zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
1:3
Arkadia II Malechowo
Płomień Jeżyczki
5:2
Passat Bukowo Morskie
Wrzos Wrześnica
0:3
Zryw II Kretomino
Victoria II Sianów
2:1
Baszta Sławno
Start-Iskra Mokre
1:1
Orzeł Smardzewo
Strong Zielenica
4:2
LZS Kowalewice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
0:0
Strong Zielenica
LZS Kowalewice
5:3
Start-Iskra Mokre
Wrzos Wrześnica
3:1
Victoria II Sianów
Zryw II Kretomino
4:4
Passat Bukowo Morskie
Baszta Sławno
1:3
Wieża Postomino
Orzeł Smardzewo
2:1
Płomień Jeżyczki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
3:2
Orzeł Smardzewo
Wieża Postomino
8:0
Wrzos Wrześnica
Płomień Jeżyczki
2:7
LZS Kowalewice
Victoria II Sianów
5:0
Zryw II Kretomino
Start-Iskra Mokre
1:3
Arkadia II Malechowo
Strong Zielenica
1:1
Baszta Sławno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
2:1
Płomień Jeżyczki
LZS Kowalewice
2:2
Passat Bukowo Morskie
Wrzos Wrześnica
8:1
Strong Zielenica
Zryw II Kretomino
3:3
Orzeł Smardzewo
Baszta Sławno
2:2
Start-Iskra Mokre
Victoria II Sianów
1:3
Wieża Postomino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Passat Bukowo Morskie
2:2
Arkadia II Malechowo
Wieża Postomino
8:2
Zryw II Kretomino
Płomień Jeżyczki
2:4
Baszta Sławno
Start-Iskra Mokre
1:4
Wrzos Wrześnica
Strong Zielenica
1:0
Victoria II Sianów
Orzeł Smardzewo
0:5
LZS Kowalewice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
0:1
Orzeł Smardzewo
Wieża Postomino
2:1
Strong Zielenica
Wrzos Wrześnica
4:2
Płomień Jeżyczki
Zryw II Kretomino
3:2
LZS Kowalewice
Baszta Sławno
2:1
Passat Bukowo Morskie
Victoria II Sianów
9:2
Start-Iskra Mokre
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kowalewice
6:2
Arkadia II Malechowo
Płomień Jeżyczki
0:1
Victoria II Sianów
Start-Iskra Mokre
2:7
Wieża Postomino
Strong Zielenica
1:0
Zryw II Kretomino
Orzeł Smardzewo
3:0
Baszta Sławno
Passat Bukowo Morskie
2:2
Wrzos Wrześnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
3:2
Płomień Jeżyczki
Wrzos Wrześnica
0:0
Orzeł Smardzewo
Zryw II Kretomino
2:2
Arkadia II Malechowo
Baszta Sławno
0:3
LZS Kowalewice
Victoria II Sianów
1:2
Passat Bukowo Morskie
Strong Zielenica
0:3
Start-Iskra Mokre
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
4:1
Baszta Sławno
Passat Bukowo Morskie
0:7
Wieża Postomino
LZS Kowalewice
6:0
Wrzos Wrześnica
Płomień Jeżyczki
4:1
Strong Zielenica
Start-Iskra Mokre
1:1
Zryw II Kretomino
Orzeł Smardzewo
2:2
Victoria II Sianów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
4:2
Orzeł Smardzewo
Wrzos Wrześnica
0:0
Arkadia II Malechowo
Zryw II Kretomino
9:0
Baszta Sławno
Victoria II Sianów
2:4
LZS Kowalewice
Start-Iskra Mokre
5:2
Płomień Jeżyczki
Strong Zielenica
2:2
Passat Bukowo Morskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia II Malechowo
2:4
Victoria II Sianów
Passat Bukowo Morskie
1:1
Start-Iskra Mokre
LZS Kowalewice
5:5
Wieża Postomino
Płomień Jeżyczki
2:0
Zryw II Kretomino
Baszta Sławno
2:2
Wrzos Wrześnica
Orzeł Smardzewo
1:1
Strong Zielenica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij