zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
1:0
Darzbór Szczecinek
lskra Białogard
0:2
Dąb Dębno
Odra Chojna
1:0
Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz
2:0
Gryf Kamień Pomorski
Lech Czaplinek
3:0
Ina Goleniów
Sarmata Dobra
2:1
Energetyk Gryfino
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:3
Vineta Wolin
Stal Szczecin
1:1
Arkonia Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
lskra Białogard
1:2
Świt Skolwin
Dąb Dębno
0:1
Vineta Wolin
Hutnik Szczecin
2:0
Sarmata Dobra
Lech Czaplinek
1:1
Arkonia Szczecin
Ina Goleniów
2:2
Osadnik Myślibórz
Darzbór Szczecinek
3:1
Stal Szczecin
Gryf Kamień Pomorski
4:0
Odra Chojna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Osadnik Myślibórz
3:1
Arkonia Szczecin
Sarmata Dobra
1:5
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:3
Hutnik Szczecin
Świt Skolwin
4:3
Dąb Dębno
Stal Szczecin
2:0
lskra Białogard
Vineta Wolin
6:1
Energetyk Gryfino
Odra Chojna
1:1
Ina Goleniów
Lech Czaplinek
0:0
Darzbór Szczecinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
lskra Białogard
1:0
Lech Czaplinek
Arkonia Szczecin
3:2
Odra Chojna
Hutnik Szczecin
1:1
Vineta Wolin
Dąb Dębno
6:1
Energetyk Gryfino
Gryf Kamień Pomorski
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Ina Goleniów
3:0
Sarmata Dobra
Darzbór Szczecinek
1:1
Osadnik Myślibórz
Świt Skolwin
2:0
Stal Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Chojna
2:2
Darzbór Szczecinek
Energetyk Gryfino
3:0
Hutnik Szczecin
Osadnik Myślibórz
3:0
lskra Białogard
Sarmata Dobra
2:1
Arkonia Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Ina Goleniów
Vineta Wolin
2:3
Gryf Kamień Pomorski
Stal Szczecin
1:2
Dąb Dębno
Lech Czaplinek
0:2
Świt Skolwin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
4:1
Hutnik Szczecin
lskra Białogard
0:3
Odra Chojna
Świt Skolwin
0:0
Osadnik Myślibórz
Gryf Kamień Pomorski
2:2
Energetyk Gryfino
Ina Goleniów
2:1
Vineta Wolin
Darzbór Szczecinek
2:1
Sarmata Dobra
Stal Szczecin
0:0
Lech Czaplinek
Arkonia Szczecin
5:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
2:4
Ina Goleniów
Odra Chojna
3:2
Świt Skolwin
Osadnik Myślibórz
3:3
Stal Szczecin
Lech Czaplinek
1:1
Dąb Dębno
Sarmata Dobra
4:1
lskra Białogard
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:1
Darzbór Szczecinek
Hutnik Szczecin
4:0
Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin
2:1
Arkonia Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
3:3
Odra Chojna
Arkonia Szczecin
1:1
Energetyk Gryfino
lskra Białogard
2:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Lech Czaplinek
1:4
Osadnik Myślibórz
Dąb Dębno
3:2
Gryf Kamień Pomorski
Świt Skolwin
4:3
Sarmata Dobra
Ina Goleniów
2:1
Hutnik Szczecin
Darzbór Szczecinek
2:2
Vineta Wolin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Chojna
4:0
Lech Czaplinek
Osadnik Myślibórz
1:1
Dąb Dębno
Sarmata Dobra
2:1
Stal Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:4
Świt Skolwin
Hutnik Szczecin
3:0
Arkonia Szczecin
Vineta Wolin
1:1
lskra Białogard
Gryf Kamień Pomorski
1:2
Ina Goleniów
Energetyk Gryfino
2:2
Darzbór Szczecinek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Osadnik Myślibórz
2:2
Odra Chojna
lskra Białogard
3:1
Energetyk Gryfino
Lech Czaplinek
1:2
Sarmata Dobra
Dąb Dębno
2:1
Ina Goleniów
Świt Skolwin
4:0
Vineta Wolin
Stal Szczecin
3:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Arkonia Szczecin
5:2
Gryf Kamień Pomorski
Darzbór Szczecinek
1:2
Hutnik Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:4
Świt Skolwin
Odra Chojna
5:2
Dąb Dębno
Sarmata Dobra
3:2
Osadnik Myślibórz
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:4
Lech Czaplinek
Hutnik Szczecin
4:1
lskra Białogard
Vineta Wolin
5:0
Stal Szczecin
Ina Goleniów
0:3
Arkonia Szczecin
Gryf Kamień Pomorski
2:3
Darzbór Szczecinek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Chojna
3:0
Sarmata Dobra
Osadnik Myślibórz
2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
lskra Białogard
5:1
Gryf Kamień Pomorski
Lech Czaplinek
0:3
Vineta Wolin
Dąb Dębno
4:0
Arkonia Szczecin
Świt Skolwin
3:1
Hutnik Szczecin
Stal Szczecin
3:3
Energetyk Gryfino
Darzbór Szczecinek
1:2
Ina Goleniów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
3:2
Lech Czaplinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:2
Odra Chojna
Gryf Kamień Pomorski
1:0
Świt Skolwin
Arkonia Szczecin
1:0
Darzbór Szczecinek
Sarmata Dobra
2:3
Dąb Dębno
Hutnik Szczecin
2:1
Stal Szczecin
Vineta Wolin
2:0
Osadnik Myślibórz
Ina Goleniów
2:2
lskra Białogard
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
0:0
Gryf Kamień Pomorski
Świt Skolwin
2:0
Ina Goleniów
Odra Chojna
0:2
Vineta Wolin
Osadnik Myślibórz
5:2
Energetyk Gryfino
lskra Białogard
0:0
Arkonia Szczecin
Lech Czaplinek
3:0
Hutnik Szczecin
Sarmata Dobra
0:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Dąb Dębno
1:0
Darzbór Szczecinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:1
Odra Chojna
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Dąb Dębno
Hutnik Szczecin
4:2
Osadnik Myślibórz
Vineta Wolin
4:0
Sarmata Dobra
Gryf Kamień Pomorski
1:1
Lech Czaplinek
Ina Goleniów
2:2
Stal Szczecin
Arkonia Szczecin
1:0
Świt Skolwin
Darzbór Szczecinek
1:1
lskra Białogard
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
- : -
Sarmata Dobra
Dąb Dębno
- : -
lskra Białogard
Hutnik Szczecin
- : -
Odra Chojna
Vineta Wolin
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Osadnik Myślibórz
Ina Goleniów
- : -
Lech Czaplinek
Darzbór Szczecinek
- : -
Świt Skolwin
Arkonia Szczecin
- : -
Stal Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij