zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
Pauza
Iskra Banie
3:6
Piast Piaseczno
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
5:2
Mieszko Mieszkowice
Unia Swochowo
10:5
GKS Golenice
Myśla Dargomyśl
0:5
Morzycko Moryń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Mieszkowice
2:1
Myśla Dargomyśl
GKS Golenice
0:7
Piast Piaseczno
Iskra Banie
3:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Czarni Lubanowo
0:5
Morzycko Moryń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
3:4
Czarni Lubanowo
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:1
GKS Golenice
Myśla Dargomyśl
5:1
Iskra Banie
Morzycko Moryń
2:1
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
7:1
Unia Swochowo
GKS Golenice
5:2
Myśla Dargomyśl
Czarni Lubanowo
2:2
Mieszko Mieszkowice
Iskra Banie
2:6
Morzycko Moryń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swochowo
11:3
Czarni Lubanowo
Piast Piaseczno
3:0*
Witniczanka Witnica
Morzycko Moryń
9:0
GKS Golenice
Mieszko Mieszkowice
1:1
Iskra Banie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golenice
2:1
Mieszko Mieszkowice
Witniczanka Witnica
3:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Czarni Lubanowo
2:3
Iskra Banie
Unia Swochowo
1:11
Piast Piaseczno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Myśla Dargomyśl
4:3
Witniczanka Witnica
Iskra Banie
13:0
GKS Golenice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
16:2
Unia Swochowo
Piast Piaseczno
7:3
Czarni Lubanowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
2:5
Morzycko Moryń
Piast Piaseczno
5:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Unia Swochowo
1:8
Myśla Dargomyśl
Czarni Lubanowo
4:1
GKS Golenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:5
Czarni Lubanowo
Mieszko Mieszkowice
1:3
Witniczanka Witnica
Myśla Dargomyśl
2:0
Piast Piaseczno
Morzycko Moryń
3:0
Unia Swochowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:0*
Myśla Dargomyśl
Witniczanka Witnica
13:1
Iskra Banie
Piast Piaseczno
2:5
Morzycko Moryń
Unia Swochowo
4:3
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golenice
3:2
Witniczanka Witnica
Mieszko Mieszkowice
2:0
Piast Piaseczno
Myśla Dargomyśl
3:1
Czarni Lubanowo
Iskra Banie
4:8
Unia Swochowo
Morzycko Moryń
6:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
1:4
Czarni Lubanowo
GKS Golenice
2:11
Unia Swochowo
Mieszko Mieszkowice
6:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Iskra Banie
2:1
Piast Piaseczno
Morzycko Moryń
1:4
Myśla Dargomyśl
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:1
Iskra Banie
Morzycko Moryń
2:4
Czarni Lubanowo
Piast Piaseczno
6:1
GKS Golenice
Myśla Dargomyśl
2:2
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golenice
0:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Czarni Lubanowo
5:4
Witniczanka Witnica
Mieszko Mieszkowice
0:3
Morzycko Moryń
Iskra Banie
3:3
Myśla Dargomyśl
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Mieszkowice
1:0
Czarni Lubanowo
Unia Swochowo
1:1
Witniczanka Witnica
Morzycko Moryń
6:1
Iskra Banie
Myśla Dargomyśl
10:2
GKS Golenice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
0:4
Mieszko Mieszkowice
GKS Golenice
0:3*
Morzycko Moryń
Witniczanka Witnica
0:7
Piast Piaseczno
Czarni Lubanowo
6:3
Unia Swochowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:2
Witniczanka Witnica
Mieszko Mieszkowice
13:0
GKS Golenice
Piast Piaseczno
4:2
Unia Swochowo
Iskra Banie
1:2
Czarni Lubanowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swochowo
0:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
GKS Golenice
0:11
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
6:4
Myśla Dargomyśl
Czarni Lubanowo
2:2
Piast Piaseczno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Myśla Dargomyśl
14:0
Unia Swochowo
Morzycko Moryń
6:0
Witniczanka Witnica
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
4:3
Piast Piaseczno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
0:3*
Mieszko Mieszkowice
Piast Piaseczno
3:0
Myśla Dargomyśl
Unia Swochowo
0:16
Morzycko Moryń
Czarni Lubanowo
0:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golenice
3:16
Czarni Lubanowo
Iskra Banie
2:3
Witniczanka Witnica
Mieszko Mieszkowice
5:0
Unia Swochowo
Morzycko Moryń
6:2
Piast Piaseczno
Myśla Dargomyśl
3:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
1:1
Unia Swochowo
Piast Piaseczno
1:0
Mieszko Mieszkowice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:0
Morzycko Moryń
Witniczanka Witnica
1:0
GKS Golenice
Czarni Lubanowo
1:0
Myśla Dargomyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij