zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
1:0
Zryw Kretomino
Wieża Postomino
2:2
Błękitni Stary Jarosław
Wrzos Wrzosowo
0:3*
Bajgiel Będzino
Radew Białogórzyno
3:0*
FCSM Kołobrzeg
Darłovia Darłowo
0:4
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
1:6
Wieża Postomino
Błękitni Stary Jarosław
2:8
Sokół Karlino
AP Kotwica Kołobrzeg
9:0
Radew Białogórzyno
Zryw Kretomino
3:0
FCSM Kołobrzeg
Darłovia Darłowo
27:1
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
1:1
Bajgiel Będzino
Wieża Postomino
1:8
Darłovia Darłowo
Radew Białogórzyno
0:1
Zryw Kretomino
Wrzos Wrzosowo
0:31
AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stary Jarosław
3:1
FCSM Kołobrzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
3:1
Zryw Kretomino
Darłovia Darłowo
4:3
Sokół Karlino
Bajgiel Będzino
3:6
FCSM Kołobrzeg
Błękitni Stary Jarosław
3:4
Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo
0:14
Wieża Postomino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
16:0
Wrzos Wrzosowo
Wieża Postomino
1:6
AP Kotwica Kołobrzeg
FCSM Kołobrzeg
1:2
Darłovia Darłowo
Radew Białogórzyno
7:1
Bajgiel Będzino
Zryw Kretomino
2:0
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
3:0
Radew Białogórzyno
Wieża Postomino
1:7
Sokół Karlino
Bajgiel Będzino
0:4
Zryw Kretomino
Wrzos Wrzosowo
0:11
FCSM Kołobrzeg
AP Kotwica Kołobrzeg
14:1
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
1:5
AP Kotwica Kołobrzeg
FCSM Kołobrzeg
8:1
Wieża Postomino
Radew Białogórzyno
6:0
Wrzos Wrzosowo
Błękitni Stary Jarosław
10:0
Bajgiel Będzino
Zryw Kretomino
1:0
Darłovia Darłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
16:0
Bajgiel Będzino
Darłovia Darłowo
9:1
Błękitni Stary Jarosław
Sokół Karlino
2:1
FCSM Kołobrzeg
Wieża Postomino
1:7
Radew Białogórzyno
Wrzos Wrzosowo
0:12
Zryw Kretomino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
2:10
Darłovia Darłowo
FCSM Kołobrzeg
0:7
AP Kotwica Kołobrzeg
Radew Białogórzyno
1:3
Sokół Karlino
Błękitni Stary Jarosław
14:0
Wrzos Wrzosowo
Zryw Kretomino
5:0
Wieża Postomino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
3:0
Darłovia Darłowo
Bajgiel Będzino
5:2
Wrzos Wrzosowo
FCSM Kołobrzeg
9:2
Radew Białogórzyno
Błękitni Stary Jarosław
1:1
Wieża Postomino
Zryw Kretomino
2:0
Sokół Karlino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
5:0
Błękitni Stary Jarosław
Wieża Postomino
6:1
Bajgiel Będzino
FCSM Kołobrzeg
1:1
Zryw Kretomino
Radew Białogórzyno
0:3*
AP Kotwica Kołobrzeg
Wrzos Wrzosowo
0:3*
Darłovia Darłowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
11:0
Wrzos Wrzosowo
Darłovia Darłowo
9:0
Wieża Postomino
Bajgiel Będzino
0:5
Sokół Karlino
Zryw Kretomino
7:0
Radew Białogórzyno
FCSM Kołobrzeg
6:2
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
0:2
Darłovia Darłowo
Wieża Postomino
0:3*
Wrzos Wrzosowo
Radew Białogórzyno
1:1
Błękitni Stary Jarosław
Zryw Kretomino
1:2
AP Kotwica Kołobrzeg
FCSM Kołobrzeg
6:1
Bajgiel Będzino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
1:6
Sokół Karlino
AP Kotwica Kołobrzeg
5:0
Wieża Postomino
Darłovia Darłowo
3:1
FCSM Kołobrzeg
Bajgiel Będzino
3:3
Radew Białogórzyno
Błękitni Stary Jarosław
0:6
Zryw Kretomino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Radew Białogórzyno
2:1
Darłovia Darłowo
Błękitni Stary Jarosław
0:9
AP Kotwica Kołobrzeg
Zryw Kretomino
5:0
Bajgiel Będzino
Sokół Karlino
5:2
Wieża Postomino
FCSM Kołobrzeg
17:1
Wrzos Wrzosowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
3:0
Zryw Kretomino
Wieża Postomino
0:5
FCSM Kołobrzeg
Bajgiel Będzino
5:2
Błękitni Stary Jarosław
Wrzos Wrzosowo
2:9
Radew Białogórzyno
AP Kotwica Kołobrzeg
8:0
Sokół Karlino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
0:19
AP Kotwica Kołobrzeg
Radew Białogórzyno
4:1
Wieża Postomino
Błękitni Stary Jarosław
0:2
Darłovia Darłowo
Zryw Kretomino
13:0
Wrzos Wrzosowo
FCSM Kołobrzeg
2:3
Sokół Karlino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
7:0
Bajgiel Będzino
Wieża Postomino
0:3
Zryw Kretomino
Wrzos Wrzosowo
0:3*
Błękitni Stary Jarosław
AP Kotwica Kołobrzeg
5:0
FCSM Kołobrzeg
Sokół Karlino
4:1
Radew Białogórzyno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij