zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
1:3
Rolpol Chlebowo
Masovia Maszewo
5:3
Promień Mosty
Radovia Radowo Małe
2:3
OKS Center MD Goleniów
AP Hanza Mariogol Goleniów
2:3
Dąb Dębice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
1:7
Radovia Radowo Małe
Dąb Dębice
1:4
Masovia Maszewo
OKS Center MD Goleniów
3:1
AP Hanza Mariogol Goleniów
Rolpol Chlebowo
3:2
Promień Mosty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
3:2
Dąb Dębice
Masovia Maszewo
3:1
OKS Center MD Goleniów
Radovia Radowo Małe
5:1
Rolpol Chlebowo
AP Hanza Mariogol Goleniów
3:2
Sparta Węgorzyno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolpol Chlebowo
3:4
Dąb Dębice
Sparta Węgorzyno
2:6
Masovia Maszewo
OKS Center MD Goleniów
1:2
Promień Mosty
Radovia Radowo Małe
3:2
AP Hanza Mariogol Goleniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
3:1
OKS Center MD Goleniów
Masovia Maszewo
3:3
Radovia Radowo Małe
Promień Mosty
10:2
Sparta Węgorzyno
AP Hanza Mariogol Goleniów
4:2
Rolpol Chlebowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
0:1
Dąb Dębice
Rolpol Chlebowo
2:4
OKS Center MD Goleniów
Radovia Radowo Małe
7:0
Promień Mosty
AP Hanza Mariogol Goleniów
2:10
Masovia Maszewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
5:1
AP Hanza Mariogol Goleniów
Masovia Maszewo
7:3
Rolpol Chlebowo
Dąb Dębice
1:1
Radovia Radowo Małe
OKS Center MD Goleniów
3:0
Sparta Węgorzyno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębice
3:2
AP Hanza Mariogol Goleniów
OKS Center MD Goleniów
1:1
Radovia Radowo Małe
Rolpol Chlebowo
1:5
Sparta Węgorzyno
Promień Mosty
0:11
Masovia Maszewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Hanza Mariogol Goleniów
3:8
OKS Center MD Goleniów
Masovia Maszewo
4:0
Dąb Dębice
Radovia Radowo Małe
1:1
Sparta Węgorzyno
Promień Mosty
5:3
Rolpol Chlebowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
4:3
AP Hanza Mariogol Goleniów
OKS Center MD Goleniów
1:6
Masovia Maszewo
Rolpol Chlebowo
2:2
Radovia Radowo Małe
Dąb Dębice
3:0
Promień Mosty
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Masovia Maszewo
9:0
Sparta Węgorzyno
Dąb Dębice
3:1
Rolpol Chlebowo
AP Hanza Mariogol Goleniów
- : -
Radovia Radowo Małe
Promień Mosty
7:0
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
8:1
Dąb Dębice
Rolpol Chlebowo
1:1
AP Hanza Mariogol Goleniów
Radovia Radowo Małe
0:6
Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno
1:3
Promień Mosty
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Masovia Maszewo
13:0
AP Hanza Mariogol Goleniów
Dąb Dębice
2:5
Sparta Węgorzyno
OKS Center MD Goleniów
1:0
Rolpol Chlebowo
Promień Mosty
2:1
Radovia Radowo Małe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
4:1
OKS Center MD Goleniów
Rolpol Chlebowo
2:1
Masovia Maszewo
Radovia Radowo Małe
3:0
Dąb Dębice
AP Hanza Mariogol Goleniów
2:3
Promień Mosty
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij