zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
1:5
Sarmata Dobra
Piast Chociwel
2:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Światowid 63 Łobez
0:9
Ina Goleniów
Masovia Maszewo
9:0
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
7:0
Sarmata Dobra
Dąbrovia Stara Dąbrowa
0:2
Masovia Maszewo
Światowid 63 Łobez
2:2
Piast Chociwel
OKS Center MD Goleniów
0:2
Promień Mosty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
2:2
Ina Goleniów
Sarmata Dobra
4:1
OKS Center MD Goleniów
Masovia Maszewo
12:1
Światowid 63 Łobez
Promień Mosty
1:12
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
12:0
OKS Center MD Goleniów
Dąbrovia Stara Dąbrowa
3:0
Sarmata Dobra
Piast Chociwel
1:2
Masovia Maszewo
Światowid 63 Łobez
2:2
Promień Mosty
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
1:5
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Sarmata Dobra
5:1
Światowid 63 Łobez
Masovia Maszewo
1:0
Ina Goleniów
Promień Mosty
0:11
Piast Chociwel
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
13:1
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Piast Chociwel
7:0
Sarmata Dobra
Światowid 63 Łobez
6:2
OKS Center MD Goleniów
Masovia Maszewo
11:0
Promień Mosty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
0:6
Piast Chociwel
Dąbrovia Stara Dąbrowa
11:2
Światowid 63 Łobez
Sarmata Dobra
2:0
Masovia Maszewo
Promień Mosty
0:5
Ina Goleniów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmata Dobra
2:1
Promień Mosty
Ina Goleniów
15:0
Światowid 63 Łobez
OKS Center MD Goleniów
0:11
Masovia Maszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:3
Piast Chociwel
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Masovia Maszewo
12:0
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Promień Mosty
1:1
OKS Center MD Goleniów
Piast Chociwel
8:0
Światowid 63 Łobez
Sarmata Dobra
0:7
Ina Goleniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:0
Promień Mosty
Ina Goleniów
2:0
Piast Chociwel
Światowid 63 Łobez
9:1
Masovia Maszewo
OKS Center MD Goleniów
3:2
Sarmata Dobra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
2:1
Światowid 63 Łobez
Sarmata Dobra
2:5
Dąbrovia Stara Dąbrowa
OKS Center MD Goleniów
0:12
Ina Goleniów
Masovia Maszewo
2:0
Piast Chociwel
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
10:1
Promień Mosty
Światowid 63 Łobez
3:6
Sarmata Dobra
Ina Goleniów
3:1
Masovia Maszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa
10:0
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
0:5
Masovia Maszewo
Sarmata Dobra
2:10
Piast Chociwel
OKS Center MD Goleniów
0:5
Światowid 63 Łobez
Dąbrovia Stara Dąbrowa
1:8
Ina Goleniów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
11:0
OKS Center MD Goleniów
Światowid 63 Łobez
5:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Ina Goleniów
4:0
Promień Mosty
Masovia Maszewo
3:0
Sarmata Dobra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij