zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
Pauza
SL II SALOS Szczecin
4:2
Tanowia Tanowo
Łabędź Widuchowa
1:1
Grot Gardno
Odrzanka Radziszewo
2:1
Mierzynianka Mierzyn
Jeziorak Szczecin
7:1
Leśnik Kliniska Wielkie
Vielgovia Szczecin
3:0
A.P. Hutnik Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
Pauza
Odrzanka Radziszewo
Pauza
Jeziorak Szczecin
2:3
SL II SALOS Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
5:2
Łabędź Widuchowa
Grot Gardno
2:0
Leśnik Kliniska Wielkie
Vielgovia Szczecin
3:0
Tanowia Tanowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SL II SALOS Szczecin
3:0
A.P. Hutnik Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
8:3
Vielgovia Szczecin
Tanowia Tanowo
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Leśnik Kliniska Wielkie
3:4
Mierzynianka Mierzyn
SL II SALOS Szczecin
7:1
Grot Gardno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
Pauza
Leśnik Kliniska Wielkie
Pauza
A.P. Hutnik Szczecin
1:7
Jeziorak Szczecin
Tanowia Tanowo
5:1
Odrzanka Radziszewo
Vielgovia Szczecin
7:0
Łabędź Widuchowa
Mierzynianka Mierzyn
0:4
SL II SALOS Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
Pauza
SL II SALOS Szczecin
Pauza
Odrzanka Radziszewo
2:3
A.P. Hutnik Szczecin
Jeziorak Szczecin
2:4
Grot Gardno
Łabędź Widuchowa
1:1
Tanowia Tanowo
Leśnik Kliniska Wielkie
2:3
Vielgovia Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
8:1
Grot Gardno
Odrzanka Radziszewo
1:0
Łabędź Widuchowa
Tanowia Tanowo
10:1
Leśnik Kliniska Wielkie
Vielgovia Szczecin
0:6
SL II SALOS Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
3:6
Jeziorak Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
5:2
Mierzynianka Mierzyn
Łabędź Widuchowa
2:2
Leśnik Kliniska Wielkie
SL II SALOS Szczecin
3:3
Odrzanka Radziszewo
Vielgovia Szczecin
2:3
Jeziorak Szczecin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
6:1
Mierzynianka Mierzyn
Łabędź Widuchowa
2:5
A.P. Hutnik Szczecin
Leśnik Kliniska Wielkie
0:2
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
5:0
Vielgovia Szczecin
Jeziorak Szczecin
4:1
Tanowia Tanowo
SL II SALOS Szczecin
7:1
Łabędź Widuchowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
1:1
Jeziorak Szczecin
Tanowia Tanowo
7:2
Grot Gardno
Leśnik Kliniska Wielkie
3:7
SL II SALOS Szczecin
Vielgovia Szczecin
3:0
Mierzynianka Mierzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kliniska Wielkie
1:6
A.P. Hutnik Szczecin
Grot Gardno
0:3
Odrzanka Radziszewo
Łabędź Widuchowa
- : -
Jeziorak Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
0:3
Tanowia Tanowo
Jeziorak Szczecin
2:3
SL II SALOS Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
0:3*
Vielgovia Szczecin
Grot Gardno
6:2
Łabędź Widuchowa
Leśnik Kliniska Wielkie
0:3
Jeziorak Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
2:2
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
2:3
Vielgovia Szczecin
Leśnik Kliniska Wielkie
2:5
Grot Gardno
SL II SALOS Szczecin
3:0
Jeziorak Szczecin
Łabędź Widuchowa
1:8
Mierzynianka Mierzyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
3:5
Tanowia Tanowo
Mierzynianka Mierzyn
10:4
Leśnik Kliniska Wielkie
Grot Gardno
2:6
SL II SALOS Szczecin
Vielgovia Szczecin
1:2
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
5:1
Tanowia Tanowo
Jeziorak Szczecin
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Łabędź Widuchowa
1:5
Vielgovia Szczecin
SL II SALOS Szczecin
3:5
Mierzynianka Mierzyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
Tanowia Tanowo
- : -
Łabędź Widuchowa
Grot Gardno
- : -
Jeziorak Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
Leśnik Kliniska Wielkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Łabędź Widuchowa
- : -
Odrzanka Radziszewo
Leśnik Kliniska Wielkie
- : -
Tanowia Tanowo
SL II SALOS Szczecin
- : -
Vielgovia Szczecin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Łabędź Widuchowa
Odrzanka Radziszewo
- : -
Leśnik Kliniska Wielkie
Tanowia Tanowo
- : -
SL II SALOS Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Grot Gardno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
- : -
A.P. Hutnik Szczecin
Jeziorak Szczecin
- : -
Vielgovia Szczecin
Leśnik Kliniska Wielkie
- : -
Łabędź Widuchowa
SL II SALOS Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
Leśnik Kliniska Wielkie
Tanowia Tanowo
- : -
Jeziorak Szczecin
Łabędź Widuchowa
- : -
SL II SALOS Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
Grot Gardno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
- : -
Vielgovia Szczecin
Grot Gardno
- : -
Tanowia Tanowo
Jeziorak Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
SL II SALOS Szczecin
- : -
Leśnik Kliniska Wielkie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
A.P. Hutnik Szczecin
- : -
SL II SALOS Szczecin
Odrzanka Radziszewo
- : -
Grot Gardno
Tanowia Tanowo
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Łabędź Widuchowa
- : -
Jeziorak Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij