zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
2:9
Korona Człopa
Pogoń Połczyn Zdrój
0:1
Iskra Białogard
Wiekowianka Wiekowo
2:3
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Sława Sławno
1:3
Mechanik Bobolice
Victoria Sianów
4:1
Błonie Barwice
Saturn Mielno
5:3
Olimp Złocieniec
Sokół Karlino
4:0
Lech Czaplinek
Wieża Postomino
4:0
Orzeł Wałcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
2:0
Sława Sławno
Korona Człopa
2:3
Sokół Karlino
Wiekowianka Wiekowo
2:4
Victoria Sianów
Olimp Złocieniec
0:3
Wieża Postomino
Mechanik Bobolice
5:2
Saturn Mielno
Błonie Barwice
2:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Iskra Białogard
7:1
Spójnia Świdwin
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
1:1
Orzeł Wałcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
2:1
Olimp Złocieniec
Sława Sławno
3:3
Korona Człopa
Saturn Mielno
1:0
Lech Czaplinek
Pogoń Połczyn Zdrój
1:0
Wiekowianka Wiekowo
Spójnia Świdwin
1:4
Błonie Barwice
Wieża Postomino
4:4
Mechanik Bobolice
Victoria Sianów
4:6
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Sokół Karlino
4:1
Iskra Białogard
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
5:1
Orzeł Wałcz
Lech Czaplinek
4:2
Wieża Postomino
Wiekowianka Wiekowo
4:1
Spójnia Świdwin
Victoria Sianów
2:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Błonie Barwice
0:2
Sokół Karlino
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
0:2
Olimp Złocieniec
Iskra Białogard
3:3
Sława Sławno
Korona Człopa
3:0
Saturn Mielno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
3:1
Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec
0:2
Mechanik Bobolice
Sława Sławno
2:0
Błonie Barwice
Saturn Mielno
1:2
Iskra Białogard
Pogoń Połczyn Zdrój
4:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Spójnia Świdwin
3:2
Victoria Sianów
Wieża Postomino
5:2
Korona Człopa
Sokół Karlino
1:0
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
2:3
Olimp Złocieniec
Wiekowianka Wiekowo
0:1
Sława Sławno
Korona Człopa
5:0
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
2:1
Saturn Mielno
Pogoń Połczyn Zdrój
12:2
Spójnia Świdwin
Iskra Białogard
7:1
Wieża Postomino
Victoria Sianów
0:1
Sokół Karlino
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
1:6
Mechanik Bobolice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:0
Iskra Białogard
Olimp Złocieniec
2:2
Korona Człopa
Mechanik Bobolice
0:3
Lech Czaplinek
Sława Sławno
1:1
Victoria Sianów
Saturn Mielno
2:0
Wiekowianka Wiekowo
Pogoń Połczyn Zdrój
0:3
Sokół Karlino
Spójnia Świdwin
0:2
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Wieża Postomino
4:0
Błonie Barwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
5:3
Saturn Mielno
Wiekowianka Wiekowo
3:2
Wieża Postomino
Błonie Barwice
3:2
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
2:3
Sława Sławno
Iskra Białogard
1:1
Olimp Złocieniec
Korona Człopa
2:2
Mechanik Bobolice
Sokół Karlino
9:0
Spójnia Świdwin
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:1
Lech Czaplinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
1:4
Korona Człopa
Orzeł Wałcz
2:0
Wiekowianka Wiekowo
Olimp Złocieniec
2:1
Błonie Barwice
Mechanik Bobolice
5:3
Iskra Białogard
Sława Sławno
7:2
Spójnia Świdwin
Saturn Mielno
0:5
Pogoń Połczyn Zdrój
Wieża Postomino
7:4
Victoria Sianów
Sokół Karlino
3:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
3:1
Olimp Złocieniec
Victoria Sianów
0:1
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
1:3
Mechanik Bobolice
Pogoń Połczyn Zdrój
4:1
Wieża Postomino
Spójnia Świdwin
0:2
Saturn Mielno
Iskra Białogard
4:2
Lech Czaplinek
Sokół Karlino
4:2
Sława Sławno
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
3:4
Korona Człopa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
4:1
Błonie Barwice
Orzeł Wałcz
2:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec
1:0
Victoria Sianów
Mechanik Bobolice
3:2
Wiekowianka Wiekowo
Sława Sławno
4:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Saturn Mielno
1:2
Sokół Karlino
Wieża Postomino
3:3
Spójnia Świdwin
Korona Człopa
4:0
Iskra Białogard
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
1:6
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
2:0
Lech Czaplinek
Sława Sławno
4:4
Saturn Mielno
Błonie Barwice
1:5
Korona Człopa
Pogoń Połczyn Zdrój
4:0
Olimp Złocieniec
Spójnia Świdwin
0:2
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
3:1
Wieża Postomino
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
0:2
Iskra Białogard
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
1:2
Sokół Karlino
Lech Czaplinek
2:0
Victoria Sianów
Olimp Złocieniec
6:2
Spójnia Świdwin
Mechanik Bobolice
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Saturn Mielno
2:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Iskra Białogard
7:0
Błonie Barwice
Wieża Postomino
4:3
Sława Sławno
Korona Człopa
4:0
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
0:5
Iskra Białogard
Sława Sławno
2:1
Orzeł Wałcz
Victoria Sianów
6:2
Korona Człopa
Saturn Mielno
2:5
Wieża Postomino
Pogoń Połczyn Zdrój
5:3
Lech Czaplinek
Spójnia Świdwin
1:6
Mechanik Bobolice
Sokół Karlino
4:0
Olimp Złocieniec
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
1:1
Błonie Barwice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
3:2
Spójnia Świdwin
Iskra Białogard
4:1
Victoria Sianów
Wieża Postomino
9:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Orzeł Wałcz
2:0
Saturn Mielno
Korona Człopa
3:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec
2:5
Sława Sławno
Mechanik Bobolice
1:2
Sokół Karlino
Błonie Barwice
2:2
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
3:0
Wieża Postomino
Błonie Barwice
2:1
Victoria Sianów
Iskra Białogard
4:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Korona Człopa
8:0
Spójnia Świdwin
Lech Czaplinek
0:3
Sokół Karlino
Mechanik Bobolice
1:2
Sława Sławno
Olimp Złocieniec
3:0
Saturn Mielno
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:1
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
4:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Wieża Postomino
0:0
Olimp Złocieniec
Sława Sławno
2:2
Lech Czaplinek
Victoria Sianów
1:3
Wiekowianka Wiekowo
Saturn Mielno
1:2
Mechanik Bobolice
Pogoń Połczyn Zdrój
4:0
Błonie Barwice
Spójnia Świdwin
0:5
Iskra Białogard
Sokół Karlino
3:1
Korona Człopa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
4:6
Wieża Postomino
Lech Czaplinek
2:1
Saturn Mielno
Korona Człopa
1:1
Sława Sławno
Olimp Złocieniec
3:3
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
7:0
Spójnia Świdwin
Iskra Białogard
2:0
Sokół Karlino
Wiekowianka Wiekowo
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:2
Victoria Sianów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
3:0
Lech Czaplinek
Orzeł Wałcz
1:1
Mechanik Bobolice
Olimp Złocieniec
2:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Sława Sławno
1:3
Iskra Białogard
Saturn Mielno
2:2
Korona Człopa
Pogoń Połczyn Zdrój
4:0
Victoria Sianów
Spójnia Świdwin
2:5
Wiekowianka Wiekowo
Sokół Karlino
2:0
Błonie Barwice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
4:2
Orzeł Wałcz
Mechanik Bobolice
4:1
Olimp Złocieniec
Victoria Sianów
3:2
Spójnia Świdwin
Błonie Barwice
3:1
Sława Sławno
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
5:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Korona Człopa
3:5
Wieża Postomino
Wiekowianka Wiekowo
2:4
Sokół Karlino
Iskra Białogard
9:1
Saturn Mielno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
0:2
Iskra Białogard
Olimp Złocieniec
1:0
Lech Czaplinek
Mechanik Bobolice
6:5
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Saturn Mielno
3:9
Błonie Barwice
Spójnia Świdwin
0:6
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
2:2
Korona Człopa
Sława Sławno
3:1
Wiekowianka Wiekowo
Sokół Karlino
2:0
Victoria Sianów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
1:1
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
2:2
Saturn Mielno
Korona Człopa
2:0
Olimp Złocieniec
Victoria Sianów
1:3
Sława Sławno
Błonie Barwice
0:4
Wieża Postomino
Iskra Białogard
3:2
Orzeł Wałcz
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
5:4
Spójnia Świdwin
Sokół Karlino
3:0*
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
3:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Sława Sławno
0:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Wieża Postomino
0:1
Wiekowianka Wiekowo
Orzeł Wałcz
2:1
Błonie Barwice
Olimp Złocieniec
0:1
Iskra Białogard
Saturn Mielno
2:0
Victoria Sianów
Spójnia Świdwin
0:12
Sokół Karlino
Mechanik Bobolice
4:2
Korona Człopa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
3:1
Orzeł Wałcz
Korona Człopa
2:3
Lech Czaplinek
Victoria Sianów
3:6
Wieża Postomino
Błonie Barwice
1:0
Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój
4:2
Saturn Mielno
Spójnia Świdwin
4:1
Sława Sławno
Iskra Białogard
1:2
Mechanik Bobolice
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
0:1
Sokół Karlino
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
1:2
Sokół Karlino
Orzeł Wałcz
3:2
Victoria Sianów
Lech Czaplinek
2:3
Iskra Białogard
Korona Człopa
1:2
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Mechanik Bobolice
2:3
Błonie Barwice
Saturn Mielno
4:2
Spójnia Świdwin
Wieża Postomino
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec
1:3
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
0:0
Orzeł Wałcz
Victoria Sianów
1:5
Olimp Złocieniec
Spójnia Świdwin
1:3
Wieża Postomino
Błonie Barwice
0:1
Lech Czaplinek
Iskra Białogard
0:1
Korona Człopa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:2
Sława Sławno
Sokół Karlino
0:0
Saturn Mielno
Wiekowianka Wiekowo
3:2
Mechanik Bobolice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Białogard
2:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Lech Czaplinek
2:1
Wiekowianka Wiekowo
Orzeł Wałcz
4:4
Spójnia Świdwin
Korona Człopa
4:5
Błonie Barwice
Olimp Złocieniec
2:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Mechanik Bobolice
2:1
Victoria Sianów
Saturn Mielno
2:4
Sława Sławno
Wieża Postomino
1:2
Sokół Karlino
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
2:1
Wieża Postomino
Victoria Sianów
1:7
Lech Czaplinek
Wiekowianka Wiekowo
3:0*
Korona Człopa
Sokół Karlino
2:0
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
2:2
Iskra Białogard
Pogoń Połczyn Zdrój
0:4
Mechanik Bobolice
Spójnia Świdwin
1:1
Olimp Złocieniec
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
6:1
Saturn Mielno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
5:1
Spójnia Świdwin
Orzeł Wałcz
1:5
Sława Sławno
Olimp Złocieniec
1:2
Sokół Karlino
Wieża Postomino
3:0*
Saturn Mielno
Korona Człopa
3:0*
Victoria Sianów
Błonie Barwice
0:2
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Iskra Białogard
4:0
Wiekowianka Wiekowo
Lech Czaplinek
0:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
1:2
Błonie Barwice
Sława Sławno
5:1
Olimp Złocieniec
Victoria Sianów
2:7
Iskra Białogard
Sokół Karlino
8:1
Mechanik Bobolice
Saturn Mielno
1:5
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
1:1
Korona Człopa
Spójnia Świdwin
0:4
Lech Czaplinek
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
3:0
Wieża Postomino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij