zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Darpol Barzowice
Pauza
Victoria Sianów
- : -
Mechanik Bobolice
Zryw Kretomino
3:0
Saturn Mielno
Gryf Polanów
5:0
Wicher Mierzym
Wiekowianka Wiekowo
4:1
Arkadia Malechowo
Sława Sławno
3:1
Fala HEN Gąski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
Pauza
Darpol Barzowice
- : -
Wiekowianka Wiekowo
Arkadia Malechowo
3:1
Wicher Mierzym
Mechanik Bobolice
1:3
Zryw Kretomino
Gryf Polanów
- : -
Victoria Sianów
Fala HEN Gąski
2:10
Saturn Mielno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala HEN Gąski
Pauza
Victoria Sianów
- : -
Arkadia Malechowo
Zryw Kretomino
0:1
Gryf Polanów
Saturn Mielno
2:1
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
5:0
Sława Sławno
Darpol Barzowice
4:1
Wicher Mierzym
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
Pauza
Darpol Barzowice
5:1
Victoria Sianów
Arkadia Malechowo
0:3
Zryw Kretomino
Gryf Polanów
11:1
Saturn Mielno
Fala HEN Gąski
5:4
Mechanik Bobolice
Sława Sławno
1:0
Wicher Mierzym
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wicher Mierzym
Victoria Sianów
1:9
Sława Sławno
Zryw Kretomino
6:1
Darpol Barzowice
Mechanik Bobolice
1:4
Gryf Polanów
Saturn Mielno
2:1
Arkadia Malechowo
Wiekowianka Wiekowo
- : -
Fala HEN Gąski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
Pauza
Darpol Barzowice
4:6
Saturn Mielno
Arkadia Malechowo
3:5
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
4:0
Wicher Mierzym
Fala HEN Gąski
2:3
Gryf Polanów
Sława Sławno
6:1
Zryw Kretomino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kretomino
Pauza
Victoria Sianów
0:13
Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice
7:2
Darpol Barzowice
Gryf Polanów
2:2
Arkadia Malechowo
Saturn Mielno
0:1
Sława Sławno
Fala HEN Gąski
1:3
Wicher Mierzym
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
Pauza
Darpol Barzowice
0:8
Gryf Polanów
Victoria Sianów
2:1
Wicher Mierzym
Fala HEN Gąski
3:4
Arkadia Malechowo
Sława Sławno
2:0
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
1:2
Zryw Kretomino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Victoria Sianów
3:4
Fala HEN Gąski
Zryw Kretomino
1:0
Wicher Mierzym
Arkadia Malechowo
8:0
Darpol Barzowice
Gryf Polanów
2:0
Sława Sławno
Saturn Mielno
4:3
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
Pauza
Victoria Sianów
0:14
Zryw Kretomino
Saturn Mielno
5:3
Wicher Mierzym
Fala HEN Gąski
5:1
Darpol Barzowice
Sława Sławno
1:0
Arkadia Malechowo
Wiekowianka Wiekowo
3:5
Mechanik Bobolice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
Pauza
Darpol Barzowice
- : -
Sława Sławno
Zryw Kretomino
8:1
Fala HEN Gąski
Saturn Mielno
7:0
Victoria Sianów
Mechanik Bobolice
2:1
Wicher Mierzym
Gryf Polanów
4:2
Wiekowianka Wiekowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij