zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
- : -
Stal Szczecin
Bałtyk Koszalin
- : -
Gwardia Koszalin
Arkonia Szczecin
3:13
KS FASE Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:5
AP REISSA BŁONIE 03
Chemik II Police
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard
3:0
SL SALOS Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
9:1
Barlinecka Akademia Futbolu
Football Academy Szczecin
- : -
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:6
Pogoń Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
1:2
Arkonia Szczecin
SL SALOS Szczecin
- : -
KS FASE Szczecin
Stal Szczecin
- : -
Football Academy Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
8:2
Akademia Piłkarska Szczecinek
AP REISSA BŁONIE 03
0:3
Gwardia Koszalin
AP Kotwica Kołobrzeg
4:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Chemik II Police
2:5
Błękitni Stargard
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
- : -
Barlinecka Akademia Futbolu
Arkonia Szczecin
- : -
Stal Szczecin
SL SALOS Szczecin
- : -
Chemik II Police
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard
- : -
KS FASE Szczecin
Football Academy Szczecin
- : -
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
- : -
AP REISSA BŁONIE 03
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Arkonia Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
- : -
Błękitni Stargard
KS FASE Szczecin
- : -
SL SALOS Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
- : -
Pogoń Szczecin
AP REISSA BŁONIE 03
- : -
Football Academy Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Gwardia Koszalin
Stal Szczecin
- : -
Chemik II Police
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
- : -
Barlinecka Akademia Futbolu
Gwardia Koszalin
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
SL SALOS Szczecin
- : -
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Chemik II Police
- : -
KS FASE Szczecin
Pogoń Szczecin
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
- : -
AP REISSA BŁONIE 03
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard
- : -
Stal Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Błękitni Stargard
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
- : -
Chemik II Police
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Football Academy Szczecin
Stal Szczecin
- : -
SL SALOS Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
Gwardia Koszalin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Pogoń Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
- : -
Arkonia Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
Arkonia Szczecin
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
SL SALOS Szczecin
- : -
Bałtyk Koszalin
KS FASE Szczecin
- : -
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Chemik II Police
- : -
Stal Szczecin
Błękitni Stargard
- : -
AP REISSA BŁONIE 03
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Chemik II Police
Gwardia Koszalin
- : -
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
- : -
KS FASE Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
Football Academy Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Arkonia Szczecin
AP REISSA BŁONIE 03
- : -
SL SALOS Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
- : -
Błękitni Stargard
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
- : -
Stal Szczecin
Arkonia Szczecin
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
SL SALOS Szczecin
- : -
Barlinecka Akademia Futbolu
KS FASE Szczecin
- : -
Bałtyk Koszalin
Chemik II Police
- : -
AP REISSA BŁONIE 03
Football Academy Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Gwardia Koszalin
- : -
Arkonia Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Błękitni Stargard
Barlinecka Akademia Futbolu
- : -
Chemik II Police
AP REISSA BŁONIE 03
- : -
KS FASE Szczecin
Pogoń Szczecin
- : -
Football Academy Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
SL SALOS Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
- : -
Pogoń Szczecin
SL SALOS Szczecin
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Stal Szczecin
- : -
Bałtyk Koszalin
KS FASE Szczecin
- : -
Barlinecka Akademia Futbolu
Chemik II Police
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
- : -
AP REISSA BŁONIE 03
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
- : -
Arkonia Szczecin
Gwardia Koszalin
- : -
Błękitni Stargard
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
KS FASE Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
SL SALOS Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Chemik II Police
Barlinecka Akademia Futbolu
- : -
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
AP REISSA BŁONIE 03
- : -
Stal Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
AP REISSA BŁONIE 03
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Chemik II Police
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pogoń Szczecin
- : -
Błękitni Stargard
SL SALOS Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
Stal Szczecin
- : -
Barlinecka Akademia Futbolu
KS FASE Szczecin
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Szczecin
- : -
Błękitni Stargard
Gwardia Koszalin
- : -
Chemik II Police
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
KS FASE Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Barlinecka Akademia Futbolu
- : -
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
- : -
SL SALOS Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Stal Szczecin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
SL SALOS Szczecin
- : -
Football Academy Szczecin
Stal Szczecin
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
AP REISSA BŁONIE 03
- : -
Barlinecka Akademia Futbolu
KS FASE Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
Chemik II Police
- : -
Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard
- : -
Arkonia Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
- : -
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
Football Academy Szczecin
- : -
Chemik II Police
Arkonia Szczecin
- : -
SL SALOS Szczecin
Akademia Piłkarska Szczecinek
- : -
Stal Szczecin
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
- : -
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
- : -
KS FASE Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
AP REISSA BŁONIE 03
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
- : -
Football Academy Szczecin
Pogoń Prawobrzeże Szczecin 2008
- : -
Pogoń Szczecin
Stal Szczecin
- : -
Gwardia Koszalin
Chemik II Police
- : -
Arkonia Szczecin
Barlinecka Akademia Futbolu
- : -
AP Kotwica Kołobrzeg
AP REISSA BŁONIE 03
- : -
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Bałtyk Koszalin
- : -
Akademia Piłkarska Szczecinek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij