zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kretomino
3:2
Gryf Polanów
Sława Sławno
1:1
Arkadia Malechowo
Błękitni Stary Jarosław
2:4
Hubertus Biały Bór
Darłovia Darłowo
3:7
Mechanik Bobolice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
6:0
Hubertus Biały Bór
Mechanik Bobolice
3:6
Zryw Kretomino
Sława Sławno
4:2
Darłovia Darłowo
Gryf Polanów
- : -
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
5:2
Arkadia Malechowo
Hubertus Biały Bór
4:7
Gryf Polanów
Sława Sławno
0:4
Zryw Kretomino
Błękitni Stary Jarosław
1:2
Mechanik Bobolice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
5:2
Hubertus Biały Bór
Arkadia Malechowo
3:0
Gryf Polanów
Darłovia Darłowo
1:1
Zryw Kretomino
Sława Sławno
7:2
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
1:4
Sława Sławno
Błękitni Stary Jarosław
4:3
Darłovia Darłowo
Zryw Kretomino
8:0
Arkadia Malechowo
Mechanik Bobolice
3:3
Gryf Polanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
2:3
Arkadia Malechowo
Darłovia Darłowo
12:2
Hubertus Biały Bór
Sława Sławno
1:4
Gryf Polanów
Zryw Kretomino
6:0
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
0:6
Sława Sławno
Hubertus Biały Bór
2:6
Zryw Kretomino
Błękitni Stary Jarosław
2:1
Arkadia Malechowo
Gryf Polanów
4:2
Darłovia Darłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
3:1
Błękitni Stary Jarosław
Arkadia Malechowo
2:0
Sława Sławno
Mechanik Bobolice
7:1
Darłovia Darłowo
Gryf Polanów
0:1
Zryw Kretomino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
4:3
Arkadia Malechowo
Błękitni Stary Jarosław
1:1
Gryf Polanów
Zryw Kretomino
6:1
Mechanik Bobolice
Darłovia Darłowo
3:4
Sława Sławno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
4:1
Darłovia Darłowo
Zryw Kretomino
1:0
Sława Sławno
Gryf Polanów
1:5
Hubertus Biały Bór
Mechanik Bobolice
6:0
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
2:1
Mechanik Bobolice
Błękitni Stary Jarosław
3:9
Sława Sławno
Zryw Kretomino
8:1
Darłovia Darłowo
Gryf Polanów
2:2
Arkadia Malechowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
0:1
Zryw Kretomino
Sława Sławno
1:1
Hubertus Biały Bór
Darłovia Darłowo
8:4
Błękitni Stary Jarosław
Gryf Polanów
1:1
Mechanik Bobolice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
2:6
Darłovia Darłowo
Błękitni Stary Jarosław
2:8
Zryw Kretomino
Gryf Polanów
3:0
Sława Sławno
Arkadia Malechowo
2:3
Mechanik Bobolice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
1:6
Gryf Polanów
Zryw Kretomino
5:1
Hubertus Biały Bór
Sława Sławno
1:2
Mechanik Bobolice
Arkadia Malechowo
3:2
Błękitni Stary Jarosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij