zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
7:0
Wrzos Wrześnica
Orzeł Smardzewo
0:1
Olympic Mieszko Warszkowo
Płomień Jeżyczki
6:2
KS Skibno
Strong Zielenica
1:4
Arkadia II Malechowo
KS Sieciemin
9:1
Darpol Barzowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
2:3
KS Sieciemin
Darpol Barzowice
3:5
Płomień Jeżyczki
Dolina Łętowska Łętowo
1:10
Strong Zielenica
KS Skibno
1:6
Passat Bukowo Morskie
Wrzos Wrześnica
1:2
Olympic Mieszko Warszkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
5:1
Darpol Barzowice
Orzeł Smardzewo
0:0
Wrzos Wrześnica
Płomień Jeżyczki
0:8
Arkadia II Malechowo
KS Sieciemin
7:0
Dolina Łętowska Łętowo
Olympic Mieszko Warszkowo
8:0
KS Skibno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
1:2
Passat Bukowo Morskie
Darpol Barzowice
1:5
Olympic Mieszko Warszkowo
Strong Zielenica
2:3
KS Sieciemin
Dolina Łętowska Łętowo
1:3
Płomień Jeżyczki
KS Skibno
2:3
Orzeł Smardzewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
10:1
Dolina Łętowska Łętowo
Orzeł Smardzewo
3:0
Darpol Barzowice
Płomień Jeżyczki
4:3
Strong Zielenica
Wrzos Wrześnica
1:2
KS Skibno
Olympic Mieszko Warszkowo
2:2
Arkadia II Malechowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Skibno
Pauza
Arkadia II Malechowo
2:1
Orzeł Smardzewo
Darpol Barzowice
1:3
Wrzos Wrześnica
Strong Zielenica
1:1
Passat Bukowo Morskie
Dolina Łętowska Łętowo
0:2
Olympic Mieszko Warszkowo
KS Sieciemin
2:3
Płomień Jeżyczki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Jeżyczki
Pauza
Passat Bukowo Morskie
2:2
KS Sieciemin
Orzeł Smardzewo
2:0
Dolina Łętowska Łętowo
Wrzos Wrześnica
0:3
Arkadia II Malechowo
KS Skibno
7:2
Darpol Barzowice
Olympic Mieszko Warszkowo
1:2
Strong Zielenica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
Pauza
Płomień Jeżyczki
0:4
Passat Bukowo Morskie
Arkadia II Malechowo
6:3
KS Skibno
Strong Zielenica
0:3
Orzeł Smardzewo
Dolina Łętowska Łętowo
2:4
Wrzos Wrześnica
KS Sieciemin
1:4
Olympic Mieszko Warszkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
Pauza
Orzeł Smardzewo
0:2
KS Sieciemin
Wrzos Wrześnica
2:4
Strong Zielenica
Darpol Barzowice
1:7
Arkadia II Malechowo
KS Skibno
12:0
Dolina Łętowska Łętowo
Olympic Mieszko Warszkowo
2:0
Płomień Jeżyczki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
Pauza
Passat Bukowo Morskie
2:0
Olympic Mieszko Warszkowo
Płomień Jeżyczki
3:1
Orzeł Smardzewo
Strong Zielenica
9:0
KS Skibno
Dolina Łętowska Łętowo
4:4
Darpol Barzowice
KS Sieciemin
0:4
Wrzos Wrześnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olympic Mieszko Warszkowo
Pauza
Orzeł Smardzewo
0:2
Passat Bukowo Morskie
Wrzos Wrześnica
3:1
Płomień Jeżyczki
Arkadia II Malechowo
10:1
Dolina Łętowska Łętowo
Darpol Barzowice
0:10
Strong Zielenica
KS Skibno
2:1
KS Sieciemin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolina Łętowska Łętowo
Pauza
Wrzos Wrześnica
4:5
Passat Bukowo Morskie
Arkadia II Malechowo
2:3
Strong Zielenica
Darpol Barzowice
0:7
KS Sieciemin
KS Skibno
5:1
Płomień Jeżyczki
Olympic Mieszko Warszkowo
1:0
Orzeł Smardzewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Smardzewo
Pauza
Passat Bukowo Morskie
2:1
KS Skibno
Płomień Jeżyczki
1:2
Darpol Barzowice
Strong Zielenica
7:1
Dolina Łętowska Łętowo
KS Sieciemin
0:2
Arkadia II Malechowo
Olympic Mieszko Warszkowo
1:2
Wrzos Wrześnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Strong Zielenica
Pauza
Wrzos Wrześnica
1:5
Orzeł Smardzewo
Arkadia II Malechowo
0:1
Płomień Jeżyczki
Darpol Barzowice
0:1
Passat Bukowo Morskie
Dolina Łętowska Łętowo
1:2
KS Sieciemin
KS Skibno
1:1
Olympic Mieszko Warszkowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrześnica
Pauza
Passat Bukowo Morskie
5:1
Arkadia II Malechowo
Orzeł Smardzewo
0:1
KS Skibno
Płomień Jeżyczki
3:0
Dolina Łętowska Łętowo
KS Sieciemin
0:4
Strong Zielenica
Olympic Mieszko Warszkowo
5:1
Darpol Barzowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sieciemin
Pauza
Arkadia II Malechowo
2:3
Olympic Mieszko Warszkowo
Darpol Barzowice
3:1
Orzeł Smardzewo
Strong Zielenica
6:1
Płomień Jeżyczki
Dolina Łętowska Łętowo
2:5
Passat Bukowo Morskie
KS Skibno
6:1
Wrzos Wrześnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Skibno
Pauza
Passat Bukowo Morskie
2:3
Strong Zielenica
Orzeł Smardzewo
6:1
Arkadia II Malechowo
Płomień Jeżyczki
3:0
KS Sieciemin
Wrzos Wrześnica
2:2
Darpol Barzowice
Olympic Mieszko Warszkowo
5:1
Dolina Łętowska Łętowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Jeżyczki
Pauza
Arkadia II Malechowo
0:3
Wrzos Wrześnica
Darpol Barzowice
3:2
KS Skibno
Strong Zielenica
0:2
Olympic Mieszko Warszkowo
Dolina Łętowska Łętowo
0:2
Orzeł Smardzewo
KS Sieciemin
1:2
Passat Bukowo Morskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
Pauza
Passat Bukowo Morskie
4:0
Płomień Jeżyczki
Orzeł Smardzewo
0:5
Strong Zielenica
Wrzos Wrześnica
1:1
Dolina Łętowska Łętowo
KS Skibno
3:1
Arkadia II Malechowo
Olympic Mieszko Warszkowo
3:1
KS Sieciemin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
Pauza
Płomień Jeżyczki
4:3
Olympic Mieszko Warszkowo
Arkadia II Malechowo
0:2
Darpol Barzowice
Strong Zielenica
5:3
Wrzos Wrześnica
KS Sieciemin
2:2
Orzeł Smardzewo
Dolina Łętowska Łętowo
0:3
KS Skibno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
Pauza
Orzeł Smardzewo
5:0
Płomień Jeżyczki
Wrzos Wrześnica
9:1
KS Sieciemin
Darpol Barzowice
7:0
Dolina Łętowska Łętowo
KS Skibno
1:1
Strong Zielenica
Olympic Mieszko Warszkowo
2:2
Passat Bukowo Morskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olympic Mieszko Warszkowo
Pauza
Passat Bukowo Morskie
2:4
Orzeł Smardzewo
Płomień Jeżyczki
4:4
Wrzos Wrześnica
Strong Zielenica
6:1
Darpol Barzowice
Dolina Łętowska Łętowo
1:7
Arkadia II Malechowo
KS Sieciemin
2:4
KS Skibno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij