zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
0:0
Zryw Kretomino
lskra Białogard
7:1
Drzewiarz Świerczyna
Darłovia Darłowo
2:2
Wybrzeże Biesiekierz
Korona Człopa
1:1
Gryf Polanów
Olimp Złocieniec
0:2
Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice
0:3
Arkadia Malechowo
Bałtyk II Koszalin
1:3
Orzeł Wałcz
Piast Drzonowo
0:3
Olimp Gościno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
2:1
Drzewiarz Świerczyna
lskra Białogard
9:0
Olimp Złocieniec
Lech Czaplinek
6:2
Darłovia Darłowo
Olimp Gościno
0:1
Bałtyk II Koszalin
Zryw Kretomino
0:1
Arkadia Malechowo
Wybrzeże Biesiekierz
3:0
Korona Człopa
Wiekowianka Wiekowo
4:2
Mechanik Bobolice
Gryf Polanów
4:1
Piast Drzonowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
0:1
Wiekowianka Wiekowo
Korona Człopa
0:2
Lech Czaplinek
Darłovia Darłowo
1:4
Zryw Kretomino
Olimp Złocieniec
3:2
Orzeł Wałcz
Mechanik Bobolice
0:2
lskra Białogard
Piast Drzonowo
0:2
Wybrzeże Biesiekierz
Drzewiarz Świerczyna
3:1
Olimp Gościno
Bałtyk II Koszalin
4:2
Gryf Polanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
5:1
Bałtyk II Koszalin
lskra Białogard
0:4
Arkadia Malechowo
Orzeł Wałcz
5:3
Mechanik Bobolice
Olimp Gościno
2:1
Olimp Złocieniec
Gryf Polanów
4:3
Drzewiarz Świerczyna
Lech Czaplinek
5:0
Piast Drzonowo
Darłovia Darłowo
4:0
Korona Człopa
Zryw Kretomino
1:3
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Człopa
2:0
Zryw Kretomino
Arkadia Malechowo
1:1
Orzeł Wałcz
Piast Drzonowo
0:2
Darłovia Darłowo
Olimp Złocieniec
1:4
Gryf Polanów
Mechanik Bobolice
0:2
Olimp Gościno
Wiekowianka Wiekowo
0:1
lskra Białogard
Bałtyk II Koszalin
1:3
Lech Czaplinek
Drzewiarz Świerczyna
2:1
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Człopa
0:3
Piast Drzonowo
Lech Czaplinek
3:1
Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Wałcz
2:2
Wiekowianka Wiekowo
Olimp Gościno
2:2
Arkadia Malechowo
Darłovia Darłowo
2:2
Bałtyk II Koszalin
Gryf Polanów
1:2
Mechanik Bobolice
Zryw Kretomino
0:4
lskra Białogard
Wybrzeże Biesiekierz
5:2
Olimp Złocieniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
lskra Białogard
3:0
Orzeł Wałcz
Arkadia Malechowo
0:0
Gryf Polanów
Olimp Złocieniec
1:4
Lech Czaplinek
Mechanik Bobolice
1:2
Wybrzeże Biesiekierz
Piast Drzonowo
1:0
Zryw Kretomino
Wiekowianka Wiekowo
0:1
Olimp Gościno
Drzewiarz Świerczyna
1:3
Darłovia Darłowo
Bałtyk II Koszalin
2:5
Korona Człopa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
4:0
Mechanik Bobolice
Gryf Polanów
1:0
Wiekowianka Wiekowo
Olimp Gościno
1:3
lskra Białogard
Piast Drzonowo
4:1
Bałtyk II Koszalin
Zryw Kretomino
1:1
Orzeł Wałcz
Darłovia Darłowo
4:2
Olimp Złocieniec
Korona Człopa
6:4
Drzewiarz Świerczyna
Wybrzeże Biesiekierz
3:0
Arkadia Malechowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
7:2
Olimp Gościno
lskra Białogard
1:1
Gryf Polanów
Arkadia Malechowo
2:3
Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec
2:4
Korona Człopa
Mechanik Bobolice
3:4
Darłovia Darłowo
Wiekowianka Wiekowo
2:3
Wybrzeże Biesiekierz
Bałtyk II Koszalin
1:5
Zryw Kretomino
Drzewiarz Świerczyna
0:0
Piast Drzonowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:1
Orzeł Wałcz
Lech Czaplinek
1:0
Wiekowianka Wiekowo
Piast Drzonowo
3:1
Olimp Złocieniec
Zryw Kretomino
4:0
Olimp Gościno
Darłovia Darłowo
0:2
Arkadia Malechowo
Korona Człopa
1:4
Mechanik Bobolice
Bałtyk II Koszalin
9:2
Drzewiarz Świerczyna
Wybrzeże Biesiekierz
1:3
lskra Białogard
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:1
Wybrzeże Biesiekierz
lskra Białogard
2:1
Lech Czaplinek
Olimp Gościno
0:0
Gryf Polanów
Arkadia Malechowo
0:0
Korona Człopa
Olimp Złocieniec
10:3
Bałtyk II Koszalin
Mechanik Bobolice
2:0
Piast Drzonowo
Wiekowianka Wiekowo
1:0
Darłovia Darłowo
Drzewiarz Świerczyna
0:2
Zryw Kretomino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
2:0
Orzeł Wałcz
Zryw Kretomino
1:2
Gryf Polanów
Darłovia Darłowo
1:2
lskra Białogard
Korona Człopa
0:4
Wiekowianka Wiekowo
Piast Drzonowo
1:0
Arkadia Malechowo
Wybrzeże Biesiekierz
2:1
Olimp Gościno
Drzewiarz Świerczyna
2:0
Olimp Złocieniec
Bałtyk II Koszalin
3:2
Mechanik Bobolice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
1:0
Darłovia Darłowo
lskra Białogard
3:0
Korona Człopa
Gryf Polanów
1:0
Wybrzeże Biesiekierz
Olimp Gościno
4:2
Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec
3:2
Zryw Kretomino
Mechanik Bobolice
6:0
Drzewiarz Świerczyna
Arkadia Malechowo
2:3
Bałtyk II Koszalin
Wiekowianka Wiekowo
1:4
Piast Drzonowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
1:2
Gryf Polanów
Piast Drzonowo
1:3
lskra Białogard
Zryw Kretomino
2:3
Wybrzeże Biesiekierz
Darłovia Darłowo
0:2
Olimp Gościno
Korona Człopa
1:1
Orzeł Wałcz
Drzewiarz Świerczyna
1:2
Arkadia Malechowo
Olimp Złocieniec
3:1
Mechanik Bobolice
Bałtyk II Koszalin
1:4
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:3
Piast Drzonowo
lskra Białogard
1:0
Bałtyk II Koszalin
Olimp Gościno
4:0
Korona Człopa
Arkadia Malechowo
6:0
Olimp Złocieniec
Mechanik Bobolice
0:1
Zryw Kretomino
Wybrzeże Biesiekierz
2:2
Lech Czaplinek
Gryf Polanów
2:0
Darłovia Darłowo
Wiekowianka Wiekowo
1:3
Drzewiarz Świerczyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:2
Bałtyk II Koszalin
Gryf Polanów
3:0
Korona Człopa
Olimp Gościno
2:1
Piast Drzonowo
Wiekowianka Wiekowo
6:0
Olimp Złocieniec
Arkadia Malechowo
3:1
Mechanik Bobolice
Zryw Kretomino
0:1
Lech Czaplinek
Wybrzeże Biesiekierz
4:1
Darłovia Darłowo
Drzewiarz Świerczyna
0:1
lskra Białogard
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
5:2
Zryw Kretomino
Piast Drzonowo
3:1
Gryf Polanów
Darłovia Darłowo
0:1
Lech Czaplinek
Korona Człopa
0:1
Wybrzeże Biesiekierz
Mechanik Bobolice
1:1
Wiekowianka Wiekowo
Drzewiarz Świerczyna
0:0
Orzeł Wałcz
Olimp Złocieniec
0:3
lskra Białogard
Bałtyk II Koszalin
0:2
Olimp Gościno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:0
Olimp Złocieniec
lskra Białogard
4:2
Mechanik Bobolice
Lech Czaplinek
2:1
Korona Człopa
Gryf Polanów
5:0
Bałtyk II Koszalin
Olimp Gościno
0:3
Drzewiarz Świerczyna
Wiekowianka Wiekowo
0:2
Arkadia Malechowo
Zryw Kretomino
3:2
Darłovia Darłowo
Wybrzeże Biesiekierz
1:3
Piast Drzonowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Drzonowo
0:3
Lech Czaplinek
Korona Człopa
5:1
Darłovia Darłowo
Olimp Złocieniec
1:0
Olimp Gościno
Mechanik Bobolice
0:4
Orzeł Wałcz
Wiekowianka Wiekowo
2:1
Zryw Kretomino
Arkadia Malechowo
0:0
lskra Białogard
Drzewiarz Świerczyna
1:0
Gryf Polanów
Bałtyk II Koszalin
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
1:2
Arkadia Malechowo
lskra Białogard
4:3
Wiekowianka Wiekowo
Lech Czaplinek
1:0
Bałtyk II Koszalin
Olimp Gościno
0:1
Mechanik Bobolice
Zryw Kretomino
0:3
Korona Człopa
Darłovia Darłowo
3:1
Piast Drzonowo
Wybrzeże Biesiekierz
0:0
Drzewiarz Świerczyna
Gryf Polanów
2:2
Olimp Złocieniec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
lskra Białogard
1:0
Zryw Kretomino
Wiekowianka Wiekowo
2:0
Orzeł Wałcz
Arkadia Malechowo
1:0
Olimp Gościno
Piast Drzonowo
4:0
Korona Człopa
Bałtyk II Koszalin
3:1
Darłovia Darłowo
Drzewiarz Świerczyna
0:2
Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec
2:1
Wybrzeże Biesiekierz
Mechanik Bobolice
2:4
Gryf Polanów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kretomino
3:1
Piast Drzonowo
Orzeł Wałcz
1:2
lskra Białogard
Lech Czaplinek
0:0
Olimp Złocieniec
Gryf Polanów
1:0
Arkadia Malechowo
Olimp Gościno
3:1
Wiekowianka Wiekowo
Darłovia Darłowo
3:1
Drzewiarz Świerczyna
Korona Człopa
3:1
Bałtyk II Koszalin
Wybrzeże Biesiekierz
1:1
Mechanik Bobolice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
1:5
Zryw Kretomino
lskra Białogard
2:1
Olimp Gościno
Wiekowianka Wiekowo
2:1
Gryf Polanów
Arkadia Malechowo
1:2
Wybrzeże Biesiekierz
Bałtyk II Koszalin
1:4
Piast Drzonowo
Drzewiarz Świerczyna
1:7
Korona Człopa
Olimp Złocieniec
1:0
Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice
3:2
Lech Czaplinek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
3:1
Arkadia Malechowo
Olimp Gościno
6:2
Orzeł Wałcz
Piast Drzonowo
1:1
Drzewiarz Świerczyna
Zryw Kretomino
3:0
Bałtyk II Koszalin
Darłovia Darłowo
4:5
Mechanik Bobolice
Korona Człopa
4:2
Olimp Złocieniec
Wybrzeże Biesiekierz
0:3
Wiekowianka Wiekowo
Gryf Polanów
2:1
lskra Białogard
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiekowianka Wiekowo
4:0
Lech Czaplinek
Orzeł Wałcz
1:2
Gryf Polanów
lskra Białogard
7:1
Wybrzeże Biesiekierz
Olimp Gościno
1:1
Zryw Kretomino
Arkadia Malechowo
2:1
Darłovia Darłowo
Drzewiarz Świerczyna
2:0
Bałtyk II Koszalin
Olimp Złocieniec
4:3
Piast Drzonowo
Mechanik Bobolice
1:1
Korona Człopa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
0:6
lskra Białogard
Gryf Polanów
3:3
Olimp Gościno
Piast Drzonowo
3:2
Mechanik Bobolice
Zryw Kretomino
7:1
Drzewiarz Świerczyna
Darłovia Darłowo
1:3
Wiekowianka Wiekowo
Korona Człopa
3:3
Arkadia Malechowo
Wybrzeże Biesiekierz
6:1
Orzeł Wałcz
Bałtyk II Koszalin
0:0
Olimp Złocieniec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
1:2
Lech Czaplinek
lskra Białogard
1:0
Darłovia Darłowo
Olimp Gościno
1:0
Wybrzeże Biesiekierz
Wiekowianka Wiekowo
1:1
Korona Człopa
Arkadia Malechowo
2:3
Piast Drzonowo
Olimp Złocieniec
5:2
Drzewiarz Świerczyna
Mechanik Bobolice
3:3
Bałtyk II Koszalin
Gryf Polanów
1:0
Zryw Kretomino
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Koszalin
1:0
Arkadia Malechowo
Wybrzeże Biesiekierz
1:0
Gryf Polanów
Lech Czaplinek
3:7
Olimp Gościno
Piast Drzonowo
0:0
Wiekowianka Wiekowo
Zryw Kretomino
2:1
Olimp Złocieniec
Darłovia Darłowo
3:0
Orzeł Wałcz
Korona Człopa
2:1
lskra Białogard
Drzewiarz Świerczyna
1:0
Mechanik Bobolice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:3
Korona Człopa
lskra Białogard
2:3
Piast Drzonowo
Gryf Polanów
0:1
Lech Czaplinek
Olimp Gościno
1:0
Darłovia Darłowo
Wiekowianka Wiekowo
1:2
Bałtyk II Koszalin
Arkadia Malechowo
1:1
Drzewiarz Świerczyna
Mechanik Bobolice
2:3
Olimp Złocieniec
Wybrzeże Biesiekierz
5:1
Zryw Kretomino
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kretomino
4:2
Mechanik Bobolice
Korona Człopa
3:2
Olimp Gościno
Lech Czaplinek
0:2
Wybrzeże Biesiekierz
Piast Drzonowo
3:2
Orzeł Wałcz
Bałtyk II Koszalin
1:1
lskra Białogard
Darłovia Darłowo
2:0
Gryf Polanów
Drzewiarz Świerczyna
2:1
Wiekowianka Wiekowo
Olimp Złocieniec
1:1
Arkadia Malechowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij