zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
11:1
Olimp III Gościno
Wybrzeże Biesiekierz
1:8
Rasel III Dygowo
Redłovia III Redło
7:1
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
AP Technik Świdwin
2:1
FCSM Kołobrzeg
UKS Unia Białogard
3:0
Astra III Ustronie Morskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:7
AP Technik Świdwin
Wybrzeże Biesiekierz
0:10
UKS Unia Białogard
Astra III Ustronie Morskie
5:2
Redłovia III Redło
Olimp III Gościno
2:7
Rasel III Dygowo
FCSM Kołobrzeg
1:0
Pogoń III Połczyn Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
11:2
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Olimp III Gościno
0:13
FCSM Kołobrzeg
Astra III Ustronie Morskie
1:0
AP Technik Świdwin
UKS Unia Białogard
3:1
Rasel III Dygowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel III Dygowo
1:5
FCSM Kołobrzeg
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
3:0
Olimp III Gościno
Wybrzeże Biesiekierz
0:9
AP Technik Świdwin
Astra III Ustronie Morskie
4:2
Pogoń III Połczyn Zdrój
UKS Unia Białogard
9:1
Redłovia III Redło
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Technik Świdwin
0:4
UKS Unia Białogard
Pogoń III Połczyn Zdrój
4:1
Wybrzeże Biesiekierz
Redłovia III Redło
2:10
Rasel III Dygowo
Olimp III Gościno
0:9
Astra III Ustronie Morskie
FCSM Kołobrzeg
18:0
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
2:3
Olimp III Gościno
Redłovia III Redło
0:11
AP Technik Świdwin
Rasel III Dygowo
18:2
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Astra III Ustronie Morskie
2:4
FCSM Kołobrzeg
UKS Unia Białogard
2:0
Pogoń III Połczyn Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:12
Astra III Ustronie Morskie
Olimp III Gościno
0:3
UKS Unia Białogard
Pogoń III Połczyn Zdrój
17:0
Redłovia III Redło
AP Technik Świdwin
0:0
Rasel III Dygowo
FCSM Kołobrzeg
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
2:2
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Redłovia III Redło
7:1
Olimp III Gościno
AP Technik Świdwin
2:0
Pogoń III Połczyn Zdrój
Rasel III Dygowo
1:2
Astra III Ustronie Morskie
UKS Unia Białogard
3:1
FCSM Kołobrzeg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:9
UKS Unia Białogard
Pogoń III Połczyn Zdrój
3:2
Rasel III Dygowo
Olimp III Gościno
0:9
AP Technik Świdwin
FCSM Kołobrzeg
13:0
Redłovia III Redło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel III Dygowo
6:1
Wybrzeże Biesiekierz
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
5:7
Redłovia III Redło
FCSM Kołobrzeg
0:1
AP Technik Świdwin
Olimp III Gościno
- : -
Pogoń III Połczyn Zdrój
Astra III Ustronie Morskie
3:0
UKS Unia Białogard
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
3:1
FCSM Kołobrzeg
AP Technik Świdwin
2:0
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Redłovia III Redło
0:6
Astra III Ustronie Morskie
Rasel III Dygowo
21:0
Olimp III Gościno
UKS Unia Białogard
3:0*
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:13
Pogoń III Połczyn Zdrój
AP Technik Świdwin
0:1
Astra III Ustronie Morskie
Wybrzeże Biesiekierz
3:5
Redłovia III Redło
FCSM Kołobrzeg
22:1
Olimp III Gościno
Rasel III Dygowo
0:0
UKS Unia Białogard
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
3:2
Astra III Ustronie Morskie
Redłovia III Redło
0:6
UKS Unia Białogard
AP Technik Świdwin
8:0
Wybrzeże Biesiekierz
Olimp III Gościno
4:5
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
FCSM Kołobrzeg
3:0
Rasel III Dygowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
1:11
FCSM Kołobrzeg
Wybrzeże Biesiekierz
1:16
Pogoń III Połczyn Zdrój
Rasel III Dygowo
10:1
Redłovia III Redło
UKS Unia Białogard
2:0
AP Technik Świdwin
Astra III Ustronie Morskie
13:0
Olimp III Gościno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Połczyn Zdrój
1:3
UKS Unia Białogard
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
0:9
Rasel III Dygowo
AP Technik Świdwin
8:0
Redłovia III Redło
FCSM Kołobrzeg
2:3
Astra III Ustronie Morskie
Olimp III Gościno
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
FCSM Kołobrzeg
Astra III Ustronie Morskie
- : -
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
Redłovia III Redło
- : -
Pogoń III Połczyn Zdrój
Rasel III Dygowo
- : -
AP Technik Świdwin
UKS Unia Białogard
- : -
Olimp III Gościno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Pogoń III Połczyn Zdrój
- : -
AP Technik Świdwin
Olimp III Gościno
- : -
Redłovia III Redło
FCSM Kołobrzeg
- : -
UKS Unia Białogard
Astra III Ustronie Morskie
- : -
Rasel III Dygowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Technik Świdwin
- : -
Olimp III Gościno
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Astra III Ustronie Morskie
Redłovia III Redło
- : -
FCSM Kołobrzeg
Rasel III Dygowo
- : -
Pogoń III Połczyn Zdrój
UKS Unia Białogard
- : -
UKS III Piast-Chrobry Drzonowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij