zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Jeżyczki
3:0*
Wicher Mierzym
KS Dzikowo
0:3*
Bytyń Nakielno
Gryf Budowo
1:4
Sokół Suliszewo
Drzewiarz Krosino
2:4
Wicher Rąbino
Derby Karścino
1:2
Grot Gorawino
Głaz Tychowo
2:0
Iskra Kłanino
Husaria Tymień
1:2
Resko Karcino
Kotwica II Kołobrzeg
7:0
Syrena Grot Rymań
Lider Sępolno Wielkie
4:3
Błękitni Gonne Małe
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sad Chwiram
Wolny los
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:3
Orzeł Łubowo
Jedność Tuczno
1:2
Calisia Kalisz Pomorski
Fala ABFROST Gąski
5:2
Jantar Siemyśl
Redłovia Redło
3:0*
Zawisza Grzmiąca
Resko Karcino
3:6
Saturn Mielno
Grot Gorawino
4:5
Wrzos Wrzosowo
Głaz Tychowo
1:4
Radew Białogórzyno
Kotwica II Kołobrzeg
11:1
Płomień Myślino
Sokół Suliszewo
2:0
Kolejarz Wierzchowo
Grom Szwecja
1:5
Mirstal Mirosławiec
Bytyń Nakielno
3:1
Unia Człopa
Pogoń Połczyn Zdrój
4:2
Drzewiarz Świerczyna
Wicher Rąbino
4:0
Spójnia Świdwin
Pomorzanin Slawoborze
2:0
Grom Świelino
Darpol Barzowice
0:10
Bajgiel Będzino
Płomień Jeżyczki
0:3*
Darłovia Darłowo
Wieża Postomino
4:3
Błękitni Stary Jarosław
Lider Sępolno Wielkie
3:7
Wiarus Żółtnica
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
Wolny los
Wieża Postomino
2:3
Sława Sławno
Redłovia Redło
2:1
Olimp Złocieniec
Sokół Suliszewo
2:2   k. 3 : 4
Pogoń Połczyn Zdrój
Bytyń Nakielno
0:3*
Orzeł Wałcz
Wiarus Żółtnica
3:4
Gryf Polanów
Calisia Kalisz Pomorski
1:3
Sad Chwiram
Mirstal Mirosławiec
3:0
Korona Człopa
Orzeł Łubowo
1:9
Błonie Barwice
Wicher Rąbino
2:1
Sokół Karlino
Pomorzanin Slawoborze
1:3
Mechanik Bobolice
Radew Białogórzyno
3:2
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Bajgiel Będzino
0:2
Arkadia Malechowo
Saturn Mielno
2:0
GKS Leśnik II Manowo
Darłovia Darłowo
2:5
Victoria Sianów
Kotwica II Kołobrzeg
4:3
Wrzos Wrzosowo
Fala ABFROST Gąski
1:3
Wybrzeże Biesiekierz
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
Wolny los
Redłovia Redło
3:0*
Olimp Gościno
Hubertus Biały Bór
0:6
Sława Sławno
Sad Chwiram
3:0*
lskra Białogard
Pogoń Połczyn Zdrój
6:0
Wybrzeże Biesiekierz
Mirstal Mirosławiec
0:6
MKP Szczecinek
Błonie Barwice
0:1
Gryf Polanów
Wicher Rąbino
1:2
Rasel Dygowo
Radew Białogórzyno
2:6
Victoria Sianów
Mechanik Bobolice
3:0
Wiekowianka Wiekowo
Kotwica II Kołobrzeg
2:8
Astra Ustronie Morskie
Orzeł Wałcz
3:0
Lech Czaplinek
Saturn Mielno
7:6
Arkadia Malechowo
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
2:1
Bałtyk Koszalin
Redłovia Redło
0:3*
Rasel Dygowo
Mechanik Bobolice
0:6
Gwardia Koszalin
Pogoń Połczyn Zdrój
2:0
Astra Ustronie Morskie
Sad Chwiram
1:3
MKP Szczecinek
Orzeł Wałcz
0:6
Drawa Drawsko Pomorskie
Gryf Polanów
4:1
Victoria Sianów
Saturn Mielno
1:3
GKS Leśnik Manowo
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
3:5
Drawa Drawsko Pomorskie
Sława Sławno
2:1
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
2:1
Gwardia Koszalin
Pogoń Połczyn Zdrój
2:1
GKS Leśnik Manowo
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
1:3
Sława Sławno
MKP Szczecinek
0:0   k. 4 : 1
Drawa Drawsko Pomorskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij