zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Błonie Barwice
2:0
GKS Leśnik II Manowo
Victoria Sianów
3:1
Sława Sławno
Orzeł Wałcz
3:0
Hubertus Biały Bór
Mechanik Bobolice
0:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Sokół Karlino
2:1
Olimp Złocieniec
Wybrzeże Biesiekierz
1:3
Korona Człopa
Arkadia Malechowo
2:1
Gryf Polanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
Pauza
Lech Czaplinek
3:0
Sokół Karlino
Orzeł Wałcz
0:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Gryf Polanów
2:1
Wybrzeże Biesiekierz
Korona Człopa
4:4
Victoria Sianów
Olimp Złocieniec
0:1
Błonie Barwice
GKS Leśnik II Manowo
1:1
Mechanik Bobolice
Hubertus Biały Bór
0:3
Arkadia Malechowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
Pauza
Orzeł Wałcz
0:0
GKS Leśnik II Manowo
Wybrzeże Biesiekierz
0:4
Hubertus Biały Bór
Arkadia Malechowo
3:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Mechanik Bobolice
3:2
Olimp Złocieniec
Sława Sławno
1:3
Korona Człopa
Victoria Sianów
2:0
Gryf Polanów
Błonie Barwice
0:2
Lech Czaplinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Człopa
Pauza
Lech Czaplinek
2:1
Mechanik Bobolice
Gryf Polanów
3:2
Sława Sławno
Olimp Złocieniec
1:3
Orzeł Wałcz
Hubertus Biały Bór
1:1
Victoria Sianów
GKS Leśnik II Manowo
1:2
Arkadia Malechowo
Wybrzeże Biesiekierz
0:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Sokół Karlino
1:0
Błonie Barwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
Pauza
Orzeł Wałcz
0:4
Lech Czaplinek
Wybrzeże Biesiekierz
1:1
GKS Leśnik II Manowo
Arkadia Malechowo
2:0
Olimp Złocieniec
Korona Człopa
3:1
Gryf Polanów
Mechanik Bobolice
2:1
Sokół Karlino
Sława Sławno
4:0
Hubertus Biały Bór
Victoria Sianów
3:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
Pauza
Lech Czaplinek
1:1
Arkadia Malechowo
Olimp Złocieniec
3:2
Wybrzeże Biesiekierz
Sława Sławno
1:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Sokół Karlino
6:0
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
1:2
Mechanik Bobolice
Hubertus Biały Bór
1:1
Korona Człopa
GKS Leśnik II Manowo
2:5
Victoria Sianów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Orzeł Wałcz
0:2
Błonie Barwice
Arkadia Malechowo
1:1
Sokół Karlino
Korona Człopa
2:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Sława Sławno
2:2
GKS Leśnik II Manowo
Victoria Sianów
3:0
Olimp Złocieniec
Wybrzeże Biesiekierz
0:4
Lech Czaplinek
Gryf Polanów
3:1
Hubertus Biały Bór
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
Pauza
Lech Czaplinek
0:0
Victoria Sianów
Gryf Polanów
1:0
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Olimp Złocieniec
3:5
Sława Sławno
Mechanik Bobolice
2:2
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
3:2
Wybrzeże Biesiekierz
Błonie Barwice
2:1
Arkadia Malechowo
GKS Leśnik II Manowo
1:1
Korona Człopa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
Pauza
Wybrzeże Biesiekierz
1:1
Błonie Barwice
Gryf Polanów
3:0
GKS Leśnik II Manowo
Arkadia Malechowo
3:1
Mechanik Bobolice
Korona Człopa
2:2
Olimp Złocieniec
Sława Sławno
1:2
Lech Czaplinek
Victoria Sianów
1:2
Sokół Karlino
Hubertus Biały Bór
4:2
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Pauza
Orzeł Wałcz
1:3
Arkadia Malechowo
Lech Czaplinek
3:1
Korona Człopa
Olimp Złocieniec
1:3
Gryf Polanów
Mechanik Bobolice
7:0
Wybrzeże Biesiekierz
Błonie Barwice
4:2
Victoria Sianów
GKS Leśnik II Manowo
3:0*
Hubertus Biały Bór
Sokół Karlino
1:2
Sława Sławno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
Pauza
Korona Człopa
1:5
Sokół Karlino
Sława Sławno
5:1
Błonie Barwice
Hubertus Biały Bór
0:3
Olimp Złocieniec
GKS Leśnik II Manowo
3:2
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Wybrzeże Biesiekierz
0:2
Orzeł Wałcz
Gryf Polanów
3:0
Lech Czaplinek
Victoria Sianów
2:1
Mechanik Bobolice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik II Manowo
Pauza
Orzeł Wałcz
4:0
Victoria Sianów
Lech Czaplinek
3:0
Hubertus Biały Bór
Arkadia Malechowo
2:0
Wybrzeże Biesiekierz
Olimp Złocieniec
2:2
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Mechanik Bobolice
2:2
Sława Sławno
Sokół Karlino
0:1
Gryf Polanów
Błonie Barwice
3:2
Korona Człopa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
Pauza
Lech Czaplinek
2:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Gryf Polanów
5:0
Błonie Barwice
Korona Człopa
0:3
Mechanik Bobolice
Victoria Sianów
1:1
Arkadia Malechowo
Hubertus Biały Bór
0:4
Sokół Karlino
Sława Sławno
5:0
Orzeł Wałcz
GKS Leśnik II Manowo
5:1
Olimp Złocieniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
Pauza
Arkadia Malechowo
4:1
Sława Sławno
Orzeł Wałcz
3:0
Korona Człopa
Wybrzeże Biesiekierz
1:3
Victoria Sianów
Mechanik Bobolice
5:3
Gryf Polanów
Sokół Karlino
2:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Błonie Barwice
5:0
Hubertus Biały Bór
Lech Czaplinek
3:0
GKS Leśnik II Manowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
Pauza
Korona Człopa
0:3
Arkadia Malechowo
Gryf Polanów
4:3
Orzeł Wałcz
Olimp Złocieniec
1:0
Lech Czaplinek
Błonie Barwice
0:1
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Hubertus Biały Bór
0:3
Mechanik Bobolice
GKS Leśnik II Manowo
1:2
Sokół Karlino
Sława Sławno
11:1
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
Pauza
Gryf Polanów
2:2
Arkadia Malechowo
Olimp Złocieniec
0:1
Sokół Karlino
Sława Sławno
3:3
Victoria Sianów
Hubertus Biały Bór
1:3
Orzeł Wałcz
Korona Człopa
15:0
Wybrzeże Biesiekierz
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:2
Mechanik Bobolice
GKS Leśnik II Manowo
5:2
Błonie Barwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
Pauza
Arkadia Malechowo
4:2
Hubertus Biały Bór
Wybrzeże Biesiekierz
0:8
Gryf Polanów
Mechanik Bobolice
0:3
GKS Leśnik II Manowo
Victoria Sianów
1:1
Korona Człopa
Błonie Barwice
1:0
Olimp Złocieniec
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
3:0*
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
1:2
Lech Czaplinek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
Pauza
Gryf Polanów
3:0
Victoria Sianów
Lech Czaplinek
2:1
Błonie Barwice
Korona Człopa
0:3
Sława Sławno
Olimp Złocieniec
1:1
Mechanik Bobolice
Hubertus Biały Bór
5:3
Wybrzeże Biesiekierz
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
1:6
Arkadia Malechowo
GKS Leśnik II Manowo
2:0
Orzeł Wałcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Człopa
Pauza
Orzeł Wałcz
1:0
Olimp Złocieniec
Arkadia Malechowo
2:1
GKS Leśnik II Manowo
Mechanik Bobolice
0:2
Lech Czaplinek
Sława Sławno
0:4
Gryf Polanów
Błonie Barwice
2:1
Sokół Karlino
Victoria Sianów
3:0
Hubertus Biały Bór
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
5:1
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
Pauza
Olimp Złocieniec
0:1
Arkadia Malechowo
Lech Czaplinek
6:1
Orzeł Wałcz
Gryf Polanów
3:1
Korona Człopa
Hubertus Biały Bór
2:4
Sława Sławno
GKS Leśnik II Manowo
6:0
Wybrzeże Biesiekierz
Sokół Karlino
1:2
Mechanik Bobolice
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:2
Victoria Sianów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
Pauza
Arkadia Malechowo
2:1
Lech Czaplinek
Korona Człopa
3:0*
Hubertus Biały Bór
Orzeł Wałcz
1:3
Sokół Karlino
Mechanik Bobolice
6:1
Błonie Barwice
Victoria Sianów
1:2
GKS Leśnik II Manowo
Wybrzeże Biesiekierz
2:6
Olimp Złocieniec
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
1:5
Sława Sławno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
Pauza
Olimp Złocieniec
2:0
Victoria Sianów
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:3
Korona Człopa
Sokół Karlino
0:0
Arkadia Malechowo
Lech Czaplinek
9:0
Wybrzeże Biesiekierz
Błonie Barwice
1:1
Orzeł Wałcz
Hubertus Biały Bór
0:2
Gryf Polanów
GKS Leśnik II Manowo
2:2
Sława Sławno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
Pauza
Orzeł Wałcz
2:6
Mechanik Bobolice
Arkadia Malechowo
5:0
Błonie Barwice
Wybrzeże Biesiekierz
0:7
Sokół Karlino
Victoria Sianów
3:2
Lech Czaplinek
Korona Człopa
4:1
GKS Leśnik II Manowo
Sława Sławno
0:2
Olimp Złocieniec
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:4
Gryf Polanów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
Pauza
Lech Czaplinek
2:2
Sława Sławno
Olimp Złocieniec
0:0
Korona Człopa
Mechanik Bobolice
1:2
Arkadia Malechowo
Błonie Barwice
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Sokół Karlino
1:3
Victoria Sianów
GKS Leśnik II Manowo
0:1
Gryf Polanów
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
6:1
Hubertus Biały Bór
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
Pauza
Arkadia Malechowo
5:1
Orzeł Wałcz
Gryf Polanów
1:0
Olimp Złocieniec
Korona Człopa
2:1
Lech Czaplinek
Victoria Sianów
2:2
Błonie Barwice
Hubertus Biały Bór
3:2
GKS Leśnik II Manowo
Wybrzeże Biesiekierz
1:6
Mechanik Bobolice
Sława Sławno
3:1
Sokół Karlino
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
Pauza
Lech Czaplinek
1:0
Gryf Polanów
Olimp Złocieniec
3:0*
Hubertus Biały Bór
Mechanik Bobolice
7:3
Victoria Sianów
Błonie Barwice
1:2
Sława Sławno
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:1
GKS Leśnik II Manowo
Sokół Karlino
4:1
Korona Człopa
Orzeł Wałcz
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik II Manowo
Pauza
Wybrzeże Biesiekierz
1:5
Arkadia Malechowo
Hubertus Biały Bór
0:4
Lech Czaplinek
Gryf Polanów
3:3
Sokół Karlino
Korona Człopa
4:1
Błonie Barwice
Sława Sławno
3:0
Mechanik Bobolice
Victoria Sianów
2:2
Orzeł Wałcz
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
0:1
Olimp Złocieniec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
Pauza
Arkadia Malechowo
7:0
Victoria Sianów
Orzeł Wałcz
3:2
Sława Sławno
Mechanik Bobolice
4:1
Korona Człopa
Błonie Barwice
1:3
Gryf Polanów
Olimp Złocieniec
2:0
GKS Leśnik II Manowo
Sokół Karlino
3:0
Hubertus Biały Bór
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
7:1
Lech Czaplinek
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
Pauza
Victoria Sianów
9:5
Wybrzeże Biesiekierz
Gryf Polanów
5:2
Mechanik Bobolice
Korona Człopa
3:2
Orzeł Wałcz
Hubertus Biały Bór
2:3
Błonie Barwice
GKS Leśnik II Manowo
1:4
Lech Czaplinek
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
3:2
Sokół Karlino
Sława Sławno
2:1
Arkadia Malechowo
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
Pauza
Orzeł Wałcz
2:0
Gryf Polanów
Wybrzeże Biesiekierz
2:9
Sława Sławno
Lech Czaplinek
1:2
Olimp Złocieniec
Arkadia Malechowo
3:0
Korona Człopa
Mechanik Bobolice
3:0
Hubertus Biały Bór
Sokół Karlino
5:1
GKS Leśnik II Manowo
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
2:0
Błonie Barwice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij