zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
11:1
Olimp III Gościno
Redłovia III Redło
7:1
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
AP III Technik Świdwin
2:1
FCSM II Kołobrzeg
Unia III Białogard
3:0
Astra III Ustronie Morskie
Wybrzeże III Biesiekierz
1:8
Rasel III Dygowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:7
AP III Technik Świdwin
Wybrzeże III Biesiekierz
0:10
Unia III Białogard
Astra III Ustronie Morskie
5:2
Redłovia III Redło
Olimp III Gościno
2:7
Rasel III Dygowo
FCSM II Kołobrzeg
1:0
Pogoń III Połczyn Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
11:2
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Astra III Ustronie Morskie
1:0
AP III Technik Świdwin
Redłovia III Redło
3:0
Wybrzeże III Biesiekierz
Olimp III Gościno
0:13
FCSM II Kołobrzeg
Unia III Białogard
3:1
Rasel III Dygowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel III Dygowo
1:5
FCSM II Kołobrzeg
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
3:0*
Olimp III Gościno
Unia III Białogard
9:1
Redłovia III Redło
Wybrzeże III Biesiekierz
0:9
AP III Technik Świdwin
Astra III Ustronie Morskie
4:2
Pogoń III Połczyn Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
4:1
Wybrzeże III Biesiekierz
Redłovia III Redło
2:10
Rasel III Dygowo
Olimp III Gościno
0:9
Astra III Ustronie Morskie
AP III Technik Świdwin
0:4
Unia III Białogard
FCSM II Kołobrzeg
18:0
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel III Dygowo
18:2
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Astra III Ustronie Morskie
2:4
FCSM II Kołobrzeg
Wybrzeże III Biesiekierz
2:3
Olimp III Gościno
Redłovia III Redło
0:11
AP III Technik Świdwin
Unia III Białogard
2:0
Pogoń III Połczyn Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:12
Astra III Ustronie Morskie
Olimp III Gościno
0:3
Unia III Białogard
AP III Technik Świdwin
0:0
Rasel III Dygowo
FCSM II Kołobrzeg
3:0
Wybrzeże III Biesiekierz
Pogoń III Połczyn Zdrój
17:0
Redłovia III Redło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel III Dygowo
1:2
Astra III Ustronie Morskie
Redłovia III Redło
7:1
Olimp III Gościno
Unia III Białogard
3:1
FCSM II Kołobrzeg
Wybrzeże III Biesiekierz
2:2
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
AP III Technik Świdwin
2:0
Pogoń III Połczyn Zdrój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FCSM II Kołobrzeg
13:0
Redłovia III Redło
Pogoń III Połczyn Zdrój
3:2
Rasel III Dygowo
Astra III Ustronie Morskie
19:1
Wybrzeże III Biesiekierz
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:9
Unia III Białogard
Olimp III Gościno
0:9
AP III Technik Świdwin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FCSM II Kołobrzeg
0:1
AP III Technik Świdwin
Rasel III Dygowo
6:1
Wybrzeże III Biesiekierz
Astra III Ustronie Morskie
3:0
Unia III Białogard
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
5:7
Redłovia III Redło
Olimp III Gościno
0:13
Pogoń III Połczyn Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
3:1
FCSM II Kołobrzeg
Rasel III Dygowo
21:0
Olimp III Gościno
Redłovia III Redło
0:6
Astra III Ustronie Morskie
AP III Technik Świdwin
2:0
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Unia III Białogard
3:0
Wybrzeże III Biesiekierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:13
Pogoń III Połczyn Zdrój
FCSM II Kołobrzeg
22:1
Olimp III Gościno
Rasel III Dygowo
0:0
Unia III Białogard
AP III Technik Świdwin
0:1
Astra III Ustronie Morskie
Wybrzeże III Biesiekierz
3:5
Redłovia III Redło
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
3:2
Astra III Ustronie Morskie
FCSM II Kołobrzeg
3:0
Rasel III Dygowo
Redłovia III Redło
0:6
Unia III Białogard
Olimp III Gościno
4:5
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
AP III Technik Świdwin
8:0
Wybrzeże III Biesiekierz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel III Dygowo
10:1
Redłovia III Redło
Astra III Ustronie Morskie
13:0
Olimp III Gościno
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
1:11
FCSM II Kołobrzeg
Unia III Białogard
2:0
AP III Technik Świdwin
Wybrzeże III Biesiekierz
1:16
Pogoń III Połczyn Zdrój
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
1:3
Unia III Białogard
FCSM II Kołobrzeg
2:3
Astra III Ustronie Morskie
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:9
Rasel III Dygowo
AP III Technik Świdwin
8:0
Redłovia III Redło
Olimp III Gościno
2:7
Wybrzeże III Biesiekierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel III Dygowo
1:1
AP III Technik Świdwin
Astra III Ustronie Morskie
8:0
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Redłovia III Redło
1:8
Pogoń III Połczyn Zdrój
Unia III Białogard
20:0
Olimp III Gościno
Wybrzeże III Biesiekierz
1:9
FCSM II Kołobrzeg
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
FCSM II Kołobrzeg
1:3
Unia III Białogard
Pogoń III Połczyn Zdrój
1:0
AP III Technik Świdwin
Astra III Ustronie Morskie
1:2
Rasel III Dygowo
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
2:4
Wybrzeże III Biesiekierz
Olimp III Gościno
0:9
Redłovia III Redło
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel III Dygowo
1:3
Pogoń III Połczyn Zdrój
Redłovia III Redło
2:6
FCSM II Kołobrzeg
AP III Technik Świdwin
20:0
Olimp III Gościno
Unia III Białogard
17:0
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Wybrzeże III Biesiekierz
1:9
Astra III Ustronie Morskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij