zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
3:1
Osadnik Myślibórz
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Olimp Gościno
Sokół Karlino
2:1
GKS Leśnik Manowo
Jeziorak Szczecin
3:0
Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń
4:2
Sparta Węgorzyno
Gryf Polanów
2:1
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Vineta Wolin
Ina Goleniów
2:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Iskra Białogard
0:0
Bałtyk Koszalin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
0:1
Sokół Karlino
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
4:3
Gryf Kamień Pomorski
Bałtyk Koszalin
5:0
GKS Leśnik Manowo
Olimp Gościno
2:0
Jeziorak Szczecin
Rasel Dygowo
0:1
Morzycko Moryń
Osadnik Myślibórz
0:2
Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno
0:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Iskra Białogard
0:3
MKP Szczecinek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
2:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski
0:1
Olimp Gościno
Ina Goleniów
5:1
Iskra Białogard
Gryf Polanów
4:1
Osadnik Myślibórz
Morzycko Moryń
2:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
GKS Leśnik Manowo
0:0
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
0:1
Bałtyk Koszalin
Jeziorak Szczecin
0:0
Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino
1:4
Hutnik Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:1
Vineta Wolin
Osadnik Myślibórz
0:1
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
1:2
Sokół Karlino
Sparta Węgorzyno
2:2
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Hutnik Szczecin
3:2
GKS Leśnik Manowo
MKP Szczecinek
2:0
Ina Goleniów
Iskra Białogard
0:0
Gryf Polanów
Jeziorak Szczecin
2:1
Rasel Dygowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
3:2
Sparta Węgorzyno
Jeziorak Szczecin
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
GKS Leśnik Manowo
4:2
Olimp Gościno
Vineta Wolin
2:2
Hutnik Szczecin
Ina Goleniów
1:3
Bałtyk Koszalin
Morzycko Moryń
0:1
Iskra Białogard
Gryf Polanów
0:3
MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
1:0
Rasel Dygowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:2
Osadnik Myślibórz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
3:1
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
4:1
Gryf Polanów
Bałtyk Koszalin
1:3
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:2
Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno
0:0
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
1:2
Morzycko Moryń
Osadnik Myślibórz
0:4
Jeziorak Szczecin
Iskra Białogard
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo
0:2
Sokół Karlino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
1:1
Bałtyk Koszalin
GKS Leśnik Manowo
3:2
Rasel Dygowo
Vineta Wolin
7:1
Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń
6:1
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
6:2
Osadnik Myślibórz
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:3
MKP Szczecinek
Sokół Karlino
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin
2:2
Olimp Gościno
Iskra Białogard
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:4
Morzycko Moryń
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:2
GKS Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno
4:1
Hutnik Szczecin
Bałtyk Koszalin
3:0
Olimp Gościno
Ina Goleniów
2:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz
2:3
Sokół Karlino
Rasel Dygowo
0:3
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
0:1
Jeziorak Szczecin
Iskra Białogard
1:3
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Osadnik Myślibórz
Jeziorak Szczecin
- : -
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
- : -
MKP Szczecinek
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
- : -
Rasel Dygowo
Vineta Wolin
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń
- : -
Bałtyk Koszalin
Olimp Gościno
- : -
Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino
- : -
Iskra Białogard
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Hutnik Szczecin
Bałtyk Koszalin
- : -
Sparta Węgorzyno
Osadnik Myślibórz
- : -
Vineta Wolin
Gryf Polanów
- : -
Jeziorak Szczecin
MKP Szczecinek
- : -
Sokół Karlino
Morzycko Moryń
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Rasel Dygowo
- : -
Olimp Gościno
Iskra Białogard
- : -
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
MKP Szczecinek
Jeziorak Szczecin
- : -
Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno
- : -
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Gryf Polanów
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Bałtyk Koszalin
Hutnik Szczecin
- : -
Osadnik Myślibórz
Olimp Gościno
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Vineta Wolin
- : -
Iskra Białogard
Sokół Karlino
- : -
Ina Goleniów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
- : -
GKS Leśnik Manowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Jeziorak Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Sparta Węgorzyno
Bałtyk Koszalin
- : -
Rasel Dygowo
Osadnik Myślibórz
- : -
Olimp Gościno
Iskra Białogard
- : -
Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów
- : -
Sokół Karlino
MKP Szczecinek
- : -
Vineta Wolin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Gryf Polanów
Jeziorak Szczecin
- : -
Bałtyk Koszalin
Sparta Węgorzyno
- : -
Osadnik Myślibórz
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Hutnik Szczecin
- : -
MKP Szczecinek
Rasel Dygowo
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Vineta Wolin
- : -
Ina Goleniów
Olimp Gościno
- : -
Iskra Białogard
Sokół Karlino
- : -
Morzycko Moryń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów
- : -
Hutnik Szczecin
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Sokół Karlino
Bałtyk Koszalin
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Osadnik Myślibórz
- : -
Rasel Dygowo
Morzycko Moryń
- : -
GKS Leśnik Manowo
Gryf Polanów
- : -
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
- : -
Olimp Gościno
Iskra Białogard
- : -
Sparta Węgorzyno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sparta Węgorzyno
- : -
MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Bałtyk Koszalin
Hutnik Szczecin
- : -
Gryf Polanów
Rasel Dygowo
- : -
Iskra Białogard
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin
- : -
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
- : -
Ina Goleniów
Sokół Karlino
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Sokół Karlino
Ina Goleniów
- : -
Sparta Węgorzyno
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Vineta Wolin
Bałtyk Koszalin
- : -
Osadnik Myślibórz
Gryf Polanów
- : -
Olimp Gościno
MKP Szczecinek
- : -
Rasel Dygowo
Morzycko Moryń
- : -
Hutnik Szczecin
Iskra Białogard
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno
- : -
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Osadnik Myślibórz
- : -
Iskra Białogard
Olimp Gościno
- : -
Morzycko Moryń
Rasel Dygowo
- : -
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
- : -
Jeziorak Szczecin
Sokół Karlino
- : -
Bałtyk Koszalin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij