zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
Pauza
Chemik II Police
8:3
Akademia Piłkarska Szczecinek
Football Academy Szczecin
6:2
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
0:8
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
1:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Energetyk Gryfino
2:1
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
7:2
Gavia Choszczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
Pauza
Arkonia Szczecin
3:1
Energetyk Gryfino
AP Kotwica Kołobrzeg
2:1
Gwardia Koszalin
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:7
Błękitni Stargard Szczeciński
Chemik II Police
2:2
SL SALOS Szczecin
Pogoń Szczecin
6:0
Football Academy Szczecin
Bałtyk Koszalin
4:0
Stal Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
0:5
AP Kotwica Kołobrzeg
Chemik II Police
Pauza
Energetyk Gryfino
0:10
Pogoń Szczecin
Gwardia Koszalin
6:1
Gavia Choszczno
SL SALOS Szczecin
8:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
Błękitni Stargard Szczeciński
1:7
Bałtyk Koszalin
Stal Szczecin
1:3
Arkonia Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
Pauza
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:5
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
7:0
Stal Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
8:1
Energetyk Gryfino
Chemik II Police
0:7
Gwardia Koszalin
Arkonia Szczecin
4:6
Błękitni Stargard Szczeciński
Gavia Choszczno
1:2
Football Academy Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pauza
Football Academy Szczecin
2:0
Chemik II Police
Energetyk Gryfino
3:2
Gavia Choszczno
Bałtyk Koszalin
5:1
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
1:0
SL SALOS Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
0:9
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
0:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
Pauza
Chemik II Police
7:0
Energetyk Gryfino
Akademia Piłkarska Szczecinek
2:13
Arkonia Szczecin
Pogoń Szczecin
5:0
Bałtyk Koszalin
AP Kotwica Kołobrzeg
0:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Gavia Choszczno
3:1
Stal Szczecin
SL SALOS Szczecin
5:2
Football Academy Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:3
AP Kotwica Kołobrzeg
Football Academy Szczecin
Pauza
Energetyk Gryfino
0:1
SL SALOS Szczecin
Gwardia Koszalin
10:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Błękitni Stargard Szczeciński
5:1
Gavia Choszczno
Stal Szczecin
3:0
Chemik II Police
Arkonia Szczecin
0:4
Pogoń Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
Pauza
Chemik II Police
1:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:8
Pogoń Szczecin
Gwardia Koszalin
5:4
Football Academy Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
4:0
Arkonia Szczecin
Gavia Choszczno
2:4
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
5:2
Stal Szczecin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:2
Chemik II Police
Stal Szczecin
Pauza
Energetyk Gryfino
0:6
Gwardia Koszalin
Arkonia Szczecin
5:1
Gavia Choszczno
Pogoń Szczecin
6:2
AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński
3:4
SL SALOS Szczecin
Football Academy Szczecin
4:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
Football Academy Szczecin
3:2
Energetyk Gryfino
Chemik II Police
3:4
Arkonia Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
0:6
AP Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
1:1
Stal Szczecin
SL SALOS Szczecin
3:1
Bałtyk Koszalin
Gavia Choszczno
0:6
Pogoń Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
Pauza
Energetyk Gryfino
6:0
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pogoń Szczecin
8:1
Chemik II Police
Błękitni Stargard Szczeciński
4:5
Gwardia Koszalin
AP Kotwica Kołobrzeg
9:0
Gavia Choszczno
Stal Szczecin
3:0
Football Academy Szczecin
Arkonia Szczecin
3:3
SL SALOS Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
Pauza
Energetyk Gryfino
0:3
Stal Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
1:4
Gavia Choszczno
Gwardia Koszalin
0:3
Bałtyk Koszalin
Chemik II Police
5:5
AP Kotwica Kołobrzeg
SL SALOS Szczecin
0:7
Pogoń Szczecin
Football Academy Szczecin
1:6
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
Pauza
Bałtyk Koszalin
4:1
Football Academy Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
1:2
SL SALOS Szczecin
Stal Szczecin
1:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Arkonia Szczecin
3:2
Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński
6:1
Energetyk Gryfino
Gavia Choszczno
2:4
Chemik II Police
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij