zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
3:2
Polonia Środa Wlkp.
Górnicza Konin
- : -
Noteć Inowrocław
Kotwica Kórnik
2:1
KKP II Bydgoszcz
GOSRiT Luzino
0:10
Błękitni Stargard Szczeciński
Lechia Gdańsk
9:1
Olimp Gościno
Olimpia II Szczecin
1:3
GSS Grodzisk Wlkp.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
0:6
Lechia Gdańsk
Błękitni Stargard Szczeciński
21:0
Olimpia II Szczecin
GSS Grodzisk Wlkp.
4:0
Kotwica Kórnik
Polonia Środa Wlkp.
1:0
Olimp Gościno
KKP II Bydgoszcz
3:0
Górnicza Konin
KKP Chełmża
4:0
GOSRiT Luzino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnicza Konin
2:2
GSS Grodzisk Wlkp.
Kotwica Kórnik
1:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Olimp Gościno
1:2
Noteć Inowrocław
GOSRiT Luzino
1:5
Polonia Środa Wlkp.
Lechia Gdańsk
0:2
KKP II Bydgoszcz
Olimpia II Szczecin
0:1
KKP Chełmża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
1:0
Kotwica Kórnik
Błękitni Stargard Szczeciński
2:0
Górnicza Konin
GSS Grodzisk Wlkp.
5:3
Lechia Gdańsk
Polonia Środa Wlkp.
3:0
Noteć Inowrocław
GOSRiT Luzino
2:0
Olimpia II Szczecin
KKP II Bydgoszcz
2:2
Olimp Gościno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
1:1
KKP II Bydgoszcz
Górnicza Konin
4:4
KKP Chełmża
Kotwica Kórnik
4:1
GOSRiT Luzino
Olimp Gościno
0:1
GSS Grodzisk Wlkp.
Lechia Gdańsk
0:4
Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia II Szczecin
1:2
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
2:2
Lechia Gdańsk
Błękitni Stargard Szczeciński
11:0
Olimp Gościno
GSS Grodzisk Wlkp.
2:2
Noteć Inowrocław
Polonia Środa Wlkp.
5:1
KKP II Bydgoszcz
GOSRiT Luzino
0:0
Górnicza Konin
Olimpia II Szczecin
0:2
Kotwica Kórnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Górnicza Konin
- : -
Olimpia II Szczecin
Kotwica Kórnik
- : -
Polonia Środa Wlkp.
Olimp Gościno
- : -
KKP Chełmża
Lechia Gdańsk
- : -
GOSRiT Luzino
KKP II Bydgoszcz
- : -
GSS Grodzisk Wlkp.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
- : -
Noteć Inowrocław
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
KKP II Bydgoszcz
Kotwica Kórnik
- : -
Górnicza Konin
Polonia Środa Wlkp.
- : -
GSS Grodzisk Wlkp.
GOSRiT Luzino
- : -
Olimp Gościno
Olimpia II Szczecin
- : -
Lechia Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
- : -
GOSRiT Luzino
Górnicza Konin
- : -
Polonia Środa Wlkp.
Olimp Gościno
- : -
Olimpia II Szczecin
GSS Grodzisk Wlkp.
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Lechia Gdańsk
- : -
Kotwica Kórnik
KKP II Bydgoszcz
- : -
KKP Chełmża
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Chełmża
- : -
GSS Grodzisk Wlkp.
Górnicza Konin
- : -
Lechia Gdańsk
Kotwica Kórnik
- : -
Olimp Gościno
Polonia Środa Wlkp.
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
GOSRiT Luzino
- : -
KKP II Bydgoszcz
Olimpia II Szczecin
- : -
Noteć Inowrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
- : -
Kotwica Kórnik
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
KKP Chełmża
Olimp Gościno
- : -
Górnicza Konin
GSS Grodzisk Wlkp.
- : -
GOSRiT Luzino
Lechia Gdańsk
- : -
Polonia Środa Wlkp.
KKP II Bydgoszcz
- : -
Olimpia II Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij