zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
4:1
GSS Grodzisk Wlkp.
Polonia II Środa Wlkp.
2:2
Victoria Sianów
Noteć Inowrocław
2:1
GOSRiT Luzino
KKP Bydgoszcz
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Górnicza Konin
2:2
TKKF II Stilon Gorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
0:7
Victoria Sianów
Noteć Inowrocław
2:1
Górnicza Konin
GSS Grodzisk Wlkp.
0:3
KKP Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
3:6
Polonia II Środa Wlkp.
TKKF II Stilon Gorzów
4:1
Olimp Gościno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
3:2
Noteć Inowrocław
Polonia II Środa Wlkp.
3:0
GSS Grodzisk Wlkp.
KKP Bydgoszcz
2:0
TKKF II Stilon Gorzów
Victoria Sianów
11:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Górnicza Konin
3:0
GOSRiT Luzino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
1:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Noteć Inowrocław
2:1
KKP Bydgoszcz
GSS Grodzisk Wlkp.
1:10
Victoria Sianów
Górnicza Konin
3:1
Olimp Gościno
TKKF II Stilon Gorzów
0:2
Polonia II Środa Wlkp.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
6:1
Noteć Inowrocław
KKP Bydgoszcz
2:4
Górnicza Konin
MLKS Tucholanka Tuchola
0:0
GSS Grodzisk Wlkp.
Victoria Sianów
3:0
TKKF II Stilon Gorzów
Olimp Gościno
5:2
GOSRiT Luzino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
1:5
GSS Grodzisk Wlkp.
Olimp Gościno
- : -
KKP Bydgoszcz
Noteć Inowrocław
1:1
Victoria Sianów
Górnicza Konin
0:1
Polonia II Środa Wlkp.
TKKF II Stilon Gorzów
2:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
7:1
Olimp Gościno
KKP Bydgoszcz
3:0
GOSRiT Luzino
GSS Grodzisk Wlkp.
1:0
TKKF II Stilon Gorzów
MLKS Tucholanka Tuchola
2:6
Noteć Inowrocław
Victoria Sianów
2:1
Górnicza Konin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
2:1
TKKF II Stilon Gorzów
Olimp Gościno
0:4
Victoria Sianów
Noteć Inowrocław
2:2
GSS Grodzisk Wlkp.
KKP Bydgoszcz
0:2
Polonia II Środa Wlkp.
Górnicza Konin
7:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
13:1
GOSRiT Luzino
GSS Grodzisk Wlkp.
3:1
Górnicza Konin
MLKS Tucholanka Tuchola
2:6
Olimp Gościno
Victoria Sianów
3:2
KKP Bydgoszcz
TKKF II Stilon Gorzów
1:2
Noteć Inowrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
1:4
Noteć Inowrocław
Victoria Sianów
0:0
Polonia II Środa Wlkp.
TKKF II Stilon Gorzów
1:1
Górnicza Konin
GSS Grodzisk Wlkp.
1:2
Olimp Gościno
MLKS Tucholanka Tuchola
3:3
KKP Bydgoszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
- : -
Polonia II Środa Wlkp.
Noteć Inowrocław
- : -
TKKF II Stilon Gorzów
KKP Bydgoszcz
- : -
Victoria Sianów
Górnicza Konin
- : -
GSS Grodzisk Wlkp.
Olimp Gościno
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Bydgoszcz
2:2
GSS Grodzisk Wlkp.
Victoria Sianów
6:0
GOSRiT Luzino
Górnicza Konin
2:0
Noteć Inowrocław
Olimp Gościno
4:1
TKKF II Stilon Gorzów
Polonia II Środa Wlkp.
4:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
1:3
Górnicza Konin
Noteć Inowrocław
3:0
Olimp Gościno
GSS Grodzisk Wlkp.
1:3
Polonia II Środa Wlkp.
TKKF II Stilon Gorzów
- : -
KKP Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
0:3
Victoria Sianów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
- : -
Górnicza Konin
Polonia II Środa Wlkp.
- : -
TKKF II Stilon Gorzów
KKP Bydgoszcz
- : -
Noteć Inowrocław
Victoria Sianów
- : -
GSS Grodzisk Wlkp.
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
GOSRiT Luzino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
- : -
Olimp Gościno
Noteć Inowrocław
- : -
Polonia II Środa Wlkp.
Górnicza Konin
- : -
KKP Bydgoszcz
TKKF II Stilon Gorzów
- : -
Victoria Sianów
GSS Grodzisk Wlkp.
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
- : -
Górnicza Konin
KKP Bydgoszcz
- : -
Olimp Gościno
GSS Grodzisk Wlkp.
- : -
GOSRiT Luzino
Victoria Sianów
- : -
Noteć Inowrocław
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
TKKF II Stilon Gorzów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
- : -
KKP Bydgoszcz
Olimp Gościno
- : -
Polonia II Środa Wlkp.
Górnicza Konin
- : -
Victoria Sianów
TKKF II Stilon Gorzów
- : -
GSS Grodzisk Wlkp.
Noteć Inowrocław
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
- : -
KKP Bydgoszcz
GSS Grodzisk Wlkp.
- : -
Noteć Inowrocław
Victoria Sianów
- : -
Olimp Gościno
TKKF II Stilon Gorzów
- : -
GOSRiT Luzino
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Górnicza Konin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij