zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
1:4
Gryf Kamień Pomorski
Oldboje Ikar Krosino
0:3
Zryw Kretomino
Victoria Sianów
9:2
Oldboje Manowo
Iskra Białogard
2:4
Olimp Złocieniec
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
5:3
Radowia Radowo Małe
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
5:1
Oldboje Ikar Krosino
Oldboje Manowo
1:3
Zryw Kretomino
Victoria Sianów
4:2
Iskra Białogard
Olimp Złocieniec
3:2
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
Radowia Radowo Małe
1:2
Sparta Gryfice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
0:4
Olimp Złocieniec
Victoria Sianów
7:3
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
Zryw Kretomino
5:0
Gryf Kamień Pomorski
Iskra Białogard
5:2
Oldboje Manowo
Oldboje Ikar Krosino
3:10
Radowia Radowo Małe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
3:5
Radowia Radowo Małe
Sparta Gryfice
4:7
Victoria Sianów
Oldboje Ikar Krosino
2:5
Olimp Złocieniec
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
3:2
Oldboje Manowo
Zryw Kretomino
7:1
Iskra Białogard
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
3:1
Oldboje Manowo
Victoria Sianów
3:0
Oldboje Ikar Krosino
Radowia Radowo Małe
1:3
Zryw Kretomino
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
3:2
Iskra Białogard
Olimp Złocieniec
3:1
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
5:4
Iskra Białogard
Oldboje Ikar Krosino
5:1
Oldboje Manowo
Gryf Kamień Pomorski
3:5
Victoria Sianów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
1:1
Zryw Kretomino
Olimp Złocieniec
1:3
Radowia Radowo Małe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
2:3
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
Oldboje Manowo
1:3
Gryf Kamień Pomorski
Zryw Kretomino
4:2
Olimp Złocieniec
Radowia Radowo Małe
2:4
Victoria Sianów
Iskra Białogard
3:0
Oldboje Ikar Krosino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Manowo
3:3
Radowia Radowo Małe
Oldboje Ikar Krosino
0:5
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
Victoria Sianów
2:0
Olimp Złocieniec
Gryf Kamień Pomorski
3:2
Iskra Białogard
Zryw Kretomino
5:1
Sparta Gryfice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
3:2
Oldboje Ikar Krosino
Oldboje Manowo
4:4
Olimp Złocieniec
Zryw Kretomino
1:3
Victoria Sianów
Iskra Białogard
3:2
Radowia Radowo Małe
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
0:1
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Manowo
2:5
Victoria Sianów
Gryf Kamień Pomorski
4:3
Sparta Gryfice
Zryw Kretomino
5:3
Oldboje Ikar Krosino
Iskra Białogard
4:1
Olimp Złocieniec
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
5:2
Radowia Radowo Małe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
5:1
Radowia Radowo Małe
Oldboje Ikar Krosino
2:5
Gryf Kamień Pomorski
Zryw Kretomino
6:1
Oldboje Manowo
Iskra Białogard
2:1
Victoria Sianów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
4:1
Olimp Złocieniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Manowo
1:6
Iskra Białogard
Radowia Radowo Małe
2:1
Oldboje Ikar Krosino
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
2:1
Victoria Sianów
Olimp Złocieniec
4:2
Sparta Gryfice
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Zryw Kretomino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Manowo
1:3
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
Victoria Sianów
4:1
Sparta Gryfice
Radowia Radowo Małe
2:2
Gryf Kamień Pomorski
Iskra Białogard
3:1
Zryw Kretomino
Olimp Złocieniec
6:2
Oldboje Ikar Krosino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Manowo
7:2
Sparta Gryfice
Oldboje Ikar Krosino
4:6
Victoria Sianów
Zryw Kretomino
5:1
Radowia Radowo Małe
Iskra Białogard
2:1
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Olimp Złocieniec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Manowo
- : -
Oldboje Ikar Krosino
Victoria Sianów
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Zryw Kretomino
- : -
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
Radowia Radowo Małe
- : -
Olimp Złocieniec
Iskra Białogard
- : -
Sparta Gryfice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Ikar Krosino
- : -
Iskra Białogard
Victoria Sianów
- : -
Radowia Radowo Małe
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Oldboje Manowo
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
- : -
Sparta Gryfice
Olimp Złocieniec
- : -
Zryw Kretomino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
2:5
Victoria Sianów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
- : -
Oldboje Ikar Krosino
Sparta Gryfice
- : -
Zryw Kretomino
Radowia Radowo Małe
- : -
Oldboje Manowo
Iskra Białogard
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Oldboje Ikar Krosino
- : -
Sparta Gryfice
Victoria Sianów
- : -
Zryw Kretomino
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
Radowia Radowo Małe
- : -
Iskra Białogard
Olimp Złocieniec
- : -
Oldboje Manowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości