zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
3:0
Arkonia Szczecin
SL SALOS Szczecin
0:20
Pogoń Szczecin
Energetyk Gryfino
3:4
Football Academy Szczecin
Pomorzanin Nowogard
1:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Chemik II Police
1:5
Barlinecka Akademia Futbolu
Ina Goleniów
1:6
Unia Dolice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
Pauza
Arkonia Szczecin
4:0
Pomorzanin Nowogard
Barlinecka Akademia Futbolu
2:1
Energetyk Gryfino
Błękitni Stargard Szczeciński
11:0
Ina Goleniów
Chemik II Police
1:8
Stal Szczecin
Pogoń Szczecin
21:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Unia Dolice
5:2
Football Academy Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Pauza
Football Academy Szczecin
2:8
Błękitni Stargard Szczeciński
Ina Goleniów
2:5
Arkonia Szczecin
Energetyk Gryfino
2:1
Unia Dolice
Pomorzanin Nowogard
0:17
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
6:2
Barlinecka Akademia Futbolu
SL SALOS Szczecin
1:4
Chemik II Police
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Nowogard
Pauza
Błękitni Stargard Szczeciński
6:0
Energetyk Gryfino
Pogoń Szczecin
14:0
Ina Goleniów
Stal Szczecin
6:3
SL SALOS Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
1:2
Unia Dolice
Arkonia Szczecin
5:10
Football Academy Szczecin
Chemik II Police
1:3
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:4
Stal Szczecin
Football Academy Szczecin
1:13
Pogoń Szczecin
SL SALOS Szczecin
4:0
Barlinecka Akademia Futbolu
Pomorzanin Nowogard
1:4
Chemik II Police
Unia Dolice
0:7
Błękitni Stargard Szczeciński
Energetyk Gryfino
6:0
Arkonia Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
Pauza
Arkonia Szczecin
4:6
Unia Dolice
Pogoń Szczecin
12:0
Energetyk Gryfino
Stal Szczecin
13:1
Pomorzanin Nowogard
Chemik II Police
4:0
Ina Goleniów
SL SALOS Szczecin
2:3
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Barlinecka Akademia Futbolu
3:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
Pauza
Football Academy Szczecin
3:6
Chemik II Police
Błękitni Stargard Szczeciński
8:0
Arkonia Szczecin
Ina Goleniów
0:13
Stal Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
3:0
Barlinecka Akademia Futbolu
Pomorzanin Nowogard
- : -
SL SALOS Szczecin
Unia Dolice
0:18
Pogoń Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
3:1
Pomorzanin Nowogard
Barlinecka Akademia Futbolu
7:1
Arkonia Szczecin
Chemik II Police
2:3
Energetyk Gryfino
SL SALOS Szczecin
4:2
Ina Goleniów
Stal Szczecin
5:3
Football Academy Szczecin
Pogoń Szczecin
5:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
Energetyk Gryfino
0:5
Stal Szczecin
Ina Goleniów
1:4
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Arkonia Szczecin
0:23
Pogoń Szczecin
Pomorzanin Nowogard
1:4
Barlinecka Akademia Futbolu
Unia Dolice
1:1
Chemik II Police
Football Academy Szczecin
0:8
SL SALOS Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
Pauza
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:3
Football Academy Szczecin
Chemik II Police
2:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Pomorzanin Nowogard
3:0
Ina Goleniów
Barlinecka Akademia Futbolu
1:4
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
0:3
Unia Dolice
SL SALOS Szczecin
3:4
Energetyk Gryfino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
Pauza
Błękitni Stargard Szczeciński
1:5
Stal Szczecin
Ina Goleniów
0:4
Barlinecka Akademia Futbolu
Arkonia Szczecin
1:7
Chemik II Police
Unia Dolice
1:1
SL SALOS Szczecin
Football Academy Szczecin
3:0
Pomorzanin Nowogard
Energetyk Gryfino
0:0
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Barlinecka Akademia Futbolu
Pauza
Ina Goleniów
2:3
Football Academy Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
5:0
Unia Dolice
Chemik II Police
0:13
Pogoń Szczecin
SL SALOS Szczecin
1:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Pomorzanin Nowogard
0:3
Energetyk Gryfino
Stal Szczecin
18:0
Arkonia Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
Pauza
Energetyk Gryfino
4:1
Ina Goleniów
Arkonia Szczecin
1:1
SL SALOS Szczecin
Unia Dolice
2:0
Pomorzanin Nowogard
Pogoń Szczecin
8:3
Stal Szczecin
Football Academy Szczecin
- : -
Barlinecka Akademia Futbolu
Błękitni Stargard Szczeciński
4:2
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij