zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
4:4
TKKF Strażak Koszalin
Oldboje Manowo
4:1
Lotnik Mirosławiec
Pamet Świdwin
3:1
Bizon Cerkwica
Maxtrans-Sokół Karlino
2:3
Lech Czaplinek
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:3
Oldboje Ikar Krosino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Cerkwica
3:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:3
Pamet Świdwin
Lech Czaplinek
2:2
Lotnik Mirosławiec
Oldboje Ikar Krosino
7:3
Maxtrans-Sokół Karlino
TKKF Strażak Koszalin
2:0
Oldboje Manowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Ikar Krosino
3:1
Lotnik Mirosławiec
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:6
Maxtrans-Sokół Karlino
Pamet Świdwin
5:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Oldboje Manowo
2:1
Bizon Cerkwica
TKKF Strażak Koszalin
4:1
Lech Czaplinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:2
Lotnik Mirosławiec
Lech Czaplinek
2:0
Bizon Cerkwica
TKKF Strażak Koszalin
5:2
Oldboje Ikar Krosino
Maxtrans-Sokół Karlino
7:2
Pamet Świdwin
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:3
Oldboje Manowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:2
TKKF Strażak Koszalin
Lech Czaplinek
1:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Pamet Świdwin
3:3
Oldboje Manowo
Oldboje Ikar Krosino
6:1
Bizon Cerkwica
Maxtrans-Sokół Karlino
6:1
Lotnik Mirosławiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Cerkwica
3:4
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pamet Świdwin
7:2
Lotnik Mirosławiec
Oldboje Manowo
4:0
Lech Czaplinek
Maxtrans-Sokół Karlino
1:4
TKKF Strażak Koszalin
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:4
Oldboje Ikar Krosino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Cerkwica
0:4
Maxtrans-Sokół Karlino
Wybrzeże Rewalskie Rewal
1:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Lech Czaplinek
0:3
Pamet Świdwin
Lotnik Mirosławiec
4:2
TKKF Strażak Koszalin
Oldboje Ikar Krosino
0:1
Oldboje Manowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Cerkwica
3:6
Lotnik Mirosławiec
Lech Czaplinek
4:2
Oldboje Ikar Krosino
Pamet Świdwin
2:1
TKKF Strażak Koszalin
Oldboje Manowo
5:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Maxtrans-Sokół Karlino
1:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Ikar Krosino
2:2
Pamet Świdwin
Lech Czaplinek
4:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Lotnik Mirosławiec
2:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Oldboje Manowo
2:1
Maxtrans-Sokół Karlino
TKKF Strażak Koszalin
7:0
Bizon Cerkwica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Cerkwica
3:3
Pamet Świdwin
Lech Czaplinek
1:2
Maxtrans-Sokół Karlino
Oldboje Ikar Krosino
4:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
TKKF Strażak Koszalin
4:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Lotnik Mirosławiec
3:3
Oldboje Manowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pamet Świdwin
4:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Oldboje Manowo
4:2
TKKF Strażak Koszalin
Maxtrans-Sokół Karlino
4:2
Oldboje Ikar Krosino
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:3
Bizon Cerkwica
Lotnik Mirosławiec
0:1
Lech Czaplinek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Mirosławiec
3:1
Oldboje Ikar Krosino
Bizon Cerkwica
0:5
Oldboje Manowo
Lech Czaplinek
1:2
TKKF Strażak Koszalin
Maxtrans-Sokół Karlino
4:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Intermarche-Rega Trzebiatów
5:3
Pamet Świdwin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pamet Świdwin
0:1
Maxtrans-Sokół Karlino
Bizon Cerkwica
1:6
Lech Czaplinek
Oldboje Manowo
2:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Oldboje Ikar Krosino
1:0
TKKF Strażak Koszalin
Lotnik Mirosławiec
3:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Cerkwica
3:8
Oldboje Ikar Krosino
Oldboje Manowo
2:2
Pamet Świdwin
TKKF Strażak Koszalin
2:3
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:2
Lech Czaplinek
Lotnik Mirosławiec
3:0
Maxtrans-Sokół Karlino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
8:1
Bizon Cerkwica
Lech Czaplinek
3:1
Oldboje Manowo
Oldboje Ikar Krosino
7:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Lotnik Mirosławiec
0:3
Pamet Świdwin
TKKF Strażak Koszalin
5:2
Maxtrans-Sokół Karlino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pamet Świdwin
3:0
Lech Czaplinek
Oldboje Manowo
1:4
Oldboje Ikar Krosino
TKKF Strażak Koszalin
2:6
Lotnik Mirosławiec
Maxtrans-Sokół Karlino
6:2
Bizon Cerkwica
Intermarche-Rega Trzebiatów
4:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
4:2
Maxtrans-Sokół Karlino
Lotnik Mirosławiec
5:2
Bizon Cerkwica
TKKF Strażak Koszalin
1:0
Pamet Świdwin
Oldboje Ikar Krosino
6:1
Lech Czaplinek
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Oldboje Manowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Cerkwica
- : -
TKKF Strażak Koszalin
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Lech Czaplinek
Pamet Świdwin
- : -
Oldboje Ikar Krosino
Maxtrans-Sokół Karlino
- : -
Oldboje Manowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Lotnik Mirosławiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij