zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Marianowo
2:0
Gwiazda Żalęcino
Zenit Koszewo
2:2
Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel
1:0
Dąbrovia Stara Dąbrowa
WODR Barzkowice
1:1
Orzeł Grzędzice
Jedność Przewłoki
4:3
Orkan Dalewo
Płomień Lisowo
1:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Zorza Tychowo
5:0
Unia Stargard
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
0:1
Pomorzanin Krąpiel
Zorza Tychowo
3:2
Zenit Koszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
7:3
Czarni Marianowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:3
Jedność Przewłoki
Gwiazda Żalęcino
1:3
WODR Barzkowice
Unia Stargard
9:0
Orkan Dalewo
Orzeł Grzędzice
0:5
Płomień Lisowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dalewo
1:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Czarni Marianowo
1:3
Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel
6:4
Zorza Tychowo
WODR Barzkowice
3:3
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Jedność Przewłoki
3:0
Orzeł Grzędzice
Zenit Koszewo
1:3
Unia Stargard
Płomień Lisowo
8:0
Gwiazda Żalęcino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
2:1
Orkan Dalewo
Dąb Dębice
5:1
WODR Barzkowice
Zorza Tychowo
1:1
Czarni Marianowo
Zenit Koszewo
4:2
Pomorzanin Krąpiel
Gwiazda Żalęcino
0:3
Jedność Przewłoki
Dąbrovia Stara Dąbrowa
8:2
Płomień Lisowo
Unia Stargard
0:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dalewo
5:1
Gwiazda Żalęcino
Czarni Marianowo
2:0
Zenit Koszewo
WODR Barzkowice
5:3
Zorza Tychowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:2
Orzeł Grzędzice
Jedność Przewłoki
1:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Płomień Lisowo
1:4
Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel
2:1
Unia Stargard
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
1:0
Jedność Przewłoki
Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:1
Orkan Dalewo
Zenit Koszewo
5:1
WODR Barzkowice
Pomorzanin Krąpiel
3:0
Czarni Marianowo
Gwiazda Żalęcino
2:7
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Unia Stargard
3:3
Orzeł Grzędzice
Zorza Tychowo
1:1
Płomień Lisowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
4:1
Gwiazda Żalęcino
Orkan Dalewo
0:11
Dąb Dębice
WODR Barzkowice
1:4
Pomorzanin Krąpiel
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:3
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Jedność Przewłoki
3:1
Zorza Tychowo
Czarni Marianowo
1:1
Unia Stargard
Płomień Lisowo
2:4
Zenit Koszewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
4:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Zorza Tychowo
3:0
Orkan Dalewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:0
Orzeł Grzędzice
Czarni Marianowo
1:1
WODR Barzkowice
Zenit Koszewo
2:2
Jedność Przewłoki
Unia Stargard
10:1
Gwiazda Żalęcino
Pomorzanin Krąpiel
1:0
Płomień Lisowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
0:4
Dąb Dębice
Orkan Dalewo
4:0
Zenit Koszewo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:3
Zorza Tychowo
Jedność Przewłoki
1:4
Pomorzanin Krąpiel
Gwiazda Żalęcino
1:5
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Płomień Lisowo
3:0
Czarni Marianowo
WODR Barzkowice
2:1
Unia Stargard
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
10:0
Gwiazda Żalęcino
Zorza Tychowo
3:1
Orzeł Grzędzice
Czarni Marianowo
2:0
Jedność Przewłoki
Zenit Koszewo
1:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Pomorzanin Krąpiel
1:1
Orkan Dalewo
WODR Barzkowice
3:2
Płomień Lisowo
Unia Stargard
3:3
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
1:3
Zenit Koszewo
Orkan Dalewo
1:1
Czarni Marianowo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:1
Dąb Dębice
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:0
Pomorzanin Krąpiel
Jedność Przewłoki
4:2
WODR Barzkowice
Gwiazda Żalęcino
0:5
Zorza Tychowo
Płomień Lisowo
2:4
Unia Stargard
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Tychowo
1:3
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Czarni Marianowo
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Zenit Koszewo
7:0
Gwiazda Żalęcino
Pomorzanin Krąpiel
3:0
Orzeł Grzędzice
WODR Barzkowice
1:1
Orkan Dalewo
Płomień Lisowo
2:2
Jedność Przewłoki
Unia Stargard
1:2
Dąb Dębice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
2:0
Czarni Marianowo
Dąb Dębice
5:1
Zorza Tychowo
Orkan Dalewo
3:1
Płomień Lisowo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
7:1
Zenit Koszewo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:4
WODR Barzkowice
Gwiazda Żalęcino
2:11
Pomorzanin Krąpiel
Jedność Przewłoki
3:7
Unia Stargard
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
1:2
WODR Barzkowice
Dąb Dębice
2:1
Zenit Koszewo
Orkan Dalewo
2:1
Jedność Przewłoki
Dąbrovia Stara Dąbrowa
3:1
Pomorzanin Krąpiel
Polski Cukier Kluczevia Stargard
6:0
Płomień Lisowo
Gwiazda Żalęcino
2:13
Czarni Marianowo
Unia Stargard
5:0
Zorza Tychowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Marianowo
0:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Zenit Koszewo
2:1
Zorza Tychowo
Pomorzanin Krąpiel
3:1
Dąb Dębice
WODR Barzkowice
3:0
Gwiazda Żalęcino
Jedność Przewłoki
1:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Płomień Lisowo
2:0
Orzeł Grzędzice
Orkan Dalewo
1:2
Unia Stargard
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
0:1
Jedność Przewłoki
Dąb Dębice
10:0
Czarni Marianowo
Zorza Tychowo
1:6
Pomorzanin Krąpiel
Dąbrovia Stara Dąbrowa
3:0
WODR Barzkowice
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
Orkan Dalewo
Gwiazda Żalęcino
2:6
Płomień Lisowo
Unia Stargard
2:1
Zenit Koszewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dalewo
1:4
Orzeł Grzędzice
Czarni Marianowo
1:1
Zorza Tychowo
Pomorzanin Krąpiel
3:1
Zenit Koszewo
WODR Barzkowice
0:10
Dąb Dębice
Jedność Przewłoki
2:3
Gwiazda Żalęcino
Płomień Lisowo
3:3
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:3
Unia Stargard
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Dąb Dębice
4:0
Płomień Lisowo
Zorza Tychowo
2:2
WODR Barzkowice
Dąbrovia Stara Dąbrowa
1:1
Jedność Przewłoki
Zenit Koszewo
1:3
Czarni Marianowo
Gwiazda Żalęcino
2:2
Orkan Dalewo
Unia Stargard
1:2
Pomorzanin Krąpiel
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
0:3
Unia Stargard
Orkan Dalewo
1:5
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Czarni Marianowo
0:3
Pomorzanin Krąpiel
WODR Barzkowice
1:0
Zenit Koszewo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Gwiazda Żalęcino
Jedność Przewłoki
1:3
Dąb Dębice
Płomień Lisowo
7:0
Zorza Tychowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
1:2
Orkan Dalewo
Zorza Tychowo
3:0
Jedność Przewłoki
Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Zenit Koszewo
1:4
Płomień Lisowo
Pomorzanin Krąpiel
1:0
WODR Barzkowice
Gwiazda Żalęcino
0:1
Orzeł Grzędzice
Unia Stargard
7:1
Czarni Marianowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
0:5
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Orkan Dalewo
2:2
Zorza Tychowo
WODR Barzkowice
3:2
Czarni Marianowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:2
Dąb Dębice
Jedność Przewłoki
2:1
Zenit Koszewo
Płomień Lisowo
0:3
Pomorzanin Krąpiel
Gwiazda Żalęcino
0:5
Unia Stargard
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
5:1
Orzeł Grzędzice
Zorza Tychowo
4:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Dąbrovia Stara Dąbrowa
9:0
Gwiazda Żalęcino
Czarni Marianowo
2:1
Płomień Lisowo
Zenit Koszewo
2:2
Orkan Dalewo
Pomorzanin Krąpiel
0:1
Jedność Przewłoki
Unia Stargard
6:0
WODR Barzkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
1:0
Zorza Tychowo
Orkan Dalewo
1:4
Pomorzanin Krąpiel
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:3
Zenit Koszewo
Jedność Przewłoki
3:2
Czarni Marianowo
Płomień Lisowo
3:1
WODR Barzkowice
Gwiazda Żalęcino
0:8
Dąb Dębice
Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:4
Unia Stargard
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
1:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Zorza Tychowo
5:3
Gwiazda Żalęcino
Czarni Marianowo
2:0
Orkan Dalewo
Zenit Koszewo
1:1
Orzeł Grzędzice
Pomorzanin Krąpiel
2:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
WODR Barzkowice
2:1
Jedność Przewłoki
Unia Stargard
3:4
Płomień Lisowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
1:3
Pomorzanin Krąpiel
Orkan Dalewo
1:0
WODR Barzkowice
Dąbrovia Stara Dąbrowa
9:1
Zorza Tychowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:0
Czarni Marianowo
Jedność Przewłoki
0:6
Płomień Lisowo
Gwiazda Żalęcino
0:6
Zenit Koszewo
Dąb Dębice
1:2
Unia Stargard
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
4:1
Jedność Przewłoki
Zorza Tychowo
3:4
Dąb Dębice
Czarni Marianowo
2:1
Orzeł Grzędzice
Zenit Koszewo
0:4
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Pomorzanin Krąpiel
6:0
Gwiazda Żalęcino
WODR Barzkowice
2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Płomień Lisowo
2:4
Orkan Dalewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij