zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
Pauza
Dąb Dębno
1:1
Czarni Lubanowo
Odra Chojna
5:0
Morzycko Moryń
Osadnik Myślibórz
1:8
Łabędź Widuchowa
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
3:1
Iskra Banie
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
5:3
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
Pauza
Mieszko Mieszkowice
4:2
Odra Chojna
Iskra Banie
5:8
Osadnik Myślibórz
Łabędź Widuchowa
6:4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Dąb Dębno
9:1
Witniczanka Witnica
Czarni Lubanowo
1:5
Morzycko Moryń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Osadnik Myślibórz
Pauza
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
3:3
Dąb Dębno
Odra Chojna
7:4
Łabędź Widuchowa
Witniczanka Witnica
2:9
Czarni Lubanowo
Morzycko Moryń
3:2
Mieszko Mieszkowice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
8:0
Iskra Banie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Pauza
Łabędź Widuchowa
8:2
Morzycko Moryń
Iskra Banie
2:1
Odra Chojna
Czarni Lubanowo
10:3
Mieszko Mieszkowice
Witniczanka Witnica
0:4
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
Dąb Dębno
4:8
Osadnik Myślibórz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Chojna
Pauza
Morzycko Moryń
3:3
Iskra Banie
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
2:0
Czarni Lubanowo
Osadnik Myślibórz
4:3
Witniczanka Witnica
Mieszko Mieszkowice
2:3
Łabędź Widuchowa
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
11:2
Dąb Dębno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
Pauza
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
1:4
Osadnik Myślibórz
Iskra Banie
2:0
Mieszko Mieszkowice
Witniczanka Witnica
6:9
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Czarni Lubanowo
4:3
Łabędź Widuchowa
Dąb Dębno
7:7
Odra Chojna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Mieszkowice
Pauza
Łabędź Widuchowa
5:5
Iskra Banie
Morzycko Moryń
2:6
Dąb Dębno
Odra Chojna
10:5
Witniczanka Witnica
Osadnik Myślibórz
5:3
Czarni Lubanowo
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:3
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łabędź Widuchowa
Pauza
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
1:1
Odra Chojna
Witniczanka Witnica
2:6
Morzycko Moryń
Czarni Lubanowo
3:6
Iskra Banie
Dąb Dębno
10:2
Mieszko Mieszkowice
Osadnik Myślibórz
3:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
Pauza
Morzycko Moryń
0:4
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
Mieszko Mieszkowice
4:1
Witniczanka Witnica
Łabędź Widuchowa
9:3
Dąb Dębno
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:8
Czarni Lubanowo
Odra Chojna
6:3
Osadnik Myślibórz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
3:4
Mieszko Mieszkowice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:4
Odra Chojna
Osadnik Myślibórz
6:1
Morzycko Moryń
Dąb Dębno
1:2
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
3:1
Łabędź Widuchowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Łabędź Widuchowa
0:2
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
Mieszko Mieszkowice
0:3
Osadnik Myślibórz
Odra Chojna
8:2
Czarni Lubanowo
Iskra Banie
3:0
Witniczanka Witnica
Morzycko Moryń
1:4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Łabędź Widuchowa
1:0
Osadnik Myślibórz
Mieszko Mieszkowice
2:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Morzycko Moryń
1:3
Odra Chojna
Czarni Lubanowo
1:14
Dąb Dębno
Iskra Banie
1:2
Akademia Piłkarska "SOKÓŁ" Pyrzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij