zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:0
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 1929
3:0
Bałtyk Koszalin
Śląsk Wrocław
1:1
KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin
0:0
Warta Poznań
Miedź Legnica
3:0
FC Wrocław Academy
Piast Gliwice KS
3:1
UKP Falubaz Zielona Góra
SL SALOS Szczecin
1:3
Lech Poznań
Gryf Słupsk
1:2
Górnik Zabrze KS
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
0:4
Gryf Słupsk
Górnik Zabrze KS
2:1
Piast Gliwice KS
Lechia Gdańsk
1:0
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
1:1
Arka Gdynia 1929
UKP Falubaz Zielona Góra
1:0
Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin
0:4
Pogoń Szczecin
Lech Poznań
5:0
Warta Poznań
SL SALOS Szczecin
0:2
Gwarek Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:3
Lech Poznań
Arka Gdynia 1929
0:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Śląsk Wrocław
3:3
SL SALOS Szczecin
Warta Poznań
0:2
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
2:1
FC Wrocław Academy
Miedź Legnica
1:3
Górnik Zabrze KS
Piast Gliwice KS
5:1
KGHM Zagłębie Lubin
Gryf Słupsk
1:3
Lechia Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
2:2
Miedź Legnica
Gwarek Zabrze
3:1
Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze KS
0:4
Arka Gdynia 1929
Lechia Gdańsk
4:1
Piast Gliwice KS
FC Wrocław Academy
2:3
Warta Poznań
UKP Falubaz Zielona Góra
0:2
Pogoń Szczecin
Lech Poznań
1:0
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
0:0
Gryf Słupsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
0:1
KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
2:2
Lech Poznań
Warta Poznań
1:3
UKP Falubaz Zielona Góra
Bałtyk Koszalin
0:0
FC Wrocław Academy
Pogoń Szczecin
4:0
Górnik Zabrze KS
Miedź Legnica
4:2
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice KS
5:1
SL SALOS Szczecin
Gryf Słupsk
3:2
Gwarek Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
4:1
Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze
2:4
Piast Gliwice KS
Górnik Zabrze KS
1:1
Warta Poznań
Lechia Gdańsk
1:0
Arka Gdynia 1929
UKP Falubaz Zielona Góra
3:0
Bałtyk Koszalin
Śląsk Wrocław
4:0
Gryf Słupsk
Lech Poznań
4:1
FC Wrocław Academy
SL SALOS Szczecin
3:0
Miedź Legnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
6:1
SL SALOS Szczecin
FC Wrocław Academy
2:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Warta Poznań
0:0
KGHM Zagłębie Lubin
Bałtyk Koszalin
5:1
Górnik Zabrze KS
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
Miedź Legnica
1:2
Gwarek Zabrze
Piast Gliwice KS
0:3
Śląsk Wrocław
Gryf Słupsk
1:7
Lech Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:1
Arka Gdynia 1929
Górnik Zabrze KS
1:1
FC Wrocław Academy
Lechia Gdańsk
1:3
Warta Poznań
Śląsk Wrocław
1:0
Miedź Legnica
Lech Poznań
3:0
UKP Falubaz Zielona Góra
SL SALOS Szczecin
1:0
Pogoń Szczecin
Gryf Słupsk
2:2
Piast Gliwice KS
KGHM Zagłębie Lubin
4:4
Bałtyk Koszalin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice KS
2:1
Lech Poznań
Arka Gdynia 1929
2:3
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
1:4
KGHM Zagłębie Lubin
UKP Falubaz Zielona Góra
1:1
Górnik Zabrze KS
Warta Poznań
1:2
SL SALOS Szczecin
Bałtyk Koszalin
2:1
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
4:0
Gwarek Zabrze
Miedź Legnica
2:1
Gryf Słupsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
3:2
UKP Falubaz Zielona Góra
Gwarek Zabrze
2:3
Warta Poznań
Lechia Gdańsk
0:1
FC Wrocław Academy
Lech Poznań
3:3
Górnik Zabrze KS
SL SALOS Szczecin
2:1
Bałtyk Koszalin
Gryf Słupsk
1:4
Arka Gdynia 1929
Piast Gliwice KS
4:3
Miedź Legnica
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:1
Lech Poznań
Arka Gdynia 1929
3:0
Piast Gliwice KS
Warta Poznań
2:1
Śląsk Wrocław
Bałtyk Koszalin
3:4
Gwarek Zabrze
UKP Falubaz Zielona Góra
1:1
Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze KS
1:0
KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin
6:0
Gryf Słupsk
FC Wrocław Academy
2:4
SL SALOS Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:0
FC Wrocław Academy
Lechia Gdańsk
2:1
Górnik Zabrze KS
Lech Poznań
4:0
KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
0:3
Arka Gdynia 1929
Piast Gliwice KS
2:1
Pogoń Szczecin
SL SALOS Szczecin
0:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Śląsk Wrocław
6:1
Bałtyk Koszalin
Gryf Słupsk
2:3
Warta Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
2:6
Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze KS
0:0
SL SALOS Szczecin
UKP Falubaz Zielona Góra
0:2
Gwarek Zabrze
Warta Poznań
2:0
Piast Gliwice KS
Pogoń Szczecin
6:4
Miedź Legnica
FC Wrocław Academy
1:0
Śląsk Wrocław
Bałtyk Koszalin
0:1
Gryf Słupsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:2
Górnik Zabrze KS
Arka Gdynia 1929
1:2
Pogoń Szczecin
Lech Poznań
0:0
Lechia Gdańsk
Miedź Legnica
2:0
Warta Poznań
Piast Gliwice KS
5:3
Bałtyk Koszalin
Śląsk Wrocław
2:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Gryf Słupsk
1:0
FC Wrocław Academy
SL SALOS Szczecin
0:4
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
2:0
Gwarek Zabrze
Górnik Zabrze KS
0:0
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk
0:0
SL SALOS Szczecin
FC Wrocław Academy
3:3
Piast Gliwice KS
UKP Falubaz Zielona Góra
1:0
Gryf Słupsk
Warta Poznań
0:2
Arka Gdynia 1929
Bałtyk Koszalin
4:1
Miedź Legnica
Pogoń Szczecin
4:1
Lech Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
6:2
Gryf Słupsk
Lechia Gdańsk
2:1
Gwarek Zabrze
Warta Poznań
4:1
Pogoń Szczecin
Lech Poznań
3:0
SL SALOS Szczecin
KGHM Zagłębie Lubin
1:3
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
0:1
Miedź Legnica
UKP Falubaz Zielona Góra
1:1
Piast Gliwice KS
Bałtyk Koszalin
3:2
Arka Gdynia 1929
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:0
SL SALOS Szczecin
Arka Gdynia 1929
5:0
FC Wrocław Academy
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Gdańsk
Miedź Legnica
0:0
UKP Falubaz Zielona Góra
Piast Gliwice KS
2:2
Górnik Zabrze KS
Pogoń Szczecin
6:1
Bałtyk Koszalin
Warta Poznań
0:4
Lech Poznań
Gryf Słupsk
0:3
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
7:1
Gwarek Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin
1:2
Piast Gliwice KS
Górnik Zabrze KS
0:1
Miedź Legnica
Lechia Gdańsk
2:0
Gryf Słupsk
FC Wrocław Academy
1:2
Pogoń Szczecin
UKP Falubaz Zielona Góra
1:1
Arka Gdynia 1929
Bałtyk Koszalin
2:0
Warta Poznań
SL SALOS Szczecin
1:2
Śląsk Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
3:2
Górnik Zabrze KS
Warta Poznań
3:0
FC Wrocław Academy
Piast Gliwice KS
0:3
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
6:0
UKP Falubaz Zielona Góra
Śląsk Wrocław
0:0
Gwarek Zabrze
Bałtyk Koszalin
0:1
Lech Poznań
Miedź Legnica
2:0
KGHM Zagłębie Lubin
Gryf Słupsk
0:1
SL SALOS Szczecin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
0:4
Arka Gdynia 1929
Gwarek Zabrze
0:1
Gryf Słupsk
FC Wrocław Academy
0:3
Bałtyk Koszalin
Górnik Zabrze KS
0:1
Pogoń Szczecin
UKP Falubaz Zielona Góra
1:2
Warta Poznań
Lech Poznań
3:0
Śląsk Wrocław
SL SALOS Szczecin
2:0
Piast Gliwice KS
Lechia Gdańsk
1:2
Miedź Legnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
2:2
Lechia Gdańsk
FC Wrocław Academy
0:4
Lech Poznań
Warta Poznań
1:1
Górnik Zabrze KS
Bałtyk Koszalin
0:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Miedź Legnica
2:0
SL SALOS Szczecin
Pogoń Szczecin
7:3
KGHM Zagłębie Lubin
Piast Gliwice KS
3:0
Gwarek Zabrze
Gryf Słupsk
0:2
Śląsk Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
1:2
Warta Poznań
Gwarek Zabrze
1:0
Miedź Legnica
Lechia Gdańsk
1:1
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
0:0
Piast Gliwice KS
Lech Poznań
7:0
Gryf Słupsk
SL SALOS Szczecin
0:3
Arka Gdynia 1929
Górnik Zabrze KS
2:1
Bałtyk Koszalin
UKP Falubaz Zielona Góra
2:0
FC Wrocław Academy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
1:2
Górnik Zabrze KS
UKP Falubaz Zielona Góra
0:6
Lech Poznań
Warta Poznań
0:3
Lechia Gdańsk
Bałtyk Koszalin
1:3
KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin
4:0
SL SALOS Szczecin
Arka Gdynia 1929
1:1
Gwarek Zabrze
Miedź Legnica
1:1
Śląsk Wrocław
Piast Gliwice KS
4:2
Gryf Słupsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
0:2
Arka Gdynia 1929
Lech Poznań
1:0
Piast Gliwice KS
Gryf Słupsk
1:0
Miedź Legnica
KGHM Zagłębie Lubin
5:1
FC Wrocław Academy
Gwarek Zabrze
0:3
Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk
1:2
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
1:3
Warta Poznań
Górnik Zabrze KS
1:3
UKP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
2:2
Lech Poznań
Arka Gdynia 1929
4:0
Gryf Słupsk
FC Wrocław Academy
3:0
Lechia Gdańsk
UKP Falubaz Zielona Góra
0:2
KGHM Zagłębie Lubin
Bałtyk Koszalin
1:0
SL SALOS Szczecin
Pogoń Szczecin
2:0
Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
1:3
Piast Gliwice KS
Warta Poznań
2:0
Gwarek Zabrze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
1:0
Górnik Zabrze KS
Lechia Gdańsk
2:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Śląsk Wrocław
0:1
Warta Poznań
Lech Poznań
0:1
Miedź Legnica
Piast Gliwice KS
1:3
Arka Gdynia 1929
SL SALOS Szczecin
1:0
FC Wrocław Academy
Gryf Słupsk
0:5
Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze
1:1
Bałtyk Koszalin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
Górnik Zabrze KS
3:1
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 1929
5:1
Miedź Legnica
UKP Falubaz Zielona Góra
0:2
SL SALOS Szczecin
Warta Poznań
2:0
Gryf Słupsk
Bałtyk Koszalin
0:4
Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin
4:1
Piast Gliwice KS
FC Wrocław Academy
2:4
Gwarek Zabrze
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:2
UKP Falubaz Zielona Góra
Lechia Gdańsk
1:1
KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
0:2
FC Wrocław Academy
Lech Poznań
3:2
Arka Gdynia 1929
Miedź Legnica
2:3
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice KS
1:1
Warta Poznań
SL SALOS Szczecin
2:0
Górnik Zabrze KS
Gryf Słupsk
4:2
Bałtyk Koszalin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
2:2
SL SALOS Szczecin
Lechia Gdańsk
3:1
Lech Poznań
FC Wrocław Academy
3:2
Gryf Słupsk
UKP Falubaz Zielona Góra
0:1
Śląsk Wrocław
Warta Poznań
2:2
Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin
3:2
Piast Gliwice KS
Pogoń Szczecin
3:0
Arka Gdynia 1929
Górnik Zabrze KS
2:0
Gwarek Zabrze
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
0:1
Warta Poznań
Śląsk Wrocław
0:1
Górnik Zabrze KS
Lech Poznań
2:0
Pogoń Szczecin
Miedź Legnica
1:0
Bałtyk Koszalin
Piast Gliwice KS
4:2
FC Wrocław Academy
SL SALOS Szczecin
2:2
Lechia Gdańsk
Gryf Słupsk
1:5
UKP Falubaz Zielona Góra
Gwarek Zabrze
1:3
KGHM Zagłębie Lubin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij