zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
3:0*
Płomień Jeżyczki
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo
0:3*
Syrena Grot Rymań
KS Skibno
3:0*
Husaria Tymień
KS Sieciemin
1:3
Olympic Mieszko Warszkowo
Grot Gorawino
3:4
Resko Karcino
Drzewiarz Krosino
3:5
Kolejarz Wierzchowo
Grom Giżyno
8:0
Bytyń Nakielno
Wspólni Różewo
8:0
Santos Kłębowiec
Graf Bukówko
0:3
Wicher Rąbino
KS Gwda Wielka
2:1
Błękitni Gonne Małe
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Grot Rymań
3:5
Radew Białogórzyno
Passat Bukowo Morskie
2:0
Grom Świelino
Olympic Mieszko Warszkowo
3:2
Błękitni Stary Jarosław
KS Skibno
5:3
Fala ABFROST Gąski
Jedność Ikar Krosino
3:0*
Zawisza Grzmiąca
Resko Karcino
2:3
Płomień Myślino
Grom Giżyno
4:1
Jedność Tuczno
Sokół Suliszewo
1:3
Calisia Kalisz Pomorski
Wspólni Różewo
3:2
Grom Szwecja
Kolejarz Wierzchowo
1:4
Redłovia Redło
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:3
Drzewiarz Świerczyna
Wicher Rąbino
4:0
Orzeł Łubowo
Pomorzanin Slawoborze
0:1
Kotwica II Kołobrzeg
LZS Kowalewice
2:1
Bajgiel Będzino
KS Gwda Wielka
0:2
Wiarus Żółtnica
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
0:1
Saturn Mielno
KS Skibno
3:7
Victoria Sianów
Jedność Ikar Krosino
4:5
Olimp Złocieniec
Kotwica II Kołobrzeg
3:1
Sokół Karlino
GKS Leśnik II Manowo
4:0
Wiekowianka Wiekowo
Redłovia Redło
3:1
Błonie Barwice
Grom Giżyno
5:3
Mirstal Mirosławiec
Wspólni Różewo
2:4
Korona Człopa
Wiarus Żółtnica
2:0
Hubertus Biały Bór
Calisia Kalisz Pomorski
3:2
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
5:2
Radew Białogórzyno
Wicher Rąbino
1:4
Lech Czaplinek
Płomień Myślino
4:1
Spójnia Świdwin
Wrzos Wrzosowo
1:3
Iskra Białogard
Drzewiarz Świerczyna
0:4
Sad Chwiram
Darłovia Darłowo
0:3*
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Wybrzeże Biesiekierz
0:3
Mechanik Bobolice
LZS Kowalewice
5:3
Wieża Postomino
Olympic Mieszko Warszkowo
1:3
Sława Sławno
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Człopa
Wolny los
LZS Kowalewice
0:5
Arkadia Malechowo
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
0:2
Rasel Dygowo
GKS Leśnik II Manowo
4:1
Victoria Sianów
Redłovia Redło
0:4
MKP Szczecinek
Grom Giżyno
1:3
Olimp Złocieniec
Wiarus Żółtnica
1:3
Mechanik Bobolice
Calisia Kalisz Pomorski
2:3
Sad Chwiram
Pogoń Połczyn Zdrój
1:0
Olimp Gościno
Płomień Myślino
1:4
Astra Ustronie Morskie
Saturn Mielno
1:2
Iskra Białogard
Sława Sławno
3:5
Gryf Polanów
Lech Czaplinek
3:4
Drawa Drawsko Pomorskie
Kotwica II Kołobrzeg
1:2
Bałtyk Koszalin
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
0:3
Gryf Polanów
Korona Człopa
4:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Mechanik Bobolice
4:3
Bałtyk Koszalin
Astra Ustronie Morskie
3:0
Gwardia Koszalin
Pogoń Połczyn Zdrój
1:3
MKP Szczecinek
Sad Chwiram
1:3
Olimp Złocieniec
GKS Leśnik II Manowo
0:2
Rasel Dygowo
Iskra Białogard
0:3
GKS Leśnik Manowo
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:2
Rasel Dygowo
Korona Człopa
3:5
MKP Szczecinek
Olimp Złocieniec
0:1
Astra Ustronie Morskie
Mechanik Bobolice
1:0
GKS Leśnik Manowo
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
1:4
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
1:0
Vineta Wolin
Runda 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
6:4
Rasel Dygowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij