zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
0:3
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin II
5:0
Pomologia Prószków
FC Wrocław Academy
3:0
MZKS Arka Gdynia
UKP Falubaz Zielona Góra
2:2
Lech Poznań
Warta Poznań
2:4
Ruch Chorzów
Arka Nowa Sól
1:4
Lechia Gdańsk
Gwarek Zabrze
1:3
Górnik Zabrze
Bałtyk Koszalin
0:1
Pogoń Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
4:1
Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze
1:1
Warta Poznań
MZKS Arka Gdynia
4:1
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk
1:2
UKP Falubaz Zielona Góra
Ruch Chorzów
3:3
Bałtyk Koszalin
FC Wrocław Academy
0:0
Gwarek Zabrze
Pogoń Szczecin
9:0
Arka Nowa Sól
Lech Poznań
1:0
Pomologia Prószków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Lech Poznań
Gwarek Zabrze
0:2
MZKS Arka Gdynia
Pomologia Prószków
1:3
Lechia Gdańsk
UKP Falubaz Zielona Góra
0:1
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
2:0
Zagłębie Lubin II
Warta Poznań
0:2
FC Wrocław Academy
Bałtyk Koszalin
1:0
Górnik Zabrze
Arka Nowa Sól
4:3
Ruch Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:1
Warta Poznań
Górnik Zabrze
2:1
Arka Nowa Sól
MZKS Arka Gdynia
3:1
Zagłębie Lubin II
Lechia Gdańsk
1:0
Zawisza Bydgoszcz
Ruch Chorzów
0:0
UKP Falubaz Zielona Góra
FC Wrocław Academy
2:1
Bałtyk Koszalin
Lech Poznań
7:2
Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin
4:0
Pomologia Prószków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin II
0:1
Lech Poznań
Pomologia Prószków
0:0
Ruch Chorzów
UKP Falubaz Zielona Góra
0:0
Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław
2:3
Lechia Gdańsk
Warta Poznań
0:2
MZKS Arka Gdynia
Bałtyk Koszalin
0:0
Gwarek Zabrze
Arka Nowa Sól
0:3
FC Wrocław Academy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
9:0
Arka Nowa Sól
Górnik Zabrze
0:0
Pomologia Prószków
MZKS Arka Gdynia
2:1
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
2:2
Zagłębie Lubin II
Ruch Chorzów
1:1
Zawisza Bydgoszcz
FC Wrocław Academy
2:0
UKP Falubaz Zielona Góra
Warta Poznań
4:1
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
5:1
Śląsk Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin II
4:1
Pogoń Szczecin
Pomologia Prószków
1:1
FC Wrocław Academy
UKP Falubaz Zielona Góra
0:0
Gwarek Zabrze
Śląsk Wrocław
0:4
Ruch Chorzów
Bałtyk Koszalin
1:0
MZKS Arka Gdynia
Lech Poznań
1:1
Lechia Gdańsk
Arka Nowa Sól
1:0
Warta Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:1
Pomologia Prószków
Górnik Zabrze
0:1
Śląsk Wrocław
MZKS Arka Gdynia
1:0
Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów
2:3
Zagłębie Lubin II
FC Wrocław Academy
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Warta Poznań
1:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Bałtyk Koszalin
4:0
Arka Nowa Sól
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
3:2
Gwarek Zabrze
Zagłębie Lubin II
3:3
Górnik Zabrze
Pomologia Prószków
0:1
Warta Poznań
Lechia Gdańsk
1:3
Pogoń Szczecin
UKP Falubaz Zielona Góra
0:1
Bałtyk Koszalin
Śląsk Wrocław
0:4
FC Wrocław Academy
Lech Poznań
3:1
Ruch Chorzów
Arka Nowa Sól
0:3
MZKS Arka Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:1
Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
MZKS Arka Gdynia
0:1
Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów
0:2
Lechia Gdańsk
FC Wrocław Academy
2:0
Zagłębie Lubin II
Warta Poznań
2:1
Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin
0:2
Pomologia Prószków
Arka Nowa Sól
0:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
0:2
Bałtyk Koszalin
Zagłębie Lubin II
2:0
Gwarek Zabrze
Pomologia Prószków
4:1
Arka Nowa Sól
Lechia Gdańsk
0:2
Górnik Zabrze
UKP Falubaz Zielona Góra
1:1
MZKS Arka Gdynia
Śląsk Wrocław
1:1
Warta Poznań
Lech Poznań
3:1
FC Wrocław Academy
Pogoń Szczecin
0:2
Ruch Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:1
Lech Poznań
Górnik Zabrze
1:1
Pogoń Szczecin
MZKS Arka Gdynia
1:1
Ruch Chorzów
FC Wrocław Academy
2:2
Lechia Gdańsk
UKP Falubaz Zielona Góra
3:0
Pomologia Prószków
Warta Poznań
1:2
Zagłębie Lubin II
Bałtyk Koszalin
2:2
Śląsk Wrocław
Arka Nowa Sól
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
0:2
UKP Falubaz Zielona Góra
Zagłębie Lubin II
2:1
Bałtyk Koszalin
Pomologia Prószków
3:2
MZKS Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
0:0
Gwarek Zabrze
Ruch Chorzów
1:0
Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław
4:0
Arka Nowa Sól
Lech Poznań
3:0
Warta Poznań
Pogoń Szczecin
2:1
FC Wrocław Academy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:1
Pogoń Szczecin
Pomologia Prószków
0:3
Zawisza Bydgoszcz
MZKS Arka Gdynia
0:1
Górnik Zabrze
FC Wrocław Academy
0:1
Ruch Chorzów
UKP Falubaz Zielona Góra
0:2
Śląsk Wrocław
Warta Poznań
1:2
Lechia Gdańsk
Bałtyk Koszalin
2:5
Lech Poznań
Arka Nowa Sól
1:2
Zagłębie Lubin II
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
3:4
MZKS Arka Gdynia
Zagłębie Lubin II
2:0
UKP Falubaz Zielona Góra
Górnik Zabrze
1:1
FC Wrocław Academy
Lechia Gdańsk
1:1
Bałtyk Koszalin
Ruch Chorzów
1:1
Gwarek Zabrze
Śląsk Wrocław
3:0
Pomologia Prószków
Lech Poznań
7:0
Arka Nowa Sól
Pogoń Szczecin
4:2
Warta Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
1:2
Zagłębie Lubin II
Górnik Zabrze
2:1
Gwarek Zabrze
MZKS Arka Gdynia
0:2
FC Wrocław Academy
Lechia Gdańsk
9:1
Arka Nowa Sól
Ruch Chorzów
1:5
Warta Poznań
Śląsk Wrocław
3:0
Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań
7:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Pogoń Szczecin
3:1
Bałtyk Koszalin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
0:1
Zagłębie Lubin II
Gwarek Zabrze
2:2
FC Wrocław Academy
Pomologia Prószków
2:4
Lech Poznań
UKP Falubaz Zielona Góra
1:1
Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
4:2
MZKS Arka Gdynia
Bałtyk Koszalin
2:4
Ruch Chorzów
Arka Nowa Sól
0:5
Pogoń Szczecin
Warta Poznań
1:0
Górnik Zabrze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin II
4:0
Śląsk Wrocław
Pomologia Prószków
0:3
Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze
0:2
Bałtyk Koszalin
MZKS Arka Gdynia
4:1
Gwarek Zabrze
Ruch Chorzów
7:0
Arka Nowa Sól
FC Wrocław Academy
2:0
Warta Poznań
Lech Poznań
5:0
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin
0:0
UKP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin II
2:0
MZKS Arka Gdynia
Pomologia Prószków
2:2
Pogoń Szczecin
UKP Falubaz Zielona Góra
0:0
Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław
0:4
Lech Poznań
Warta Poznań
3:0
Gwarek Zabrze
Bałtyk Koszalin
1:1
FC Wrocław Academy
Arka Nowa Sól
0:5
Górnik Zabrze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:4
Bałtyk Koszalin
Pomologia Prószków
2:1
Ruch Chorzów
Górnik Zabrze
3:3
UKP Falubaz Zielona Góra
MZKS Arka Gdynia
0:4
Warta Poznań
Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
6:0
Arka Nowa Sól
Lech Poznań
2:1
Zagłębie Lubin II
Pogoń Szczecin
3:0
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin II
1:2
Lechia Gdańsk
Pomologia Prószków
1:2
Górnik Zabrze
UKP Falubaz Zielona Góra
2:2
FC Wrocław Academy
Śląsk Wrocław
0:2
Pogoń Szczecin
Bałtyk Koszalin
2:2
Warta Poznań
Lech Poznań
3:1
MZKS Arka Gdynia
Arka Nowa Sól
0:5
Gwarek Zabrze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:2
UKP Falubaz Zielona Góra
Górnik Zabrze
1:0
Zawisza Bydgoszcz
MZKS Arka Gdynia
1:2
Bałtyk Koszalin
Lechia Gdańsk
0:0
Lech Poznań
Ruch Chorzów
2:1
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
3:1
Pomologia Prószków
Warta Poznań
3:0
Arka Nowa Sól
Pogoń Szczecin
5:0
Zagłębie Lubin II
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
3:2
FC Wrocław Academy
Zagłębie Lubin II
3:0
Ruch Chorzów
Pomologia Prószków
0:2
Gwarek Zabrze
Lechia Gdańsk
1:1
MZKS Arka Gdynia
UKP Falubaz Zielona Góra
0:0
Warta Poznań
Śląsk Wrocław
1:0
Górnik Zabrze
Lech Poznań
6:3
Pogoń Szczecin
Arka Nowa Sól
0:4
Bałtyk Koszalin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:2
Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze
0:1
Zagłębie Lubin II
MZKS Arka Gdynia
2:0
Arka Nowa Sól
Ruch Chorzów
0:1
Lech Poznań
FC Wrocław Academy
2:0
Śląsk Wrocław
Warta Poznań
3:0
Pomologia Prószków
Bałtyk Koszalin
3:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Pogoń Szczecin
1:0
Lechia Gdańsk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
0:2
Warta Poznań
Zagłębie Lubin II
1:3
FC Wrocław Academy
Pomologia Prószków
0:1
Bałtyk Koszalin
Lechia Gdańsk
5:1
Ruch Chorzów
UKP Falubaz Zielona Góra
3:1
Arka Nowa Sól
Śląsk Wrocław
4:0
Gwarek Zabrze
Lech Poznań
3:0
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
6:2
MZKS Arka Gdynia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:0
Zagłębie Lubin II
Górnik Zabrze
3:0
Lechia Gdańsk
MZKS Arka Gdynia
0:1
UKP Falubaz Zielona Góra
Ruch Chorzów
0:2
Pogoń Szczecin
FC Wrocław Academy
1:3
Lech Poznań
Warta Poznań
0:0
Śląsk Wrocław
Bałtyk Koszalin
6:2
Zawisza Bydgoszcz
Arka Nowa Sól
0:2
Pomologia Prószków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
3:0
Arka Nowa Sól
Zagłębie Lubin II
1:1
Warta Poznań
Pomologia Prószków
0:0
UKP Falubaz Zielona Góra
Lechia Gdańsk
3:0
FC Wrocław Academy
Ruch Chorzów
1:2
MZKS Arka Gdynia
Śląsk Wrocław
2:2
Bałtyk Koszalin
Lech Poznań
3:2
Gwarek Zabrze
Pogoń Szczecin
5:2
Górnik Zabrze
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:0
Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze
0:1
Ruch Chorzów
MZKS Arka Gdynia
3:0
Pomologia Prószków
FC Wrocław Academy
2:3
Pogoń Szczecin
UKP Falubaz Zielona Góra
3:0
Zawisza Bydgoszcz
Warta Poznań
0:0
Lech Poznań
Bałtyk Koszalin
0:0
Zagłębie Lubin II
Arka Nowa Sól
3:2
Śląsk Wrocław
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Pomologia Prószków
Zagłębie Lubin II
6:1
Arka Nowa Sól
Górnik Zabrze
2:0
MZKS Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
0:5
Warta Poznań
Ruch Chorzów
1:1
FC Wrocław Academy
Śląsk Wrocław
2:0
UKP Falubaz Zielona Góra
Lech Poznań
4:2
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
6:0
Gwarek Zabrze
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:2
Ruch Chorzów
Pomologia Prószków
- : -
Śląsk Wrocław
MZKS Arka Gdynia
- : -
Zawisza Bydgoszcz
FC Wrocław Academy
- : -
Górnik Zabrze
UKP Falubaz Zielona Góra
- : -
Zagłębie Lubin II
Warta Poznań
- : -
Pogoń Szczecin
Bałtyk Koszalin
- : -
Lechia Gdańsk
Arka Nowa Sól
- : -
Lech Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij