zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
2:1
Chemik II Police
Wybrzeże Rewalskie Rewal
11:2
Dąb Dębno
Pogoń Barlinek
8:1
Hutnik Szczecin
SL SALOS Szczecin
3:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:7
Energetyk Gryfino
Flota Świnoujście
8:0
Fala Międzyzdroje
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
11:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Energetyk Gryfino
2:2
Flota Świnoujście
Błękitni Stargard Szczeciński
2:6
Prawobrzeże Szczecin 1998
Wybrzeże Rewalskie Rewal
1:0
Pogoń Barlinek
Hutnik Szczecin
2:4
SL SALOS Szczecin
Dąb Dębno
6:0
Fala Międzyzdroje
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
15:1
Hutnik Szczecin
Pogoń Barlinek
4:0
Dąb Dębno
Flota Świnoujście
1:4
Chemik II Police
SL SALOS Szczecin
4:6
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Fala Międzyzdroje
0:4
Energetyk Gryfino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
17:0
Fala Międzyzdroje
Błękitni Stargard Szczeciński
1:2
Flota Świnoujście
Pogoń Barlinek
2:0
SL SALOS Szczecin
Hutnik Szczecin
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Dąb Dębno
2:4
Energetyk Gryfino
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:11
Prawobrzeże Szczecin 1998
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
4:2
Pogoń Barlinek
Energetyk Gryfino
0:2
Chemik II Police
Flota Świnoujście
2:1
Hutnik Szczecin
SL SALOS Szczecin
6:3
Dąb Dębno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:9
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Fala Międzyzdroje
0:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
7:2
Energetyk Gryfino
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:2
Flota Świnoujście
Pogoń Barlinek
9:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
SL SALOS Szczecin
1:3
Prawobrzeże Szczecin 1998
Hutnik Szczecin
4:1
Fala Międzyzdroje
Dąb Dębno
1:11
Chemik II Police
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Międzyzdroje
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Prawobrzeże Szczecin 1998
10:2
Dąb Dębno
Chemik II Police
6:2
Błękitni Stargard Szczeciński
Energetyk Gryfino
1:0
Hutnik Szczecin
Flota Świnoujście
1:1
Pogoń Barlinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:5
SL SALOS Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
12:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:4
Energetyk Gryfino
Pogoń Barlinek
3:0
Fala Międzyzdroje
SL SALOS Szczecin
1:2
Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin
0:9
Chemik II Police
Dąb Dębno
0:8
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
5:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Energetyk Gryfino
3:2
Pogoń Barlinek
Błękitni Stargard Szczeciński
10:1
Hutnik Szczecin
Flota Świnoujście
1:2
Prawobrzeże Szczecin 1998
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:1
Dąb Dębno
Fala Międzyzdroje
0:6
SL SALOS Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
13:0
Fala Międzyzdroje
Wybrzeże Rewalskie Rewal
5:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Barlinek
2:2
Chemik II Police
SL SALOS Szczecin
4:8
Energetyk Gryfino
Dąb Dębno
0:6
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:0
Flota Świnoujście
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
3:1
Pogoń Barlinek
Fala Międzyzdroje
4:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Chemik II Police
5:0
SL SALOS Szczecin
Energetyk Gryfino
1:6
Prawobrzeże Szczecin 1998
Flota Świnoujście
5:0
Dąb Dębno
Hutnik Szczecin
1:7
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Międzyzdroje
1:5
Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin
2:3
Pogoń Barlinek
Chemik II Police
1:1
Prawobrzeże Szczecin 1998
Energetyk Gryfino
0:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Dąb Dębno
3:3
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Błękitni Stargard Szczeciński
2:2
SL SALOS Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Barlinek
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Flota Świnoujście
- : -
Energetyk Gryfino
SL SALOS Szczecin
- : -
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Chemik II Police
Fala Międzyzdroje
- : -
Dąb Dębno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
- : -
Flota Świnoujście
Energetyk Gryfino
- : -
Fala Międzyzdroje
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
SL SALOS Szczecin
Hutnik Szczecin
- : -
Prawobrzeże Szczecin 1998
Dąb Dębno
- : -
Pogoń Barlinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Energetyk Gryfino
- : -
Dąb Dębno
Flota Świnoujście
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
SL SALOS Szczecin
- : -
Pogoń Barlinek
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Hutnik Szczecin
Fala Międzyzdroje
- : -
Chemik II Police
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Barlinek
- : -
Prawobrzeże Szczecin 1998
Chemik II Police
- : -
Energetyk Gryfino
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Fala Międzyzdroje
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin
- : -
Flota Świnoujście
Dąb Dębno
- : -
SL SALOS Szczecin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
- : -
SL SALOS Szczecin
Chemik II Police
- : -
Dąb Dębno
Energetyk Gryfino
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Flota Świnoujście
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Pogoń Barlinek
Fala Międzyzdroje
- : -
Hutnik Szczecin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
- : -
Prawobrzeże Szczecin 1998
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Chemik II Police
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Fala Międzyzdroje
Pogoń Barlinek
- : -
Flota Świnoujście
SL SALOS Szczecin
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin
- : -
Energetyk Gryfino
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Dąb Dębno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Prawobrzeże Szczecin 1998
Chemik II Police
- : -
Hutnik Szczecin
Energetyk Gryfino
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Flota Świnoujście
- : -
SL SALOS Szczecin
Fala Międzyzdroje
- : -
Pogoń Barlinek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
- : -
Flota Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Chemik II Police
Pogoń Barlinek
- : -
Energetyk Gryfino
SL SALOS Szczecin
- : -
Fala Międzyzdroje
Hutnik Szczecin
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Dąb Dębno
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Międzyzdroje
- : -
Prawobrzeże Szczecin 1998
Chemik II Police
- : -
Pogoń Barlinek
Energetyk Gryfino
- : -
SL SALOS Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Flota Świnoujście
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Hutnik Szczecin
- : -
Dąb Dębno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
- : -
Flota Świnoujście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Fala Międzyzdroje
SL SALOS Szczecin
- : -
Chemik II Police
Pogoń Barlinek
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Wybrzeże Rewalskie Rewal
- : -
Hutnik Szczecin
Prawobrzeże Szczecin 1998
- : -
Energetyk Gryfino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij