zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
0:6
Arkadia Malechowo
Leśnik Manowo
3:1
Mechanik Bobolice
Olimp Gościno
3:1
Gryf Polanów
Saturn Mielno
4:1
Wiekowianka Wiekowo
Rasel Dygowo
18:0
Fala HEN Gąski
Astra Ustronie Morskie
3:3
Sianowska Akademia Sportu
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
4:2
Fala HEN Gąski
Wybrzeże Biesiekierz
2:3
Leśnik Manowo
Arkadia Malechowo
3:2
Astra Ustronie Morskie
Mechanik Bobolice
0:3
Olimp Gościno
Gryf Polanów
3:2
Saturn Mielno
Wiekowianka Wiekowo
1:5
Rasel Dygowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
5:4
Wiekowianka Wiekowo
Leśnik Manowo
1:1
Arkadia Malechowo
Olimp Gościno
4:0
Wybrzeże Biesiekierz
Saturn Mielno
3:1
Mechanik Bobolice
Rasel Dygowo
5:3
Gryf Polanów
Astra Ustronie Morskie
16:1
Fala HEN Gąski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
2:2
Saturn Mielno
Arkadia Malechowo
6:1
Fala HEN Gąski
Leśnik Manowo
6:0
Olimp Gościno
Mechanik Bobolice
0:6
Rasel Dygowo
Gryf Polanów
3:3
Sianowska Akademia Sportu
Wiekowianka Wiekowo
1:3
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
5:1
Mechanik Bobolice
Olimp Gościno
4:1
Arkadia Malechowo
Saturn Mielno
1:0
Leśnik Manowo
Wiekowianka Wiekowo
3:0
Fala HEN Gąski
Rasel Dygowo
8:2
Wybrzeże Biesiekierz
Astra Ustronie Morskie
1:3
Gryf Polanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
1:2
Sianowska Akademia Sportu
Arkadia Malechowo
2:1
Wiekowianka Wiekowo
Leśnik Manowo
1:0
Rasel Dygowo
Mechanik Bobolice
- : -
Astra Ustronie Morskie
Olimp Gościno
0:0
Saturn Mielno
Gryf Polanów
9:2
Fala HEN Gąski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
1:1
Leśnik Manowo
Mechanik Bobolice
1:1
Fala HEN Gąski
Saturn Mielno
1:1
Arkadia Malechowo
Wiekowianka Wiekowo
6:1
Gryf Polanów
Rasel Dygowo
6:3
Olimp Gościno
Astra Ustronie Morskie
11:3
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
1:1
Fala HEN Gąski
Arkadia Malechowo
2:2
Gryf Polanów
Leśnik Manowo
3:0
Astra Ustronie Morskie
Mechanik Bobolice
1:1
Wiekowianka Wiekowo
Olimp Gościno
2:2
Sianowska Akademia Sportu
Saturn Mielno
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
- : -
Saturn Mielno
Leśnik Manowo
- : -
Fala HEN Gąski
Gryf Polanów
- : -
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Rasel Dygowo
- : -
Arkadia Malechowo
Astra Ustronie Morskie
- : -
Olimp Gościno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Gryf Polanów
Arkadia Malechowo
- : -
Mechanik Bobolice
Leśnik Manowo
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Olimp Gościno
- : -
Fala HEN Gąski
Saturn Mielno
- : -
Astra Ustronie Morskie
Rasel Dygowo
- : -
Sianowska Akademia Sportu
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
- : -
Arkadia Malechowo
Mechanik Bobolice
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Gryf Polanów
- : -
Leśnik Manowo
Saturn Mielno
- : -
Fala HEN Gąski
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Olimp Gościno
Astra Ustronie Morskie
- : -
Rasel Dygowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij