zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
0:5
Arkadia Malechowo
Saturn Mielno
3:0
Wiekowianka Wiekowo
Astra Ustronie Morskie
5:2
Sianowska Akademia Sportu
Rasel Dygowo
4:0
Fala HEN Gąski
Leśnik Manowo
1:5
Mechanik Bobolice
Olimp Gościno
0:10
Gryf Polanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
1:3
Leśnik Manowo
Gryf Polanów
5:0
Saturn Mielno
Wiekowianka Wiekowo
1:5
Rasel Dygowo
Arkadia Malechowo
2:2
Astra Ustronie Morskie
Mechanik Bobolice
7:1
Olimp Gościno
Sianowska Akademia Sportu
1:4
Fala HEN Gąski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
0:4
Wybrzeże Biesiekierz
Rasel Dygowo
0:4
Gryf Polanów
Saturn Mielno
0:0
Mechanik Bobolice
Astra Ustronie Morskie
4:0
Fala HEN Gąski
Sianowska Akademia Sportu
4:1
Wiekowianka Wiekowo
Leśnik Manowo
2:3
Arkadia Malechowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
2:1
Saturn Mielno
Gryf Polanów
11:0
Sianowska Akademia Sportu
Wiekowianka Wiekowo
1:4
Astra Ustronie Morskie
Arkadia Malechowo
9:1
Fala HEN Gąski
Mechanik Bobolice
5:0
Rasel Dygowo
Leśnik Manowo
3:2
Olimp Gościno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Gościno
1:6
Arkadia Malechowo
Wiekowianka Wiekowo
2:3
Fala HEN Gąski
Rasel Dygowo
5:1
Wybrzeże Biesiekierz
Saturn Mielno
1:2
Leśnik Manowo
Astra Ustronie Morskie
0:4
Gryf Polanów
Sianowska Akademia Sportu
0:10
Mechanik Bobolice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
5:1
Sianowska Akademia Sportu
Gryf Polanów
13:0
Fala HEN Gąski
Olimp Gościno
3:0
Saturn Mielno
Arkadia Malechowo
6:1
Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice
2:0
Astra Ustronie Morskie
Leśnik Manowo
3:0
Rasel Dygowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
2:5
Gryf Polanów
Mechanik Bobolice
4:0
Fala HEN Gąski
Rasel Dygowo
9:0
Olimp Gościno
Saturn Mielno
- : -
Arkadia Malechowo
Astra Ustronie Morskie
0:0
Wybrzeże Biesiekierz
Sianowska Akademia Sportu
5:3
Leśnik Manowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Fala HEN Gąski
Olimp Gościno
- : -
Sianowska Akademia Sportu
Arkadia Malechowo
- : -
Gryf Polanów
Mechanik Bobolice
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Saturn Mielno
- : -
Rasel Dygowo
Leśnik Manowo
- : -
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
- : -
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Rasel Dygowo
- : -
Arkadia Malechowo
Astra Ustronie Morskie
- : -
Olimp Gościno
Sianowska Akademia Sportu
- : -
Saturn Mielno
Leśnik Manowo
- : -
Fala HEN Gąski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Gryf Polanów
Olimp Gościno
- : -
Fala HEN Gąski
Arkadia Malechowo
- : -
Mechanik Bobolice
Rasel Dygowo
- : -
Sianowska Akademia Sportu
Saturn Mielno
- : -
Astra Ustronie Morskie
Leśnik Manowo
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
- : -
Leśnik Manowo
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Olimp Gościno
Mechanik Bobolice
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Saturn Mielno
- : -
Fala HEN Gąski
Astra Ustronie Morskie
- : -
Rasel Dygowo
Sianowska Akademia Sportu
- : -
Arkadia Malechowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij