówko
2:5
Victoria Sianów
Wrzos Wrzosowo
2:2
Sława Sławno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
6:1
Pomorzanin Slawoborze
Wrzos Wrzosowo
2:3
Zefir Wyszewo
Saturn Mielno
4:2
Start-Iskra Mokre
Radew Białogórzyno
1:2
Bajgiel Będzino
Płomień Myślino
6:1
Graf Bukówko
Grom Świelino
1:2
Sława Sławno
Darpol Barzowice
2:1
Sokół Karlino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
2:5
Sława Sławno
Radew Białogórzyno
2:1
Darpol Barzowice
Pomorzanin Slawoborze
1:1
Płomień Myślino
Start-Iskra Mokre
1:3
Wrzos Wrzosowo
Sokół Karlino
2:2
Victoria Sianów
Zefir Wyszewo
1:0
Grom Świelino
Graf Bukówko
0:2
Saturn Mielno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
0:0
Zefir Wyszewo
Victoria Sianów
1:1
Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo
2:2
Graf Bukówko
Saturn Mielno
3:3
Pomorzanin Slawoborze
Płomień Myślino
1:2
Sokół Karlino
Darpol Barzowice
0:1
Bajgiel Będzino
Grom Świelino
3:0
Start-Iskra Mokre
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
1:4
Victoria Sianów
Bajgiel Będzino
0:0
Zefir Wyszewo
Radew Białogórzyno
4:1
Płomień Myślino
Pomorzanin Slawoborze
3:4
Wrzos Wrzosowo
Graf Bukówko
6:4
Grom Świelino
Start-Iskra Mokre
0:2
Sława Sławno
Sokół Karlino
1:2
Saturn Mielno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
3:1
Graf Bukówko
Victoria Sianów
2:1
Bajgiel Będzino
Wrzos Wrzosowo
4:1
Sokół Karlino
Saturn Mielno
3:1
Radew Białogórzyno
Płomień Myślino
3:0
Darpol Barzowice
Grom Świelino
2:4
Pomorzanin Slawoborze
Zefir Wyszewo
4:2
Start-Iskra Mokre
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
0:4
Saturn Mielno
Victoria Sianów
2:1
Płomień Myślino
Bajgiel Będzino
2:2
Start-Iskra Mokre
Radew Białogórzyno
2:2
Wrzos Wrzosowo
Pomorzanin Slawoborze
1:8
Sława Sławno
Sokół Karlino
4:0
Grom Świelino
Graf Bukówko
1:5
Zefir Wyszewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
3:5
Victoria Sianów
Start-Iskra Mokre
1:8
Graf Bukówko
Sława Sławno
2:2
Sokół Karlino
Zefir Wyszewo
1:1
Pomorzanin Slawoborze
Wrzos Wrzosowo
1:1
Darpol Barzowice
Płomień Myślino
3:2
Bajgiel Będzino
Grom Świelino
1:3
Radew Białogórzyno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
2:0
Grom Świelino
Victoria Sianów
4:3
Wrzos Wrzosowo
Sokół Karlino
0:1
Zefir Wyszewo
Bajgiel Będzino
2:1
Graf Bukówko
Radew Białogórzyno
0:3
Sława Sławno
Płomień Myślino
3:0
Saturn Mielno
Pomorzanin Slawoborze
5:0
Start-Iskra Mokre
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
4:3
Płomień Myślino
Sława Sławno
2:0
Darpol Barzowice
Saturn Mielno
2:0
Bajgiel Będzino
Graf Bukówko
2:5
Pomorzanin Slawoborze
Zefir Wyszewo
8:1
Radew Białogórzyno
Grom Świelino
4:1
Victoria Sianów
Start-Iskra Mokre
2:6
Sokół Karlino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
1:0
Zefir Wyszewo
Victoria Sianów
3:1
Sława Sławno
Sokół Karlino
4:0
Graf Bukówko
Saturn Mielno
1:1
Wrzos Wrzosowo
Bajgiel Będzino
4:3
Pomorzanin Slawoborze
Radew Białogórzyno
4:1
Start-Iskra Mokre
Płomień Myślino
3:2
Grom Świelino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
4:1
Płomień Myślino
Wrzos Wrzosowo
0:2
Bajgiel Będzino
Pomorzanin Slawoborze
1:5
Sokół Karlino
Graf Bukówko
1:0
Radew Białogórzyno
Start-Iskra Mokre
2:2
Darpol Barzowice
Zefir Wyszewo
1:5
Victoria Sianów
Grom Świelino
5:1
Saturn Mielno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
3:1
Sokół Karlino
Sława Sławno
5:0
Saturn Mielno
Pomorzanin Slawoborze
7:0
Radew Białogórzyno
Graf Bukówko
4:2
Darpol Barzowice
Zefir Wyszewo
3:0
Płomień Myślino
Start-Iskra Mokre
3:0
Victoria Sianów
Grom Świelino
3:3
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
8:0
Wrzos Wrzosowo
Grom Świelino
3:1
Bajgiel Będzino
Darpol Barzowice
1:1
Pomorzanin Slawoborze
Victoria Sianów
4:0
Graf Bukówko
Saturn Mielno
3:1
Zefir Wyszewo
Radew Białogórzyno
0:3
Sokół Karlino
Płomień Myślino
1:0
Start-Iskra Mokre
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
1:1
Radew Białogórzyno
Pomorzanin Slawoborze
0:3
Victoria Sianów
Graf Bukówko
1:2
Płomień Myślino
Sława Sławno
4:1
Grom Świelino
Zefir Wyszewo
6:3
Wrzos Wrzosowo
Sokół Karlino
6:0
Darpol Barzowice
Start-Iskra Mokre
1:4
Saturn Mielno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
0:4
Sokół Karlino
Wrzos Wrzosowo
8:1
Start-Iskra Mokre
Płomień Myślino
6:2
Pomorzanin Slawoborze
Grom Świelino
1:6
Zefir Wyszewo
Sława Sławno
3:0
Bajgiel Będzino
Darpol Barzowice
0:4
Radew Białogórzyno
Saturn Mielno
0:2
Graf Bukówko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start-Iskra Mokre
1:3
Grom Świelino
Sokół Karlino
4:0
Płomień Myślino
Zefir Wyszewo
2:0
Sława Sławno
Bajgiel Będzino
2:1
Darpol Barzowice
Radew Białogórzyno
0:0
Victoria Sianów
Pomorzanin Slawoborze
0:6
Saturn Mielno
Graf Bukówko
3:2
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
3:0
Start-Iskra Mokre
Victoria Sianów
2:0
Darpol Barzowice
Sokół Karlino
2:0
Saturn Mielno
Wrzos Wrzosowo
4:3
Pomorzanin Slawoborze
Płomień Myślino
1:2
Radew Białogórzyno
Zefir Wyszewo
4:1
Bajgiel Będzino
Grom Świelino
3:0
Graf Bukówko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Graf Bukówko
0:5
Sława Sławno
Bajgiel Będzino
2:5
Victoria Sianów
Radew Białogórzyno
3:2
Saturn Mielno
Pomorzanin Slawoborze
2:1
Grom Świelino
Start-Iskra Mokre
0:8
Zefir Wyszewo
Darpol Barzowice
0:2
Płomień Myślino
Sokół Karlino
3:0
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
7:0
Pomorzanin Slawoborze
Start-Iskra Mokre
3:6
Bajgiel Będzino
Zefir Wyszewo
6:0
Graf Bukówko
Wrzos Wrzosowo
3:0
Radew Białogórzyno
Saturn Mielno
2:0
Darpol Barzowice
Płomień Myślino
3:5
Victoria Sianów
Grom Świelino
0:2
Sokół Karlino
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
1:1
Saturn Mielno
Bajgiel Będzino
1:1
Płomień Myślino
Radew Białogórzyno
0:3
Grom Świelino
Pomorzanin Slawoborze
0:3
Zefir Wyszewo
Graf Bukówko
5:1
Start-Iskra Mokre
Darpol Barzowice
4:3
Wrzos Wrzosowo
Sokół Karlino
1:3
Sława Sławno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
3:0
Victoria Sianów
Saturn Mielno
6:2
Płomień Myślino
Grom Świelino
5:0
Darpol Barzowice
Sława Sławno
4:0
Radew Białogórzyno
Start-Iskra Mokre
1:4
Pomorzanin Slawoborze
Zefir Wyszewo
0:3
Sokół Karlino
Graf Bukówko
1:1
Bajgiel Będzino
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
4:0
Grom Świelino
Bajgiel Będzino
0:3
Saturn Mielno
Radew Białogórzyno
1:3
Zefir Wyszewo
Płomień Myślino
4:1
Wrzos Wrzosowo
Pomorzanin Slawoborze
2:1
Graf Bukówko
Darpol Barzowice
0:2
Sława Sławno
Sokół Karlino
15:0
Start-Iskra Mokre
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
1:2
Victoria Sianów
Zefir Wyszewo
3:0*
Darpol Barzowice
Wrzos Wrzosowo
4:3
Saturn Mielno
Grom Świelino
3:2
Płomień Myślino
Pomorzanin Slawoborze
2:2
Bajgiel Będzino
Graf Bukówko
0:3
Sokół Karlino
Start-Iskra Mokre
0:7
Radew Białogórzyno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
3:0*
Start-Iskra Mokre
Victoria Sianów
2:2
Zefir Wyszewo
Sokół Karlino
6:2
Pomorzanin Slawoborze
Saturn Mielno
1:1
Grom Świelino
Bajgiel Będzino
5:2
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
4:0
Graf Bukówko
Płomień Myślino
0:0
Sława Sławno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij