zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
2:3
Ina Goleniów
Piast Chociwel
1:1
Osadnik Myślibórz
Gryf Polanów
2:0
Astra Ustronie Morskie
Arkadia Malechowo
0:4
Bałtyk Koszalin
Jeziorak Szczecin
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Dąb Dębno
0:4
Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek
3:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Rasel Dygowo
1:0
Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno
3:1
Olimp Gościno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Drawsko Pomorskie
3:4
Piast Chociwel
Bałtyk Koszalin
1:1
Gryf Polanów
Osadnik Myślibórz
4:1
Rasel Dygowo
Olimp Gościno
2:1
MKP Szczecinek
Astra Ustronie Morskie
1:2
Energetyk Gryfino
Dąb Dębno
2:3
Arkadia Malechowo
Hutnik Szczecin
5:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Jeziorak Szczecin
Ina Goleniów
1:3
Sparta Węgorzyno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:0
Dąb Dębno
Jeziorak Szczecin
1:0
Osadnik Myślibórz
Piast Chociwel
1:0
Olimp Gościno
Energetyk Gryfino
2:2
Bałtyk Koszalin
Arkadia Malechowo
0:1
Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo
1:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Sparta Węgorzyno
0:3
Astra Ustronie Morskie
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:1
Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek
2:0
Ina Goleniów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Drawsko Pomorskie
1:3
Jeziorak Szczecin
Bałtyk Koszalin
2:1
Sparta Węgorzyno
Osadnik Myślibórz
0:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Olimp Gościno
1:2
Rasel Dygowo
Arkadia Malechowo
0:1
Gryf Polanów
Astra Ustronie Morskie
1:0
MKP Szczecinek
Dąb Dębno
0:3
Energetyk Gryfino
Hutnik Szczecin
3:1
Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów
0:2
Piast Chociwel
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
2:0
Arkadia Malechowo
Gryf Polanów
2:2
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
7:0
Drawa Drawsko Pomorskie
MKP Szczecinek
1:1
Bałtyk Koszalin
Piast Chociwel
0:3
Astra Ustronie Morskie
Jeziorak Szczecin
7:1
Olimp Gościno
Rasel Dygowo
2:1
Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno
2:1
Dąb Dębno
Gryf Kamień Pomorski
3:0
Osadnik Myślibórz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:1
Energetyk Gryfino
Olimp Gościno
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Astra Ustronie Morskie
1:2
Rasel Dygowo
Dąb Dębno
0:5
MKP Szczecinek
Ina Goleniów
1:3
Jeziorak Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie
1:2
Gryf Kamień Pomorski
Arkadia Malechowo
2:2
Sparta Węgorzyno
Bałtyk Koszalin
2:1
Piast Chociwel
Hutnik Szczecin
3:0
Osadnik Myślibórz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
0:0
Astra Ustronie Morskie
Sparta Węgorzyno
0:1
Gryf Polanów
Energetyk Gryfino
2:1
Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz
4:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Piast Chociwel
3:0
Dąb Dębno
Rasel Dygowo
0:1
Bałtyk Koszalin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
1:1
Olimp Gościno
MKP Szczecinek
1:1
Arkadia Malechowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
7:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Koszalin
2:1
Jeziorak Szczecin
Olimp Gościno
3:1
Osadnik Myślibórz
Astra Ustronie Morskie
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Energetyk Gryfino
1:0
Sparta Węgorzyno
Gryf Polanów
1:3
MKP Szczecinek
Arkadia Malechowo
2:1
Piast Chociwel
Dąb Dębno
1:1
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
2:0
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
5:0
Gryf Polanów
Drawa Drawsko Pomorskie
0:1
Olimp Gościno
Jeziorak Szczecin
9:1
Dąb Dębno
Rasel Dygowo
1:5
Arkadia Malechowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:4
Bałtyk Koszalin
Osadnik Myślibórz
3:2
Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno
0:5
Hutnik Szczecin
Gryf Kamień Pomorski
1:5
Astra Ustronie Morskie
MKP Szczecinek
1:2
Energetyk Gryfino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
1:1
Olimp Gościno
Energetyk Gryfino
3:0
Piast Chociwel
Gryf Polanów
1:1
Rasel Dygowo
Arkadia Malechowo
1:2
Jeziorak Szczecin
Astra Ustronie Morskie
1:2
Osadnik Myślibórz
Dąb Dębno
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Ina Goleniów
3:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Sparta Węgorzyno
3:1
MKP Szczecinek
Bałtyk Koszalin
1:0
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
2:2
Ina Goleniów
Jeziorak Szczecin
4:0
Gryf Polanów
Drawa Drawsko Pomorskie
1:4
Astra Ustronie Morskie
Osadnik Myślibórz
2:2
Bałtyk Koszalin
Piast Chociwel
2:1
Sparta Węgorzyno
Rasel Dygowo
0:5
Energetyk Gryfino
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:2
Arkadia Malechowo
MKP Szczecinek
1:0
Hutnik Szczecin
Gryf Kamień Pomorski
1:1
Dąb Dębno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
6:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Hutnik Szczecin
4:1
Ina Goleniów
Gryf Polanów
3:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Arkadia Malechowo
1:2
Gryf Kamień Pomorski
Astra Ustronie Morskie
3:1
Olimp Gościno
Sparta Węgorzyno
4:1
Rasel Dygowo
Dąb Dębno
2:2
Osadnik Myślibórz
MKP Szczecinek
1:0
Piast Chociwel
Energetyk Gryfino
2:0
Jeziorak Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
0:4
MKP Szczecinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:0
Energetyk Gryfino
Osadnik Myślibórz
1:5
Arkadia Malechowo
Piast Chociwel
0:1
Hutnik Szczecin
Olimp Gościno
0:2
Bałtyk Koszalin
Ina Goleniów
6:1
Astra Ustronie Morskie
Drawa Drawsko Pomorskie
3:4
Dąb Dębno
Gryf Kamień Pomorski
1:3
Gryf Polanów
Jeziorak Szczecin
2:1
Sparta Węgorzyno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
1:1
Jeziorak Szczecin
Energetyk Gryfino
0:0
Gryf Kamień Pomorski
Piast Chociwel
2:0
Rasel Dygowo
Gryf Polanów
2:2
Osadnik Myślibórz
Arkadia Malechowo
6:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Sparta Węgorzyno
2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Dąb Dębno
0:1
Olimp Gościno
Hutnik Szczecin
6:1
Astra Ustronie Morskie
Bałtyk Koszalin
0:0
Ina Goleniów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:1
MKP Szczecinek
Jeziorak Szczecin
2:1
Piast Chociwel
Drawa Drawsko Pomorskie
0:4
Gryf Polanów
Osadnik Myślibórz
1:4
Energetyk Gryfino
Rasel Dygowo
2:2
Hutnik Szczecin
Astra Ustronie Morskie
1:0
Bałtyk Koszalin
Olimp Gościno
0:0
Arkadia Malechowo
Ina Goleniów
2:1
Dąb Dębno
Gryf Kamień Pomorski
1:5
Sparta Węgorzyno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
1:4
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin
2:3
Bałtyk Koszalin
Energetyk Gryfino
5:2
Drawa Drawsko Pomorskie
Rasel Dygowo
1:2
Jeziorak Szczecin
Dąb Dębno
2:1
Astra Ustronie Morskie
MKP Szczecinek
3:0
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów
2:0
Olimp Gościno
Arkadia Malechowo
5:3
Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno
1:4
Osadnik Myślibórz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:2
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
3:3
Gryf Polanów
Drawa Drawsko Pomorskie
0:3
Sparta Węgorzyno
Osadnik Myślibórz
2:1
MKP Szczecinek
Jeziorak Szczecin
2:0
Hutnik Szczecin
Astra Ustronie Morskie
1:1
Arkadia Malechowo
Olimp Gościno
1:2
Energetyk Gryfino
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Piast Chociwel
Bałtyk Koszalin
5:1
Dąb Dębno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:0
Arkadia Malechowo
Osadnik Myślibórz
0:0
Piast Chociwel
Drawa Drawsko Pomorskie
0:3
MKP Szczecinek
Astra Ustronie Morskie
3:2
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
0:0
Dąb Dębno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:1
Jeziorak Szczecin
Olimp Gościno
2:1
Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów
1:2
Energetyk Gryfino
Gryf Kamień Pomorski
0:4
Rasel Dygowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
3:1
Astra Ustronie Morskie
Gryf Polanów
0:2
Bałtyk Koszalin
Rasel Dygowo
4:2
Osadnik Myślibórz
Sparta Węgorzyno
1:4
Ina Goleniów
Piast Chociwel
1:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Arkadia Malechowo
4:2
Dąb Dębno
MKP Szczecinek
1:2
Olimp Gościno
Jeziorak Szczecin
1:3
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:0
Hutnik Szczecin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
4:3
Arkadia Malechowo
Drawa Drawsko Pomorskie
0:3
Rasel Dygowo
Osadnik Myślibórz
0:2
Jeziorak Szczecin
Olimp Gościno
0:0
Piast Chociwel
Astra Ustronie Morskie
5:3
Sparta Węgorzyno
Dąb Dębno
0:0
Gryf Polanów
Ina Goleniów
1:0
MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin
1:1
Energetyk Gryfino
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
0:1
Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno
0:1
Bałtyk Koszalin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:3
Osadnik Myślibórz
Energetyk Gryfino
1:1
Dąb Dębno
Gryf Polanów
4:0
Arkadia Malechowo
Jeziorak Szczecin
2:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Rasel Dygowo
3:1
Olimp Gościno
Gryf Kamień Pomorski
4:1
Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek
0:0
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
1:3
Gryf Polanów
Drawa Drawsko Pomorskie
0:5
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Osadnik Myślibórz
2:3
Gryf Kamień Pomorski
Astra Ustronie Morskie
0:3
Piast Chociwel
Olimp Gościno
3:2
Jeziorak Szczecin
Arkadia Malechowo
0:3
Energetyk Gryfino
Dąb Dębno
1:0
Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów
0:1
Rasel Dygowo
Bałtyk Koszalin
3:1
MKP Szczecinek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
2:0
Ina Goleniów
Energetyk Gryfino
1:0
Gryf Polanów
Osadnik Myślibórz
1:2
Hutnik Szczecin
Piast Chociwel
0:1
Bałtyk Koszalin
Rasel Dygowo
3:1
Astra Ustronie Morskie
Sparta Węgorzyno
2:0
Arkadia Malechowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:4
Olimp Gościno
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Drawa Drawsko Pomorskie
MKP Szczecinek
4:2
Dąb Dębno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
3:0
Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin
0:2
Energetyk Gryfino
Gryf Polanów
1:2
Sparta Węgorzyno
Drawa Drawsko Pomorskie
0:2
Osadnik Myślibórz
Astra Ustronie Morskie
2:4
Jeziorak Szczecin
Arkadia Malechowo
1:3
MKP Szczecinek
Dąb Dębno
2:0
Piast Chociwel
Ina Goleniów
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin
0:0
Rasel Dygowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
1:1
Arkadia Malechowo
Sparta Węgorzyno
1:3
Energetyk Gryfino
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Astra Ustronie Morskie
Drawa Drawsko Pomorskie
2:7
Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek
0:1
Gryf Polanów
Gryf Kamień Pomorski
4:2
Ina Goleniów
Osadnik Myślibórz
0:0
Olimp Gościno
Rasel Dygowo
1:3
Dąb Dębno
Jeziorak Szczecin
0:3
Bałtyk Koszalin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
3:0*
Drawa Drawsko Pomorskie
Gryf Polanów
0:2
Piast Chociwel
Energetyk Gryfino
1:2
MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin
3:0
Sparta Węgorzyno
Astra Ustronie Morskie
3:3
Gryf Kamień Pomorski
Dąb Dębno
6:0
Jeziorak Szczecin
Ina Goleniów
1:1
Osadnik Myślibórz
Bałtyk Koszalin
4:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Arkadia Malechowo
0:1
Rasel Dygowo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:0
Dąb Dębno
Drawa Drawsko Pomorskie
1:6
Ina Goleniów
Piast Chociwel
0:3
Energetyk Gryfino
Olimp Gościno
1:3
Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek
4:0
Sparta Węgorzyno
Gryf Kamień Pomorski
2:3
Bałtyk Koszalin
Osadnik Myślibórz
1:1
Astra Ustronie Morskie
Jeziorak Szczecin
1:2
Arkadia Malechowo
Rasel Dygowo
2:2
Gryf Polanów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
3:2
Piast Chociwel
Hutnik Szczecin
3:0
MKP Szczecinek
Gryf Polanów
4:1
Jeziorak Szczecin
Bałtyk Koszalin
2:0
Osadnik Myślibórz
Energetyk Gryfino
0:0
Rasel Dygowo
Dąb Dębno
0:1
Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów
8:0
Olimp Gościno
Arkadia Malechowo
3:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Astra Ustronie Morskie
5:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Drawsko Pomorskie
0:9
Bałtyk Koszalin
Gryf Kamień Pomorski
1:0
Arkadia Malechowo
Piast Chociwel
0:1
MKP Szczecinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Gryf Polanów
Ina Goleniów
5:1
Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz
1:0
Dąb Dębno
Olimp Gościno
1:0
Astra Ustronie Morskie
Rasel Dygowo
3:0
Sparta Węgorzyno
Jeziorak Szczecin
1:1
Energetyk Gryfino
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
6:2
Piast Chociwel
Sparta Węgorzyno
2:4
Jeziorak Szczecin
Bałtyk Koszalin
4:0
Olimp Gościno
Energetyk Gryfino
2:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Dąb Dębno
3:0*
Drawa Drawsko Pomorskie
MKP Szczecinek
1:3
Rasel Dygowo
Arkadia Malechowo
0:2
Osadnik Myślibórz
Gryf Polanów
4:2
Gryf Kamień Pomorski
Astra Ustronie Morskie
1:1
Ina Goleniów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
1:4
Energetyk Gryfino
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:4
Sparta Węgorzyno
Drawa Drawsko Pomorskie
1:6
Arkadia Malechowo
Ina Goleniów
1:1
Bałtyk Koszalin
Astra Ustronie Morskie
3:3
Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo
2:3
Piast Chociwel
Jeziorak Szczecin
1:1
MKP Szczecinek
Osadnik Myślibórz
2:2
Gryf Polanów
Olimp Gościno
0:3
Dąb Dębno
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
3:0
Astra Ustronie Morskie
Energetyk Gryfino
4:3
Osadnik Myślibórz
Piast Chociwel
1:3
Jeziorak Szczecin
Gryf Polanów
1:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Arkadia Malechowo
2:1
Olimp Gościno
Sparta Węgorzyno
2:0
Gryf Kamień Pomorski
Dąb Dębno
3:5
Ina Goleniów
Hutnik Szczecin
1:2
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
3:0
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:0
Piast Chociwel
Gryf Kamień Pomorski
0:3
MKP Szczecinek
Drawa Drawsko Pomorskie
0:9
Energetyk Gryfino
Osadnik Myślibórz
0:2
Sparta Węgorzyno
Olimp Gościno
4:0
Gryf Polanów
Jeziorak Szczecin
2:2
Rasel Dygowo
Ina Goleniów
1:1
Arkadia Malechowo
Astra Ustronie Morskie
4:0
Dąb Dębno
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
2:1
Olimp Gościno
Piast Chociwel
4:2
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów
0:4
Ina Goleniów
Arkadia Malechowo
0:0
Astra Ustronie Morskie
Rasel Dygowo
2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
4:5
Drawa Drawsko Pomorskie
Dąb Dębno
1:0
Bałtyk Koszalin
Hutnik Szczecin
2:4
Jeziorak Szczecin
MKP Szczecinek
1:2
Osadnik Myślibórz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij