zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
9:1
Olimp Gościno
KTS-K LUZINO
0:10
Błękitni Stargard Szczeciński
KKP Chełmża
3:2
Polonia Środa Wlkp.
Kotwica Kórnik 2010
2:1
KKP Bydgoszcz
Olimpia Szczecin
1:3
GSS Grodzisk Wlkp.
Górnicza Konin
0:3*
Noteć Inowrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
0:6
Biało Zielone Gdańsk
Błękitni Stargard Szczeciński
21:0
Olimpia Szczecin
Polonia Środa Wlkp.
1:0
Olimp Gościno
GSS Grodzisk Wlkp.
4:0
Kotwica Kórnik 2010
KKP Chełmża
4:0
KTS-K LUZINO
KKP Bydgoszcz
3:0
Górnicza Konin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnicza Konin
2:2
GSS Grodzisk Wlkp.
KTS-K LUZINO
1:5
Polonia Środa Wlkp.
Olimpia Szczecin
0:1
KKP Chełmża
Biało Zielone Gdańsk
0:2
KKP Bydgoszcz
Olimp Gościno
1:2
Noteć Inowrocław
Kotwica Kórnik 2010
1:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Bydgoszcz
2:2
Olimp Gościno
Błękitni Stargard Szczeciński
2:0
Górnicza Konin
Polonia Środa Wlkp.
3:0
Noteć Inowrocław
KTS-K LUZINO
2:0
Olimpia Szczecin
KKP Chełmża
1:0
Kotwica Kórnik 2010
GSS Grodzisk Wlkp.
5:3
Biało Zielone Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
1:1
KKP Bydgoszcz
Górnicza Konin
4:4
KKP Chełmża
Olimp Gościno
0:1
GSS Grodzisk Wlkp.
Biało Zielone Gdańsk
0:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Szczecin
1:2
Polonia Środa Wlkp.
Kotwica Kórnik 2010
4:1
KTS-K LUZINO
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
0:0
Górnicza Konin
Błękitni Stargard Szczeciński
11:0
Olimp Gościno
Olimpia Szczecin
0:2
Kotwica Kórnik 2010
Polonia Środa Wlkp.
5:1
KKP Bydgoszcz
KKP Chełmża
2:2
Biało Zielone Gdańsk
GSS Grodzisk Wlkp.
2:2
Noteć Inowrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało Zielone Gdańsk
4:1
KTS-K LUZINO
Noteć Inowrocław
1:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Górnicza Konin
2:0
Olimpia Szczecin
KKP Bydgoszcz
2:0
GSS Grodzisk Wlkp.
Olimp Gościno
3:1
KKP Chełmża
Kotwica Kórnik 2010
0:2
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
3:2
Olimp Gościno
Polonia Środa Wlkp.
5:2
GSS Grodzisk Wlkp.
KKP Chełmża
2:1
Noteć Inowrocław
Olimpia Szczecin
1:3
Biało Zielone Gdańsk
Kotwica Kórnik 2010
2:1
Górnicza Konin
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
KKP Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GSS Grodzisk Wlkp.
0:5
Błękitni Stargard Szczeciński
Olimp Gościno
5:1
Olimpia Szczecin
Noteć Inowrocław
2:1
KTS-K LUZINO
KKP Bydgoszcz
2:1
KKP Chełmża
Górnicza Konin
0:1
Polonia Środa Wlkp.
Biało Zielone Gdańsk
6:4
Kotwica Kórnik 2010
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnicza Konin
1:2
Biało Zielone Gdańsk
KTS-K LUZINO
1:2
KKP Bydgoszcz
Polonia Środa Wlkp.
0:0
Błękitni Stargard Szczeciński
KKP Chełmża
6:2
GSS Grodzisk Wlkp.
Kotwica Kórnik 2010
0:0
Olimp Gościno
Olimpia Szczecin
3:0
Noteć Inowrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
1:0
Kotwica Kórnik 2010
Biało Zielone Gdańsk
0:2
Polonia Środa Wlkp.
Błękitni Stargard Szczeciński
3:1
KKP Chełmża
Olimp Gościno
1:0
Górnicza Konin
GSS Grodzisk Wlkp.
5:2
KTS-K LUZINO
KKP Bydgoszcz
4:0
Olimpia Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij