zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
1:5
Ina Goleniów
Radowia Radowo Małe
1:6
OKS Center MD Goleniów
Mewa Resko
7:0
Masovia Maszewo
Promień Mosty
3:0*
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Światowid 63 Łobez
7:0
Pomorzanin Krąpiel
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
0:9
Mewa Resko
Dąbrovia Stara Dąbrowa
0:6
Pomorzanin Nowogard
Światowid 63 Łobez
3:1
Radowia Radowo Małe
Pomorzanin Krąpiel
1:2
Masovia Maszewo
OKS Center MD Goleniów
7:0
Promień Mosty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
4:0
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Pomorzanin Nowogard
1:4
OKS Center MD Goleniów
Promień Mosty
0:2
Światowid 63 Łobez
Radowia Radowo Małe
11:0
Pomorzanin Krąpiel
Masovia Maszewo
1:0
Ina Goleniów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Radowia Radowo Małe
4:0
Promień Mosty
Światowid 63 Łobez
1:1
Pomorzanin Nowogard
OKS Center MD Goleniów
3:0
Piast Chociwel
Dąbrovia Stara Dąbrowa
0:6
Mewa Resko
Pomorzanin Krąpiel
1:7
Ina Goleniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
1:2
Światowid 63 Łobez
Masovia Maszewo
4:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Mewa Resko
5:3
OKS Center MD Goleniów
Promień Mosty
0:6
Pomorzanin Krąpiel
Pomorzanin Nowogard
3:2
Radowia Radowo Małe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Radowia Radowo Małe
7:3
Piast Chociwel
Promień Mosty
3:5
Pomorzanin Nowogard
Dąbrovia Stara Dąbrowa
1:4
Ina Goleniów
Światowid 63 Łobez
1:3
Mewa Resko
OKS Center MD Goleniów
2:1
Masovia Maszewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
2:1
Promień Mosty
Ina Goleniów
3:3
OKS Center MD Goleniów
Masovia Maszewo
4:1
Światowid 63 Łobez
Mewa Resko
12:0
Radowia Radowo Małe
Pomorzanin Nowogard
11:1
Pomorzanin Krąpiel
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radowia Radowo Małe
1:2
Masovia Maszewo
Promień Mosty
0:12
Mewa Resko
Pomorzanin Nowogard
3:0
Piast Chociwel
Światowid 63 Łobez
5:0
Ina Goleniów
Pomorzanin Krąpiel
2:3
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Resko
4:2
Pomorzanin Nowogard
Ina Goleniów
2:2
Radowia Radowo Małe
Dąbrovia Stara Dąbrowa
1:1
OKS Center MD Goleniów
Masovia Maszewo
13:0
Promień Mosty
Piast Chociwel
5:2
Pomorzanin Krąpiel
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
0:5
Ina Goleniów
Piast Chociwel
2:6
Mewa Resko
Pomorzanin Nowogard
3:1
Masovia Maszewo
Pomorzanin Krąpiel
0:20
OKS Center MD Goleniów
Światowid 63 Łobez
3:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Resko
24:0
Pomorzanin Krąpiel
Ina Goleniów
2:2
Pomorzanin Nowogard
OKS Center MD Goleniów
3:0
Światowid 63 Łobez
Dąbrovia Stara Dąbrowa
6:4
Radowia Radowo Małe
Masovia Maszewo
7:1
Piast Chociwel
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:1
Promień Mosty
OKS Center MD Goleniów
4:0
Radowia Radowo Małe
Ina Goleniów
0:2
Piast Chociwel
Pomorzanin Krąpiel
0:8
Światowid 63 Łobez
Masovia Maszewo
1:2
Mewa Resko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
1:11
OKS Center MD Goleniów
Masovia Maszewo
4:1
Pomorzanin Krąpiel
Radowia Radowo Małe
1:2
Światowid 63 Łobez
Pomorzanin Nowogard
9:0
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Mewa Resko
2:2
Ina Goleniów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrovia Stara Dąbrowa
1:4
Piast Chociwel
Ina Goleniów
7:0
Masovia Maszewo
OKS Center MD Goleniów
4:4
Pomorzanin Nowogard
Światowid 63 Łobez
6:1
Promień Mosty
Pomorzanin Krąpiel
0:12
Radowia Radowo Małe
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Chociwel
1:2
OKS Center MD Goleniów
Promień Mosty
1:5
Radowia Radowo Małe
Ina Goleniów
15:2
Pomorzanin Krąpiel
Pomorzanin Nowogard
2:1
Światowid 63 Łobez
Mewa Resko
0:0
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
0:0
Mewa Resko
Dąbrovia Stara Dąbrowa
1:6
Masovia Maszewo
Światowid 63 Łobez
2:0
Piast Chociwel
Radowia Radowo Małe
9:0
Pomorzanin Nowogard
Pomorzanin Krąpiel
6:4
Promień Mosty
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
5:2
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Piast Chociwel
2:3
Radowia Radowo Małe
Masovia Maszewo
1:2
OKS Center MD Goleniów
Pomorzanin Nowogard
4:0
Promień Mosty
Mewa Resko
5:4
Światowid 63 Łobez
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
2:2
Piast Chociwel
OKS Center MD Goleniów
3:0
Ina Goleniów
Światowid 63 Łobez
3:3
Masovia Maszewo
Radowia Radowo Małe
4:7
Mewa Resko
Pomorzanin Krąpiel
2:7
Pomorzanin Nowogard
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
5:1
Światowid 63 Łobez
Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:6
Pomorzanin Krąpiel
Piast Chociwel
3:0
Pomorzanin Nowogard
Masovia Maszewo
1:2
Radowia Radowo Małe
Mewa Resko
11:0
Promień Mosty
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
- : -
Masovia Maszewo
OKS Center MD Goleniów
- : -
Dąbrovia Stara Dąbrowa
Radowia Radowo Małe
- : -
Ina Goleniów
Pomorzanin Nowogard
- : -
Mewa Resko
Pomorzanin Krąpiel
- : -
Piast Chociwel
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij