zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
9:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Szczecin
14:0
Arkonia Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:3
Gwardia Koszalin
Chemik II Police
1:9
SL SALOS Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
6:1
Energetyk Gryfino
Junior Kalisz Pomorski
0:24
KS FASE Szczecin
Stal Szczecin
0:12
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
12:0
Stal Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
9:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
Energetyk Gryfino
6:3
Chemik II Police
Błękitni Stargard Szczeciński
10:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Gwardia Koszalin
4:2
Arkonia Szczecin
KS FASE Szczecin
2:1
SL SALOS Szczecin
Junior Kalisz Pomorski
1:5
Bałtyk Koszalin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:2
KS FASE Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:0
Junior Kalisz Pomorski
SL SALOS Szczecin
10:2
Energetyk Gryfino
Arkonia Szczecin
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Stal Szczecin
1:1
Gwardia Koszalin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:14
Pogoń Szczecin
Chemik II Police
0:11
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
17:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pogoń Szczecin
10:0
Chemik II Police
AP Kotwica Kołobrzeg
8:0
Stal Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
4:1
SL SALOS Szczecin
Gwardia Koszalin
4:2
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
KS FASE Szczecin
10:0
Energetyk Gryfino
Junior Kalisz Pomorski
1:4
Arkonia Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:7
KS FASE Szczecin
Chemik II Police
3:10
Gwardia Koszalin
SL SALOS Szczecin
1:4
Pogoń Szczecin
Arkonia Szczecin
0:8
Bałtyk Koszalin
Stal Szczecin
1:2
Junior Kalisz Pomorski
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
5:12
AP Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Gryfino
0:15
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
14:0
Stal Szczecin
Pogoń Szczecin
3:0
Energetyk Gryfino
AP Kotwica Kołobrzeg
3:1
Chemik II Police
Akademia Piłkarska Szczecinek
2:2
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
1:4
SL SALOS Szczecin
Junior Kalisz Pomorski
1:6
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
KS FASE Szczecin
5:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
7:0
Junior Kalisz Pomorski
SL SALOS Szczecin
6:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
1:6
KS FASE Szczecin
Energetyk Gryfino
0:8
Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński
2:4
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
1:3
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:8
Bałtyk Koszalin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
11:1
Chemik II Police
AP Kotwica Kołobrzeg
0:1
Energetyk Gryfino
Akademia Piłkarska Szczecinek
4:1
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Arkonia Szczecin
2:1
Stal Szczecin
KS FASE Szczecin
0:3
Pogoń Szczecin
Junior Kalisz Pomorski
0:7
SL SALOS Szczecin
Gwardia Koszalin
1:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
9:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Szczecin
2:0
Gwardia Koszalin
Chemik II Police
0:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
SL SALOS Szczecin
0:4
Bałtyk Koszalin
Energetyk Gryfino
3:1
Junior Kalisz Pomorski
Stal Szczecin
1:13
KS FASE Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:3
Arkonia Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:4
SL SALOS Szczecin
Arkonia Szczecin
2:0
Chemik II Police
Stal Szczecin
0:3
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
KS FASE Szczecin
7:0
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
5:0
Energetyk Gryfino
AP Kotwica Kołobrzeg
0:9
Pogoń Szczecin
Junior Kalisz Pomorski
1:7
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
11:0
Junior Kalisz Pomorski
Chemik II Police
2:1
Stal Szczecin
SL SALOS Szczecin
2:3
Arkonia Szczecin
Energetyk Gryfino
1:5
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
0:8
KS FASE Szczecin
Gwardia Koszalin
1:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński
2:4
Bałtyk Koszalin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:2
Pogoń Szczecin
Arkonia Szczecin
4:2
Energetyk Gryfino
Stal Szczecin
0:2
SL SALOS Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
6:1
Chemik II Police
KS FASE Szczecin
2:4
AP Kotwica Kołobrzeg
Junior Kalisz Pomorski
0:4
Gwardia Koszalin
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:10
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
5:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
AP Kotwica Kołobrzeg
13:0
Junior Kalisz Pomorski
Chemik II Police
0:6
KS FASE Szczecin
SL SALOS Szczecin
2:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Energetyk Gryfino
1:1
Stal Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
3:0
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
0:6
Bałtyk Koszalin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
0:4
Pogoń Szczecin
SL SALOS Szczecin
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
KS FASE Szczecin
2:3
Bałtyk Koszalin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
2:0
KS FASE Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
2:2
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
5:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
1:5
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
0:3
Pogoń Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
1:7
KS FASE Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:0
Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
2:3
AP Kotwica Kołobrzeg
KS FASE Szczecin
0:1
SL SALOS Szczecin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
4:5
KS FASE Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
1:4
Pogoń Szczecin
SL SALOS Szczecin
0:4
Bałtyk Koszalin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
4:2
Błękitni Stargard Szczeciński
AP Kotwica Kołobrzeg
4:1
SL SALOS Szczecin
Bałtyk Koszalin
2:0
KS FASE Szczecin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
8:0
SL SALOS Szczecin
KS FASE Szczecin
2:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
0:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
7:1
SL SALOS Szczecin
Bałtyk Koszalin
2:2
AP Kotwica Kołobrzeg
KS FASE Szczecin
3:3
Pogoń Szczecin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
9:0
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
0:6
KS FASE Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
2:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
9:1
SL SALOS Szczecin
Pogoń Szczecin
4:2
AP Kotwica Kołobrzeg
KS FASE Szczecin
2:2
Błękitni Stargard Szczeciński
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij