zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
0:8
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Zorza Tychowo
2:6
Czarni Marianowo
Zenit Koszewo
1:2
Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel
2:1
Płomień Lisowo
WODR Barzkowice
1:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Rolpol Chlebowo
2:1
Orkan Dalewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dalewo
2:2
Pomorzanin Krąpiel
Zorza Tychowo
5:3
Zenit Koszewo
Czarni Marianowo
4:1
Płomień Lisowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
0:3
Rolpol Chlebowo
Dąb Dębice
5:0
WODR Barzkowice
Dąbrovia Stara Dąbrowa
9:0
Unia Stargard
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
1:10
Dąb Dębice
Zorza Tychowo
6:1
WODR Barzkowice
Zenit Koszewo
5:0
Czarni Marianowo
Pomorzanin Krąpiel
3:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Rolpol Chlebowo
2:0
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Płomień Lisowo
2:0
Orkan Dalewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Tychowo
6:3
Unia Stargard
Czarni Marianowo
2:0
Orkan Dalewo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
Płomień Lisowo
Dąb Dębice
4:0
Rolpol Chlebowo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
0:3*
Pomorzanin Krąpiel
Zenit Koszewo
4:0
WODR Barzkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
1:5
Zenit Koszewo
Orkan Dalewo
4:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Pomorzanin Krąpiel
1:0
Dąb Dębice
Płomień Lisowo
0:4
Dąbrovia Stara Dąbrowa
WODR Barzkowice
1:0
Czarni Marianowo
Rolpol Chlebowo
2:1
Zorza Tychowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
6:1
Płomień Lisowo
Zorza Tychowo
3:1
Pomorzanin Krąpiel
Dąbrovia Stara Dąbrowa
5:1
Orkan Dalewo
Czarni Marianowo
4:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Zenit Koszewo
2:1
Rolpol Chlebowo
WODR Barzkowice
5:2
Unia Stargard
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
5:1
Czarni Marianowo
Orkan Dalewo
1:2
Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel
1:0
Zenit Koszewo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Rolpol Chlebowo
4:2
WODR Barzkowice
Płomień Lisowo
1:6
Zorza Tychowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
1:3
Rolpol Chlebowo
Dąb Dębice
3:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Zorza Tychowo
3:2
Orkan Dalewo
Czarni Marianowo
2:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Zenit Koszewo
4:1
Płomień Lisowo
WODR Barzkowice
2:0
Pomorzanin Krąpiel
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dalewo
2:0
Zenit Koszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
0:1
Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel
3:2
Unia Stargard
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:5
Zorza Tychowo
Rolpol Chlebowo
5:1
Czarni Marianowo
Płomień Lisowo
2:0
WODR Barzkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
2:5
Płomień Lisowo
Zorza Tychowo
4:0
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Czarni Marianowo
0:3
Dąb Dębice
Zenit Koszewo
4:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
WODR Barzkowice
0:5
Orkan Dalewo
Rolpol Chlebowo
3:1
Pomorzanin Krąpiel
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
2:2
Zorza Tychowo
Orkan Dalewo
3:1
Unia Stargard
Dąbrovia Stara Dąbrowa
5:3
Zenit Koszewo
Pomorzanin Krąpiel
2:2
Czarni Marianowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
WODR Barzkowice
Płomień Lisowo
2:4
Rolpol Chlebowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
1:2
Zenit Koszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:1
WODR Barzkowice
Czarni Marianowo
2:4
Zorza Tychowo
Orkan Dalewo
0:3
Rolpol Chlebowo
Płomień Lisowo
2:2
Pomorzanin Krąpiel
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Unia Stargard
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolpol Chlebowo
1:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Płomień Lisowo
0:2
Czarni Marianowo
WODR Barzkowice
2:2
Dąb Dębice
Zenit Koszewo
2:5
Zorza Tychowo
Pomorzanin Krąpiel
5:0
Orkan Dalewo
Unia Stargard
1:3
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:2
Rolpol Chlebowo
Orkan Dalewo
1:2
Płomień Lisowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:0
Pomorzanin Krąpiel
Czarni Marianowo
2:0
Zenit Koszewo
WODR Barzkowice
2:2
Zorza Tychowo
Dąb Dębice
6:2
Unia Stargard
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolpol Chlebowo
1:2
Dąb Dębice
WODR Barzkowice
1:2
Zenit Koszewo
Płomień Lisowo
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Unia Stargard
4:3
Zorza Tychowo
Pomorzanin Krąpiel
1:1
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Orkan Dalewo
1:3
Czarni Marianowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
3:1
Płomień Lisowo
Czarni Marianowo
3:3
WODR Barzkowice
Dąb Dębice
1:1
Pomorzanin Krąpiel
Zenit Koszewo
3:0
Unia Stargard
Zorza Tychowo
3:2
Rolpol Chlebowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Orkan Dalewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolpol Chlebowo
2:1
Zenit Koszewo
Płomień Lisowo
1:4
Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel
0:5
Zorza Tychowo
Orkan Dalewo
1:6
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:0
Czarni Marianowo
Unia Stargard
2:1
WODR Barzkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
WODR Barzkowice
0:3
Rolpol Chlebowo
Zenit Koszewo
3:2
Pomorzanin Krąpiel
Dąbrovia Stara Dąbrowa
6:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Czarni Marianowo
0:3
Unia Stargard
Dąb Dębice
1:1
Orkan Dalewo
Zorza Tychowo
2:1
Płomień Lisowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
5:1
Czarni Marianowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:2
Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel
4:0
WODR Barzkowice
Płomień Lisowo
2:4
Zenit Koszewo
Orkan Dalewo
1:1
Zorza Tychowo
Rolpol Chlebowo
2:1
Unia Stargard
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Tychowo
2:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
WODR Barzkowice
2:3
Płomień Lisowo
Zenit Koszewo
4:2
Orkan Dalewo
Czarni Marianowo
1:2
Rolpol Chlebowo
Unia Stargard
3:2
Pomorzanin Krąpiel
Dąb Dębice
0:1
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
3:0
Czarni Marianowo
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Zenit Koszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:0
Zorza Tychowo
Pomorzanin Krąpiel
3:5
Rolpol Chlebowo
Płomień Lisowo
4:1
Unia Stargard
Orkan Dalewo
3:1
WODR Barzkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Stargard
4:1
Orkan Dalewo
Zorza Tychowo
1:1
Dąb Dębice
Czarni Marianowo
4:2
Pomorzanin Krąpiel
Zenit Koszewo
3:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
WODR Barzkowice
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Rolpol Chlebowo
4:3
Płomień Lisowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij